Комунальне майно :: Інформація

14.07.2016

Інформація про конкурси на право оренди


                                  


      Сокальська районна рада оголошує конкурси:


 


1. На право оренди  частини вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 75,24 м. кв. за адресою: с. Волиця вул. Івана Франка, 37, що перебуває на балансі Відділу освіти Сокальської .районної державної адміністрації.і є комунальною власністю, для використання об`єкта оренди з метою встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива..


Термін оренди –  2 роки 11 місяців.


    Орендна плата становить без ПДВ – 5367,56 грн. за рік і є стартовою.2. На право оренди  частини вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 79,86 м. кв. за адресою: с. Сілець вул. Нова, 1, що перебуває на балансі Відділу освіти Сокальської .районної державної адміністрації.і є комунальною власністю, для використання об`єкта оренди з метою встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива..


Термін оренди –  2 роки 11 місяців.


    Орендна плата становить без ПДВ – 6966,30 грн. за рік і є стартовою.3. На право оренди  нежитлового приміщення загальною площею 20,1 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шашкевича, 75., що перебуває на балансі КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» і є комунальною власністю, для використання об`єкта оренди з метою встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива..


Термін оренди –  2 роки 11 місяців.


    Орендна плата становить без ПДВ – 11841,0  грн. за рік і є стартовою.4. На право оренди  нежитлового приміщення загальною площею 4,1 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шашкевича, 100., що перебуває на балансі КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» і є комунальною власністю, для використання об`єкта оренди з метою встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива..


Термін оренди –  2 роки 11 місяців.


    Орендна плата становить без ПДВ – 1279,5  грн. за рік і є стартовою.5. На право оренди  нежитлового приміщення загальною площею 13,4 м. кв., що знаходиться за адресою м. Великі Мости вул. Сагайдачного, 39, що перебуває на балансі КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» і є комунальною власністю, для використання об`єкта оренди з метою встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива..


Термін оренди –  2 роки 11 місяців.


    Орендна плата становить без ПДВ – 3406,50  грн. за рік і є стартовою.6. На право оренди  нежитлового приміщення загальною площею 18,9 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шашкевича, 43, що перебуває на балансі комунального підприємства Сокальської районної ради «Сокальська районна друкарня» і є комунальною власністю, для використання об`єкта оренди з метою розміщення об’єкту з надання поштових послуг.


Термін оренди –  2 роки 11 місяців.


    Орендна плата становить без ПДВ – 7005,60  грн. за рік і є стартовою.7. На право оренди  нежитлового приміщення загальною площею 18,5 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шашкевича, 43, що перебуває на балансі комунального підприємства Сокальської районної ради «Редакція газети «Голос з-над Бугу»  і є комунальною власністю, для використання об`єкта оренди з метою розміщення об’єкту з надання поштових послуг.


Термін оренди –  2 роки 11 місяців.


    Орендна плата становить без ПДВ – 6858,0  грн. за рік і є стартовою.Основні конкурсні умови та вимоги до використання об`єктів оренди:      1. Використання об`єкта оренди з метою розміщення об’єкту за 


     цільовим призначенням.


      2. Запропонований найбільший розмір орендної плати за використання


     об`єкта оренди, порівняно з її стартовим розміром.


3.Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати (щомісяця до 12 числа місяця наступного за звітним).


4.Ефективне використання орендованого майна відповідно до його цільового призначення та умов договору оренди, здійснення на орен-дованій площі політики щодо охорони навколишнього природного середовища.


5. Дотримання належних умов експлуатації об`єкта оренди.


6.Збереження об`єкта оренди, забезпечення заходів протипожежної безпеки  орендованого майна.


7.Заборона:


    а)     на передачу орендованого приміщення або його частини у суборенду;


        б)    на приватизацію орендованого майна;


           в)    на здійснення в орендованих приміщеннях будь-якої діяльності, яка може


 негативно впливати на стан об`єкта оренди або діяльність  балансоутримувача.


8. Здійснення своєчасно та за свій рахунок капітального, поточного та інших видів ремонту орендованого майна.


