Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


__XV  сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №215


  23  грудня 2016 року                                                     м.СокальПро звіт голови районної ради про діяльність  за 2016 рікЗаслухавши та обговоривши звіт голови Сокальської районної ради  М.Паська про свою діяльність за 2016 рік , у тому числі про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради, враховуючи висновки постійних комісій районної ради, керуючись пунктом 6 частини 17 статті 55, частиною 2 статті 43  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Сокальська районна рада Львівської області,-


ВИРІШИЛА:1. Звіт голови Сокальської районної ради Львівської області Миколи Паська про свою діяльність за 2016 рік , у тому числі про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради затвердити.


2. Роботу голови Сокальської районної ради  Львівської області Миколи Паська за 2016 рік визнати задовільною.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.Голова районної ради                                    Микола Пасько


Звіт голови Сокальської районної ради Львівської області  Миколи Паська про свою діяльність та про роботу виконавчого апарату районної ради за 2016 рікШановні депутати і запрошені!


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я, як голова районної ради хочу прозвітувати про проведену роботу за рік роботи районної ради сьомого скликання.


Вважаю за доречне зупинитись на головних пріоритетах, проблемах та тих досягненнях, що їх спільними зусиллями нам вдалося реалізувати в районній раді.


У звітному періоді районна рада працювала згідно з планом роботи, у межах Конституції України, чітко дотримуючись повноважень та норм, що передбачені діючим законодавством та регламентом районної ради, спрямовуючи свої зусилля на закріплення позитивного досвіду діяльності рад попередніх скликань, запровадження нових підходів у роботі та пошуку шляхів сприяння економічному зростанню та соціальному розвитку району, збереженню та відновленню національних традицій. Головним у діяльності ради, її голови є питання зростання ролі депутатів у процесах соціально-економічного розвитку району, формування і виконання районного бюджетів, фінансування закладів освіти, охорони здоров’я і культури, підвищення ефективності використання майна спільної власності. Роботу районної ради ми намагались будувати так, щоб найефективніше реалізувати депутатські повноваження, об’єднати всіх обранців у прагненні максимально врахувати пропозиції виборців, послідовно і компетентно, із чітким розумінням прав і обов’язків розв’язувати нагальні проблеми життя району.


    За  перший рік роботи Сокальської районної ради Львівської області VII скликання працівники виконавчого апарату районної ради  здійснили організаційно-правовий супровід:


    – 15  засідань президії районної ради


    – 14 сесій районної ради.


На  засіданнях президії районної ради було висловлено  багато пропозицій та зауважень у ході обговорення проектів рішень. За результатами їх розгляду структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконавчому апарату районної ради були дані доручення та рекомендації, а також вносились доповнення та зміни до проектів рішень.


Сесії ради скликалися з дотриманням установлених законодавством термінів, про проведення сесії та інших заходів депутати повідомлялися завчасно через засоби масової інформації та в індивідуальному порядку. Пропозиції щодо включення питань до порядку денного сесійних засідань  обговорювались на засіданні президії районної ради. В ході підготовки до сесій бралися до уваги рекомендації депутатів районної ради, звернення громадян. З метою попереднього вивчення питань наступної сесії активно працювали постійні комісії, працівники районної  державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради.


    За перший рік роботи Сокальської районної ради Львівської області VII скликання постійні депутатські комісії районної ради, згідно з протоколами провели 59 засідань, а саме:


11 - З питань  охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, на яких розглянуто 57 питань


10 - З питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, на яких розглянуто 169 питань;


8 - комісія З питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку, на яких розглянуто 47 питань;


9 – комісія З питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва, на яких розглянуто 62 питання;


7 – комісія З питань агропромислового комплексу,  земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, на яких розглянуто 42 питання;


14 – комісія З питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, на яких розглянуто 81 питання Міжнародне співробітництво


Протягом грудня 2015-листопада 2016 року керівництво Сокальської районної ради Львівської області взяло участь у 14 зустрічах з представниками іноземних делегацій, а саме:


Томашівського повіту Республіки Польща, Грубешівського повіту Республіки Польща, Влодавського повіту Республіки Польща, Замойського повіту Республіки Польща, товариства «Долина річки Західний Буг»


Серед найголовніших досягнень та заходів:


6 грудня 2016 року було  підписано важливий документ для Сокальського району і Замойського повіту про співпрацю. Угода про співпрацю між Сокальським районом та Замойським повітом стала першим кроком у побудові довготривалих відносин між регіонами.


В рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Сокальська районна рада проводила підготовку з написання проектів.


Підготовлено та підписано CN (концептуальні записки) про проектах: - - «Підвищення ефективності реагування на надзвичайні ситуації в Польщі, Білорусії та Україні через розширення транскордонного співробітництва та вдосконалення обладнання і навчання служб», грант для Сокальського району 191 142,00 євро;


-« На допомогу - для поліпшення доступу до медичного обслуговування в небезпечних для життя умовах шляхом взаємодії структур, служб швидкої медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусії і України.», грант для Сокальського району 281 362,00 євро;


- «Партнерство для створення дорожньої інфраструктури в прикордонних районах», грант для Сокальського району 172 034,00 євро;


- «Покращення доступності прикордонної інфраструктури дорожньої в повітах Замойськім (Польща), Сокальськім (Україна) з промоцією рішень екологічних», грант для Сокальського району 280 424,00євро;


- «Покращення туристичної привабливості річки Західний Буг», грант для Сокальського району 159 196,00євро;


    Окрім того, серед найважливіших культурних зустрічей – участь у Днях добросусідства Корчмин-Стаївка, Днях добросусідства у Влодаві та Завишні, повітових обжинках, урочистостях з нагоди державних та регіональних пам’ятних дат, міжнародних конференціях.


    У 2016р. активно продовжувалася співпраця з проектом ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІ”, учасником якого були 4 територіальні громади.


    Сокальська  районна рада та її керівництво працює за принципами публічності, прозорості та відкритості, керуючись у своїй діяльності законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію» та іншими законодавчими актами.


На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», питання, які вносилися на розгляд сесій районної ради, своєчасно розміщувались на інтернет-сторінці районної ради, а тому депутати мали можливість ознайомитися з проектами рішень та довідковими матеріалами до них, належно підготуватися до пленарного засідання. Всі ці заходи, поза всяким сумнівом, є відкритими й представники засобів масової інформації та всі інші користувачі мають до них вільний доступ.


Протягом звітного періоду у спеціальному розділі офіційного веб-сайту напередодні пленарних засідань сесій районної ради подавалися проекти відповідних рішень. Крім цього всі рішення районної ради розміщуються на веб-сайті після завершення сесій.


В районній раді забезпечується виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  загальний відділ  районної ради визначено відповідальним структурним підрозділом за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, контроль запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до районної ради та її виконавчого апарату.


Кількість запитів на інформацію, які надійшли до Сокальської районної ради:


2016 рік


Місяць    Кількість запитів


Січень    2


Лютий     4


Березень     1


Квітень    2


Травень    -


Червень    1


Липень    1


Серпень    4


Вересень    4


Жовтень    3


Листопад    1На кожен із них своєчасно надано вичерпні відповіді


На виконання норм Закону України “Про внесення змін до ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо поіменних голосувань) Сокальською районною радою впроваджено систему електронного голосування «Голос», депутатами проводиться поіменне голосування з висвітленням результатів на офіційному сайті Сокальської районної ради. За її допомогою спрощено голосування та пришвидшено процес підрахунку голосів і без помилкового висвітлення результатів голосування на сайті.


Основним пріоритетом діяльності районної ради надалі залишатиметься розвиток місцевого самоврядування на Сокальщині, перетворення його органів на реальні, дієві та ефективні центри управління та вирішення проблем місцевих громад, розвиток та поглиблення започаткованих та напрацювання нових ініціатив.            За звітний період роботи Сокальської районної  ради сьомого скликання проведено  14 сесій районної ради, 22  пленарних засідань  сесій районної ради, на яких за результатами обговорення прийнято 213 рішень.


Із зазначеної кількості   32 рішень – це затвердження нових районних Програм


Зокрема затверджено:


      - Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2015 рік;


   - Про затвердження Програми забезпечення виконання судового рішення по відшкодуванню громадянам Матвіїв Р.Я. Та Матвіїв В.П. на 2015-2017 рр.


