Сокальська районна рада : законодавство ::

Додатки до документів

ЗАКОНОДАВСТВО

 

Народу України


Президентові України


Верховній Раді України


Кабінету Міністрів УкраїниЗ В Е Р Н Е Н Н Я


 щодо неприпустимості призупинення підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом      Сокальська районна рада надзвичайно стурбована рішенням Кабінету Міністрів України на засіданні 21 листопада  згідно з яким  процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС призупинено.


      Не викликає сумнівів те, що уряд порушив ст. 19  Конституції та перевищив свої повноваження. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. № 905-р. суперечить актам Президента України та Законам України. Відповідно до ч. 1 ст. 50 Закону України “Про Кабінет Міністрів України”, уряд видає постанови і розпорядження на основі та на виконання Конституції і законів України, актів Президента України. Відповідно до ст. 11 Закону України “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики”, основними засадами зовнішньої політики держави визначено забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі. В подальшому, конкретні вказівки уряду щодо інтеграції були надані в Указі Президента України № 127/2013 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 року “Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України”.


       Рішення КМУ  прийняте поза межами компетенції і є державною зрадою. Збагачення будь-якою ціною, включаючи руйнування держави і знищення нації, - ось що є ключовою причиною урядової безпорадності. Він посилив авторитаризм влади, пригнобив судову систему, парламентаризм, місцеве самоврядування, запровадив репресивні методи щодо підприємництва. Він централізував розподіл та використання суспільних фінансів, максимізував їх за рахунок шаленого приросту внутрішнього і зовнішнього боргу. Він розширив  державні видатки на бізнес-проекти своїх політичних партнерів і субсидії їх збитковим корпораціям. Він скоротив фінансування соціального розвитку, матеріальних допомог і пенсій, оборони і безпеки. Він передав права власності на державні підприємства корупційним олігархічним кланам, що співпрацюють з владою. Він сприяв безконтрольним зловживанням і розростанню монополістичних спрутів у галузях економіки, що знаходяться у власності фінансових олігархів і бюрократів.


        План відмови влади від євроінтеграції та його реалізація нагадують відтворення авторитарної ультра-централізованої держави радянського типу. Перетворення, які здійснює уряд, повертають країну до азійських ієрархічних кастових імперій. У цих імперіях кілька сімей володіють усіма суспільними багатствами: фондами, землями, надрами, виробництвами. Для утримання ж мільйонів обездолених співвітчизників вони, як благодійництво, кидають  крихти з панського столу.


        Кінцева ж мета - усунення політичної конкуренції, знищення виборної представницької демократії і самоврядування, повернення до формування влади без виборів - рішенням зверху, авторитарно.


    Національні інтереси України полягають у входженні її у європейський цивілізаційний простір, у якому діють верховенство права, пошана до гідності особи та її невід`ємних прав, громадянська, релігійна свобода; свобода підприємництва, соціальна справедливість, відповідальність влади перед народом.


        Влада і уряд, які руйнують ринкову економіку, неспроможні фінансувати зарплати, допомоги і стипендії, заплющують очі на злочинців, не чують звернень людей щодо захисту їх прав і думка народу не цікавить,-  у повному складі мають піти у відставку.


        Ми, депутати Сокальської районної ради, вимагаємо визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України № 905-р від 21 листопада 2013 р.


    Україна і ЄС мають підписати Угоду про асоціацію на саміті "Східного партнерства" 29 листопада у Вільнюсі. Рішення купки бандолігархів, які пробралися у владу, не може змінити волю народу України жити за європейськими стандартами.         Громадяни України! Влада обрала війну! Наша відповідь повинна бути адекватною. Якщо ми європейська нація – наше рішення має бути жорстким і однозначним – банду геть! Кабінет Міністрів - у відставку. Верховній Раді – розпуск! Президенту – імпічмент!                                          Слава Україні! Героям слава!                                                                            Прийнято на ХХV позачерговій сесії


                        Сокальської районної ради


                        22 листопада 2013 року
 30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»