9. Відшкодування балансоутримувачу витрат, пов`язаних зі сплатою час¬тини земельного податку, яка припадає на орендовані приміщення та земельну ділянку яка використовується в процесі орендної діяльності.


10. Тільки з дозволу орендодавця змінювати план орендованого майна, проводити його реконструкцію, технічне переозброєння, що зумовлює підвищення його вартості.


11. Неможливість компенсації без попереднього погодження з орендодавцем у разі припинення або розірвання договору, невід`ємних поліпшень орендованого майна.


12. Страхування орендованого майна протягом 5 днів після укладення договору оренди.


 13. Компенсація витрат на проведення оцінки об`єкта оренди та на публікацію в місцевій пресі оголошення про проведення конкурсу за рахунок переможця конкурсу.


Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найбільший розмір орендної плати при обов`язковому включенні в договір оренди та гарантуванні виконання фіксованих умов конкурсу та додаткових пропозицій.Загальні вимоги конкурсу:


Для участі в конкурсі учасники подають на розгляд конкурсної комісії:  заяву про участь у конкурсі та пакет документів;


       відомості про учасника конкурсу відповідно до вимог п. 10.2. Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району затвердженого рішенням №88 від 19. 05. 2011р.(зі змінами) Сокальської районної ради;


      конкурсні пропозиції (включаються в договір оренди) які  включають зобов’язання щодо виконання фіксованих умов конкурсу; пропозиції щодо гарантії сплати орендної плати (завдаток, гарантія, тощо); додаткові пропозиції по виконанню  умов конкурсу.


     Конкурсні пропозиції надаються в окремому непрозорому конверті з написом «На конкурс» та зазначенням назви об’єкта, запечатаному печаткою учасника конкурсу (за наявності), будь які інші помітки чи наліпки не допускаються.


    Кінцевий термін прийняття пропозиції учасників конкурсу – за 5 днів до дня проведення конкурсу.


    Конкурс буде проведено у приміщенні Сокальської районної ради за адресою : 80000, м.Сокаль, Львівської області вул. Шептицького,26, через 30 календарних днів з дати публікації цієї інформації в газеті «Голос з-над Бугу» (день публікації враховується) о 10 год. 00 хв.


    Додаткові дані  потенційним орендарям можна отримати в відділі управління комунальним майном Сокальської районної ради. Ознайомитись з об’єктом  оренди можна за адресою місцезнаходження об’єкта.


    Телефон для довідок з питань проведення конкурсу (03257) 7-20-87, 7-20-86.
Голова комісії                                                                        Василь Бойко


  

Комунальне майно :: Інформація

01.08.2013

Інформація про оренду за конкурсом

Сокальська районна рада оголошує конкурс:

- на право оренди нежитлових вбудованих приміщення загальною площею 31,2 м.кв., розташованого за адресою м.Сокаль, вул. Шептицького, 36, що перебуває на балансі Відділу культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації і є комунальною власністю для використання об`єкта оренди з метою розміщення громадської приймальні.

Термін оренди - 5 років. Орендна плата становить без ПДВ – 1039,10 грн. за місяць і є стартовою.

- на право оренди нежитлового підвального приміщення загальною площею 5,0 м.кв., розташованого за адресою м.Сокаль, вул. Шептицького, 44а, що перебуває на балансі Відділу культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації і є комунальною власністю для використання об`єкта оренди з метою розміщення технічних засобів зв’язку.

Термін оренди - 10 років. Орендна плата становить без ПДВ – 213,38 грн. за місяць і є стартовою.

Кінцевий термін прийняття пропозиції учасників конкурсу – за 5 днів до дня проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено у приміщенні Сокальської районної ради за адресою : 80000, м.Сокаль, Львівської області вул. Шептицького,26, через 30 календарних днів з дати публікації цієї інформації в газеті «Голос з-над Бугу» (день публікації враховується).

Додаткові дані потенційним орендарям можна отримати у відділі управління комунальним майном Сокальської районної ради. Ознайомитись з об’єктом оренди можна за адресою місцезнаходження об’єкта.

Телефони для довідок та отримання додаткової інформації з питань проведення конкурсу (03257)7-20-87, 7-20-86.
30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»