   - Про затвердження загальнорайонних програм;


     - Програму соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2016 рік


     - Програму  фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2016 рік


     - Програма фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» - Сокаль на 2016 рік


- Програму виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району  у 2016 році


  - Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Сокаль" на 2016 рік


 - Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази районної газети "Голос з-над Бугу" на 2016 рік.


- Програма забезпечення житлом дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки


- Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика) в Сокальському районі на 2016 рік


  - Програму  розвитку місцевого самоврядування  Сокальського району на 2016 рік


  - Програму підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2016 році


  - Програму по збереженню об`єктів культурної спадщини Сокальського району на 2016 рік


- Програму підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2016 рік


- Програму ведення містобудівного кадастру у Сокальському районі на 2016 рік


- Програму розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки


- Програми розроблення Схеми планування території Сокальського району на 2016 рік


- Програму захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016 рік


- Програму протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 року у Сокальському районі


- Програму охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки


- Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2016 рік


- Програму медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також порушених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО “Сокальська ЦРЛ” на 2016-2019 рр.


- Програму облаштування дитячих ігрових майданчиків у населених пунктах Сокальського району  на 2016 рік


- Програму профілактики злочинності та забезпечення громадського порядку в Сокальському районі на 2016 рік


- Програму підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району


- Програму проведення протиепізоотичних, лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань та підтримки установ ветеринарної медицини на території Сокальського району на 2016 рік 


 - Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2015 рік


  - Програму відпочинку дітей учасників АТО та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Сокальського району на 2016 рік


 - Програму сприяння матеріально-технічного забезпечення в/ч 2418 (Великомостівський кінологічний центр Державної прикордонної службу України) дислокованої на території Сокальського району Львівської області на 2016 рік


 - Програму поліпшення сервісу обслуговування платників податків у Сокальському районі на 2016-2017 роки


 - Програма забезпечення  якісного, своєчасного і безперебійного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в управлінні Державної казначейської служби України у Сокальському районі Львівської області на 2016 рік.


    В  звітному періоді депутатами районної ради  прийнято 26 звернень до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів  України, Державного агентства автомобільних доріг України, Національної Ради України, Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації ,  служби автомобільних доріг у Львівській області,   Державної прикордонної служби України щодо:


-щодо відставки уряду;


- звернення до ТзОВ LEONI Wiring Systems UA GmbH


- щодо кандидатури на посаду голови Сокальської РДА


- критичної ситуації з невиплати заробітної плати працівникам ДП “Львіввугілля”


- покращення бюджетних показників на 2016 рік у частині вирішення проблем з компенсацією за пільговий проїзд, обсягами освітньої та медичної субвенції;


-  розгляду та внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України;


- розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку;


-  позбавлення телеканалів із проросійською позицією  ліцензії на трансляцію;


- підтримки законопроекту 1393 “Про  внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту”;


- необхідності внесення змін до Податкового кодексу в частині ставки орендної плати за землі під господарськими дворами;


- проведення ремонту доріг загального користування  державного і місцевого значення;


- розроблення механізму повернення коштів за надані пільги і субсидії;


-вжиття заходів для продовження  функціонування пішохідного пункту пропуску “Угринів-Долгобичів”;


- недопущення приймання твердих побутових відходів на місцеві сміттєзвалища;


- встановлення мораторію (заборони) на введення в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги;


- представлення почесного звання  Заслужений лісівник України;


- оголошення зоною надзвичайної екологічної ситуації території сіл Городище, Волсвин, Межиріччя, Сілець, Бендюга, смт.Гірник, міст Соснівка та Червоноград;


- негайного вжиття заходів для реалізації Програми “Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки”;


- формування на території Сокальського району семи територіальних громад;


- представлення до почесного звання України “Заслужений діяч мистецтв України”;


- розміщення на території Сокальського району об`єктів Інтегрованого Міжнародного інвестиційного проекту “Високотехнологічний комплекс виробництва моторного палива з вугілля”;


- виділення додаткових коштів на заробітну плату працівників освіти та охорони здоров`я;


