Графік прийому громадян

11.04.2019

Для багатодітної сім’ї придбали будинок

11 квітня у с. Карів Сокальського району урочисто освятили новий будинок для багатодітної сім’ї. У ньому тепер проживатиме одинока матір, яка виховує 6 неповнолітніх дітей. Будинок придбано за сприяння небайдужих людей громади, депутатського корпусу Карівської сільської ради, Сокальської районної ради та Сокальського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.  

Графік прийому громадян

14.03.2019

В райдержадміністрації відбулася зустріч з добровольцями

14 березня, з нагоди Дня українського добровольця, в Сокальській райдержадміністрації, під головуванням керівника апарату РДА Віри Левандовської відбулася зустріч з добровольцями Сокальського району. У ній взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та представники Сокальської районної ради. Під час зустрічі добровольцям вручено подяки та подарунки. В ході зустрічі також обговорено проблемні питання, з якими стикаються добровольці, та шляхи їх вирішення.  

Графік прийому громадян

14.03.2019

Засідала Координаційна рада

14 березня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук провів засідання Координаційної ради з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників АТО. Члени ради обговорили два питання: щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО по Тартаківській сільській раді; щодо проведення соціальної роботи з учасниками АТО та сім’єю загиблого по Великомостівській ОТГ.  

Графік прийому громадян

17.12.2018

Відбулося засідання Координаційної ради

17 грудня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук провів засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань. Члени ради обговорили наступні питання: про проведення профілактики ВІЛ та результати ефективності реалізації в районі заходів попередження передачі ВІЛ від матері до дитини, проблемні питання, шляхи їх вирішення; про здійснення заходів щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, та здійснення профілактичної роботи щодо осіб, які зловживають наркотичними засобами; про діяльність служби крові, застосування методів повторного тестування крові донорів крові на наявність антитіл до ВІЛ-інфекції; про забезпечення вільного доступу до консультування та безоплатного тестування на ВІЛ-інфекцію населення, передусім молоді та представників груп ризику. Діяльність кабінету «Довіра»; про затвердження плану роботи Координаційної ради на 2019 рік.  

Графік прийому громадян

04.12.2018

В райдержадміністрації відбувся круглий стіл

4 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», під керівництвом заступника голови Сокальської районної державної адміністрації Миколи Поліщука відбувся круглий стіл. Учасники заходу обговорили наступні питання: профілактична робота щодо протидії насильству , проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства; підсумки роботи мобільної бригади соціально психологічної допомоги у Сокальському районі; різне.

У роботі круглого столу взяли участь представники Сокальського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги по боротьбі з насильством у Сокальському районі, служби у справах дітей Сокальської РДА, Сокальського відділення поліції.

Після завершення круглого столу мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги по боротьбі з насильством у Сокальському районі, за підтримки Сокальського РЦСССДМ та служби у справах дітей Сокальської РДА, була проведена вулична акція «16 днів проти насильства», з метою обізнаності населення з проблемами вчинення насильства у сім’ї та боулінгу у школі.  

Графік прийому громадян

27.09.2018

В райдержадміністрації обговорили стан протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним захворюванням

27 вересня заступник голови Сокальської райдержадміністраії Микола Поліщук провів засідання координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним захворюванням. На порядку денному розглянуто наступні питання: про стан забезпечення навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою формування способу життя з метою обізнаності щодо безпечної статевої поведінки, профілактики ВІЛ, толерантного відношення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД; про проведення профілактики ВІЛ та результати ефективності реалізації в районі заходів попередження передачі ВІЛ від матері до дитини, проблемні питання, шляхи їх вирішення; про стан роботи щодо виявлення та обліку осіб, які причетні до незаконного обігу наркотичних речовин, а також стан виконання заходів регіональних програм щодо профілактики соціально небезпечних захворювань серед населення району.  

Графік прийому громадян

27.06.2018

В райдержадміністрації обговорили питання протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

27 червня Сокальським РЦ СССДМ організовано чергове засідання координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним захворюванням, яке провів заступник голови РДА Микола Поліщук. На порядку денному розглянуто наступні питання: забезпечення навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою формування способу життя з метою обізнаності щодо безпечної статевої поведінки, профілактики ВІЛ, толерантного відношення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД; дотримання вимог безпеки лікувально-діагностичного процесу у лікувально-профілактичних закладах району. Забезпечення осіб, які мають контакт з біологічними рідинами (медичних працівників) засобами профілактики ВІЛ-інфекції, та антиретровірусними препаратами; досвід роботи з дітьми та молоддю щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб у закладах культури району.  

Графік прийому громадян

08.06.2018

“Тато, мама, я – щаслива сім’я”

7 червня, на виконання загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2018 року, Сокальський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів благодійний захід для дітей-сиріт,дітей позбавлених батьківського піклування, що виховуються у прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу під назвою “Тато, мама, я – щаслива сім’я”

У ньому взяли участь 5 прийомних сімей, 12 дітей, спеціалісти Сокальського РЦСССДМ та спеціалісти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, яка працює при Сокальському РЦСССДМ. З дітками проводились розважальні ігри, психологічні тренінги та тести, творча робота «Рука дружби», круглий стіл з прийомними батьками-вихователями.  

Графік прийому громадян

28.03.2018

Відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

28 березня під головуванням заступника голови Сокальської райдержадміністрації Миколи Поліщука відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань. Члени ради обговорили питання, що стосуються епідеміологічної ситуації із захворюваності на ВІЛ-інфекцію та туберкульоз у Сокальському районі. З даного питання проінформував лікар-інфекціоніст КЗ СРРЛО Сокальської ЦРЛ Ярослав Ворона. В порядку денному висвітлено питання здійснення профілактичних заходів з протидії соціально небезпечних захворювань серед представників груп ризику про що доповіла заступник головного лікаря КЗСРРЛО Сокальської ЦРЛ Марія Кріль.