-підтримки проекту Постанови ВРУ про вшанування пам`яті жертв геноциду, вчиненого Польською державою щодо українців у 1919-1951 роках;


- захисту інтересів мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради;


- вжиття заходів щодо реалізації Програми “Дороги Сокальщини” на 2015-2017 рр.;


- щодо вжиття заходів для відкриття школи у с.Пристань.За звітній  період  до районної ради надійшли 18 депутатських  запитів. Всі запити розглядались на пленарних  засіданнях сесій, прийняті відповідні рішення та  направлено їх для розгляду за належністю.    За звітний період  до Сокальської районної ради надійшло 105 звернень громадян . На особистий прийом звернулось 39 громадян .


     Результати аналізу свідчать, що найбільше звернень надходило з питань:


соціального захисту -21;


комунального господарства -13;


забезпечення дотримання законності -8;


 транспорту і зв`язку -7;


аграргної політики і земельних відносин — 6;


    Основною причиною звернень громадян є їх соціальна незахищеність, важкий матеріальний стан, не вирішення земельних та майнових питань. Тому в переважній більшості авторами заяв є пенсіонери, селяни.


    Щодо розгляду всіх заяв і скарг громадян, що надійшли до районної ради, звернень громадян, поданих на особистому прийомі, вживалися відповідні заходи.


     Звернення розглядаються вчасно, відповіді обгрунтовані, конкретні і не потребують додаткових рішень. Прийом громадян головою та заступником голови районної ради проводиться згідно графіком, який затверджений розпорядженням голови районної ради. На особистий прийом залучаються керуючий справами, начальники відділів, радники з юридичних питань та з питань зв`язків з територіальними громадами.         До районної ради за звітний період надійшло 25 запитів про доступ до публічної інформації. На всі запити дано відповіді, згідно Закону “Про доступ до публічної інформації”.


   Районною радою опрацьовано 1797 вхідних документів та 1739 вихідних, головою ради видано у міжсесійний період 118 розпоряджень з основної діяльності.За звітний період відділом управління комунальним майном  районної ради було підготовлено та прийнято Сокальською районною радою 22 рішення, що відносяться до сфери управління комунальним майном районної ради, в тому числі  5 рішень щодо передачі майна в оренду  по 32 об’єктах спільної власності територіальних громад Сокальського району. З них по 15 об’єктах продовження договору оренди,  по 12 об’єктах – передача в оренду шляхом проведення конкурсу та по 5 об’єктах передача в оренду без проведення конкурсу.


     Рішенням Сокальської районної ради від 17.05.2012 року №252  „Про затвердження переліку майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району” було затверджено відповідний перелік майна.


   Наявно об’єктів нерухомого майна станом на 01. 12. 2016 року -  402


    В тому числі:


     Будівель - 316 


     Споруд  -  86


     Комунальних підприємств  - 6 (2 в стадії ліквідації)


     Закладів освіти - 66


     Закладів культури – 5


     Закладів медицини – 28


     в тому числі:


     Лікарень -3


     Наркодиспансер  - 1


     Лікарських амбулаторій - 14


     ФАПів - 10


    Відділом управління комунальним майном  проводиться постійна робота щодо обліку комунального майна спільної власності територіальних громад Сокальського району.


         На сесії Сокальської районної ради 26 грудня 2013 року (рішення № 486) затверджена  Програма покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014-2017 роки. Проте зазначена програма в 2014-2015 роках не виконувалась, так як кошти на забезпечення її виконання у бюджеті не були передбачені.    Станом на 01.12.2016 року  проведено підготовчу роботу та реєстрацію


    Проводиться підготовча робота та готуються документи по реєстрації ще 28 об’єктів.


    В процесі проведення робіт по реєстрації обєктів було виявлено наявність застави по стадіону «Сокіл», що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Стуса, 4а, та проведено роботи по її зняттю.


  Було проведені роботи по завершенню виготовлення документації із землеустрою по двох земельних ділянках для будівництва школи в с. Пристань та  проведено їх державну реєстрацію.


     З метою закінчення проведення робіт по правовій реєстрації об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району (будівлі) протягом  2017 року необхідно передбачити кошти у розмірі передбаченому на фінансування вищезазначеної програми.


     30.03.2012 року було підписано договір про передачу в концесію ЦМК  кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль,  вул.. Шептицького, 72 Проводиться постійний контроль за виконанням умов договору. По даному договору в районний бюджет поступило у 2016 році концесійної плати 0 грн., всього з початку дії договору 88590,71 грн. Заборгованість по концесійній платі з урахуванням невикористаних амортизаційних відрахувань станом на 01.12.2016 року становить 1003552,66  грн. нарахована пеня 174755,52 та  нараховано штрафних санкцій на суму 8,0 тис.грн.


    Майно, яке на даний час не використовується за цільовим призначенням, за рішеннями районної ради з погодження  балансоутримувачів передається в оренду. Протягом звітного періоду в оренді  перебувало 70 об’єктів загальною площею 4597,3 кв.м.  в т. ч. 2416,46 кв. м. з оплатою 1 грн. рік. Від передачі в оренду нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району орендодавцями  за три квартали 2016 року отримано отримано 323927,49 гривень орендної плати та відповідно перераховано до районного бюджету 96191,2 гривень.


   Проведено підготовчі роботи щодо передачі  в оренду комунального майна та продовжені договори оренди по 32 об’єктах. Визначено переможців конкурсу по 13 об’єктах.


    З метою оперативного реагування та  попередження  виникнення заборгованості з орендної плати та відрахувань від орендної плати в районний бюджет проводиться щоквартальний збір інформації щодо надходжень плати  за оренду комунального майна, що дає змогу оперативно реагувати на  попередження  виникнення заборгованості по даному виду платежу.   


     Проведено 3 засідання комісії по заслуховуванню керівників комунальних підприємств   про роботу підприємств.   За результатами  слухань  рекомендовано відповідні заходи по покращенню роботи підприємств. Особлива увага приділялась оптимітизації штатного розпису, своєчасній виплаті заробітної плати, недопущення її заборгованості та заборгованості перед бюджетом по податках та внесках у відповідні фонди.


     Проводиться відповідна робота з ліквідації КП „Сокальська кіновідеомережа” та КП „Райагроінвест”,  які на даний час не функціонують.


     Проводилась робота по проведенню аналізу статутів комунальних підприємств та комунальних закладів, засновником яких є Сокальська районна рада на відповідність законодавству України. Значна частина статутів комунальних закладів потребує приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства.


     За звітний період надавалась постійна консультативна та методична допомога міським, селищній та сільським радам щодо ефективного управління комунальним майном.


      Приватизація об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та об’єктів комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району (за делегованими повноваженнями) у 2016 році не проводилась.


      Регуляторні акти у сфері управління майном спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району не розроблялись.


На даний час по відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради діють наступні регуляторні акти:


- Положення про оренду комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району.


- Про затвердження умов концесійного конкурсу, конкурсної документації та інформаційного оголошення про проведення конкурсу на право концесії цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72


- Про затвердження Положення про порядок списання майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району


- Про затвердження Положення про порядок закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, за підприємствами, установами та організаціями на праві господарського чи оперативного управління та типових договорів


- Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району


- Про Методику розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району


 Аналіз вищезгаданих регуляторних актів проводився в 2014 році. Наступний періодичний аналіз регуляторних актів згідно Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” буде проводитись через три роки, тобто в 2017 році.


     Також проводились роботи по закріпленню комунального майна за відповідними балансоутримувачами.


На офіційному сайті Сокальської районної ради 12.05.2016 року були опубліковані  оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проект рішення  Сокальської районної ради Львівської області "Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель у  Сокальській районній раді Львівської області " та «Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області "Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель у Сокальській районній раді Львівської області "  


    Керуючись ст. 43 та ч.13 ст.46 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 № 501-р "Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів"; з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель, економії бюджетних коштів і створення конкуренції при здійсненні закупівель за кошти районного бюджету; враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій,  Сокальська районна рада Львівської області рішенням від 23.06.2016 року №123 затвердила Положення про застосування системи електронних закупівель у Сокальській районній раді Львівської області. Вказане Положення  набрало чинності з 01.08.2016 року.
Виконання кошторисних призначень