Начальником ССД Сокальської РДА, директором Сокальського РЦСССДМ було наголошено, що до вирішення проблем кризових сімей долучаються усі установи та організації, які працюють із дітьми. Соціальні служби проводять профілактичну роботу у сфері протидії соціально небезпечних захворювань, здійснюють виїзди у загальноосвітні заклади району з метою інформування учнів, молоді про шляхи інфікування та профілактику ВІЛ та туберкульозу.

Також до профілактичної роботи у сфері профілактики та протидії поширенню соціально небезпечних захворювань активну долучається Сокальська організація Товариства Червоного Хреста. Голова організації Леся Поліха повідомила, що на даний час Товариство займається просвітницькою діяльністю: розповсюдження брошур, виготовлення плакатів та інформуванням населення з проблем ВІЛ/СНІДу,туберкульозу.  

Графік прийому громадян

28.02.2018

В райдержадміністрації обговорили проблему насильства щодо жінок

27 лютого в Сокальській райдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему "Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні". Захід відбувся в рамках реалізації однойменного проекту, який фінансує Фонд народонаселення ООН в Україні, за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров`я». У роботі круглого столу взяли участь голова РДА Роман Токай, керівники та спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей,Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сокальської міської ради.

В ході заходу прозвучала інформація про те, що, з метою до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат, при Сокальському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, буде створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, в складі якої два-три надавачі соціально-психологічних послуг (психолог, соціальний працівник) реагуватимуть на випадки насильства (виїзди) та надаватимуть соціально-психологічні послуги.  

Графік прийому громадян

21.12.2017

Діти учасників АТО побували в цирку

19 грудня 52 дітей учасників АТО Сокальського району відвідали Львівський державний цирк та переглянули циркову виставу до Дня святого Миколая. Захід відбувся в рамках соціального проекту Благодійного фонду «Мій тато захищає Україну». Всім дітям вручені новорічні подарунки (солодощі).  

Графік прийому громадян

04.12.2017

У Золочеві відбувся фестиваль «Повір у себе і в тебе повірять інші»

За підтримки Сокальської районної державної адміністрації та відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, Сокальського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 30 листопада 2017 року у м. Золочів відбувся фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе і в тебе повірять інші».

Сокальський район представило двоє дітей – інвалідів, яких визнано переможцями та вручено призи й подарунки, а також проведено заплановану екскурсію Золочівським замком.  

Графік прийому громадян

12.09.2017

Пройшов семінар з питань підбору патронатних вихователів

12 вересня в Сокальському районному центрі зайнятості відбувся семінар з питань підбору патронатних вихователів, організатором якого виступив Сокальський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході семінару громадянам, які потребують працевлаштування, було надано роз`яснення, щодо застосування норм законодавчих актів, що врегульовують питання здійснення патронату над дитиною, розповсюджено роздатковий матеріал для зацікавлених у створенні сімей патронатних вихователів осіб. Патронат над дитиною – тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Дана форма влаштування дитини дає можливість не відривати її від місця походження та дозволяє спілкуватися з біологічними батьками, з якими фахівці працюють на подолання складних життєвих обставин і повернення дітей у родину. Патронатний вихователь – це особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та соціально-психологічної реабілітації дитини у своїй сім’ї.

Бажаючі стати патронатними вихователями можуть звертатися до Сокальського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою м.Сокаль, вул. Шептицького 61/2, тел. (03257) 73009; моб. 0982751153.  

Графік прийому громадян

03.07.2017

Благодійна акція ”Ми за відповідальне батьківство”

Сокальським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію ”Ми за відповідальне батьківство”. Сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і охоплені соціальним супроводом Центру, видано набори побутової хімії і засоби гігієни (пральний порошок,мило, зубні пасти, зубні щітки, шампунь). Побутові набори отримали 10 сімей, в яких виховується 21 дитина.  

Графік прийому громадян

29.06.2017

Засідала координаційна рада з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

29 червня керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Білець провела засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним захворюванням. Присутні обговорили наступні питання: про забезпечення навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою формування способу життя з метою обізнаності щодо безпечної статевої поведінки, профілактики ВІЛ, толерантного відношення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД; про профілактичні заходи до Всесвітнього Дня Боротьби з туберкульозом; досвід роботи з дітьми та молоддю щодо профілактики ВІЛ-інфекції /СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб у закладах культури району.14.08.2019
 Володимир Зеленський проведе переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю  »»

14.08.2019
 Сокальська райдержадміністрація інформує  »»

14.08.2019
 В області відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща»  »»

14.08.2019
 На Львівщині зменшилась кількість захворюваності на туберкульоз  »»

14.08.2019
 Нарахування за податок на прибуток зросли на 106 млн грн  »»

14.08.2019
 Ветеринарів привітали із професійним святом  »»

14.08.2019
 Підприємців Львівщини запрошують взяти участь в ділових переговорах з чеськими компаніями  »»

14.08.2019
 Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів   »»

13.08.2019
 Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ  »»

13.08.2019
 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини   »»

13.08.2019
 Для збереження доріг на Львівщині вживатимуть додаткових заходів (+аудіо)  »»

13.08.2019
 У Львівській ОДА планують напрацювати план заходів щодо протидії контрабанді (+аудіо)  »»