                                               по Сокальській районній раді


                                              на      1   грудня     2016  року


                  Показники


    КЕКВ                                                       2016р


 КФК 010116                КФК 250404


КФК 090412


КФК 120100   КФК120201        Кошто


рисні призна-чення


на 2016р    Звітний


період план    Надійшло коштів за звітний період


    Касові видатки


станом на     1.12.2016


    Залишок


коштів


до кінця


звітного


періоду та


 2016 року


Оплата праці працівників     2110    980000    903730    885281.31    885281.31    +18448.69/


+94718,69


Нарахування на заробітну плату     2120    215400    197450    165216.30    165216.30    +32233.70/


+50183,70


Предмети, матеріали, обладнання та інвентар    2210    90390    82860    79500.69    79500.69    +  3359.31/


+10889,31


Оплата послуг (крім комунальних)    2240    96112    93792    60419.53    60419.53    +33372.47/


+35692,47


Оплата послуг (крім комунальних)


КФК 010116  Ф 4-2    2240    -    -    -    -    170,00


Видатки на відрядження    2250    16100    14760    1794,67    1794.67    +12965.33/


+14305,33


Оплата комунальних послуг та енергоносіїв    2270    104500    89120    65751.86    65751.86    +23368.14/


+38748,14


 в т.ч. оплата водопостачання і водовідведення    2272    1500    1370    1340.77    1340.77    +  29.23/


+159,23


 в т.ч. оплата електроенергії    2273    23000    21080    19163.48    19163.48    + 1916.52/


+3836,52


 в т.ч. оплата природного газу


    2274    80000    66670    45247.61    45247.61    +21422.39/


+34752,39


Інші поточні видатки    2800    1378    1378    1378,00    1378,00    -


Капітальний ремонт інших об’єктів (ФС) КФК 010116    3132    46720    46720            +46720,00


Окремі заходи по реалізації держ.програм КФК 250404    2282    222460    204960    164685.59    164685.59    +57774,41


Придбання обладнання і предметів довгострокового користування КФК 250404


(ФС)    3110    57540    57540    30640,00    30640,00    +26900.00


КФК 090412    2730    150000    150000    121500,00    121500,00    +28500,00


КФК 120100    2610    305000    292920    282920,00    282920,00    +10000,00КФК 120201    2610    245000    245000    245000,00    245000,00    -


КФК 180410    2282    60000    60000    59993.35    59993.35    +  6,65


Всього:                      010116        1503880    1383090    1259342.3    1259342.3    +123747,64/


+244537,64Звіт


(щорічний)


1.    Основні дані:


- Назва Програми 


"Програма розвитку місцевого самоврядування Сокальського району  на 2016 рік (на спів фінансування проектів  ЄС/ПРООН в 2016 році)";


- Номер та дата Рішення сесії про прийняття Програми  №43 від 12.01. 2016 року;


- Заплановане фінансування  1000000,00  гривень;


- Номер та дата Рішення сесії (внесення змін) №66 від 24.02.2016р. - 2500000,00 гривень;


- Заплановане фінансування (з уточненням) 3500000,00  гривень;


 - Розпорядник коштів ( Виконавець Програми) Сокальська районна рада 


- Мета Програми: Розвиток місцевого самоврядування у Сокальському районі, залучення широких верств населення до формування громадянського суспільства.


2. Виконання заходів і завдань Програми.


№ п/п    Заплановані  заходи    Фактично проведені заходи


    Назва, зміст заходу


    КФКВ    КЕКВ    Плановане фінансування, грн.    Дата проведення    Назва, зміст заходу


    КФКВ    КЕКВ    Фактичне фінансування,  грн. на 1.12.16


1    Піднесення ролі територіальних громад, органів місцевого самоврядування, асоціації сільських та селищної рад, залучення громадськості до вирішення актуальних місцевих програм, проведення конкурсу міні-проектів органів місцевого самоврядування, громадських організацій  та територіальних громад в рамках реалізації заходів для розвитку та підтримки місцевих ініціатив


Внесення змін до заходів Програми:


- розвиток діяльності районної асоціації сільських, селищної рад;


- забезпечення спів фінансування з районного бюджету переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку по Програмі проведення обласного конкурсу мікропроектів у Львівській обл.. на 2016-2020 роки (рішення обл..ради №52 від 12.01.2016р.);


- забезпечення інформаційно-презентаційної діяльності районної ради та органів місцевого самоврядування;


- впровадження системи поіменного електронного голосування депутатами Сокальської районної ради ;


- участь у  регіональних та всеукраїнських асоціаціях.


    250404    2282    1000000,00


+2500000.0В т.ч.50000
3220000
30000


190000

10000        Піднесення ролі територіальних громад, органів місцевого самоврядування, асоціації сільських та селищної рад, залучення громадськості до вирішення актуальних місцевих програм, проведення конкурсу міні-проектів органів місцевого самоврядування, громадських організацій  та територіальних громад в рамках реалізації заходів для розвитку та підтримки місцевих ініціатив


Внесення змін до заходів Програми:


- розвиток діяльності районної асоціації сільських, селищної рад;


- забезпечення спів фінансування з районного бюджету переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку по Програмі проведення обласного конкурсу мікропроектів у Львівській обл.. на 2016-2020 роки (рішення обл..ради №52 від 12.01.2016р.);


- забезпечення інформаційно-презентаційної діяльності районної ради та органів місцевого самоврядування;- впровадження системи поіменного електронного голосування депутатами Сокальської районної ради ;

- участь у  регіональних та всеукраїнських асоціаціях.


    250404

(сума):50000
3220000

30000

190000:


заг.ф.- 132460


спец.ф-


57540 г.


10000    2282
   -
-3220000

Відзначення 25 річниці до Дня незалежності:


-кошик-400 грн.


-грамоти (друк)-300 грн.


-рамочки-1215г.


-нагрудні знаки, посвідчення, медалі 1-го ступ.-10020 грн.


=11935,00 грн.


Відзначення


98-ї річниці утворення ЗУНР


-квіти учасникам АТО – 820,00 грн.


=12755,00 грн.


Заг. фонд:


-планшети,чох


ли, мікрофони-87552,00 грн.


-електрозабез-


печення сесійн. зали-7078,79грн


-розробка, інста


ляція, налашту


вання СЕГ «Голос»-32500,00 грн.


- ноутбуки (2 шт.х7199,90 грн)=14399,80


141530,59 грн.


Спец.фонд :


-ноутбук-7500


-шафа телеко-


мунікаційна-23140,00 грн.


30640,00 грн.
 - членські внески в обласну Асоціацію  місцевих рад «Ради Львівщини» - 10000,00 грн.


 
    Всього            3500000)


222460


57540
        Фактичні видатки            164685,59грн.


  30640,00грн.          3. Аналіз використання коштів по Програмі згідно проведених витрат.


№ п/п    ППроведені витрати    Од. виміру    К- сть    Сума витрат/


запланованих    Контрагент *                            


                         


*- Отримувач коштів


•    перераховуються всі статті витрат профінансовані в рамках Програми.


4. Досягнення запланованих у Програмі результатів.


№ п/п    Заплановані Програмою результати    Досягнені  Програмою результати


    Опис     Кількісні, якісні показники    Опис    Кількісні, якісні показники


1    Кількість заходів        Кількість заходів   Звіт (щорічний)2.    Основні дані:


- Назва Програми  «Програма виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району  у 2016 році» ___


- Номер та дата Рішення про прийняття Програми__№39 від  12  січня  2016 року____________


- Заплановане та уточнене фінансування_150000,00 грн._______________________ ;


 - Розпорядник коштів ( Виконавець Програми) _Сокальська районна рада_________________;


 -Мета Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних, соціальних проблем малозабезпечених громадян, дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних сімей, одиноких і малозабезпечених матерів, сімей учасників АТО та інших громадян, зареєстрованих у Сокальському районі»_


2. Виконання заходів і завдань Програми.№ п/п    Заплановані  заходи    Фактично проведені заходи


    Назва, зміст заходу


    КФК    КЕКВ    Планован фінансува


ння /грн.    Дата проведення    Назва, зміст заходу


    КФК    КЕКВ    Фактичнфінансування(кас видатки) грн. на


1.12.16р.


1    Надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам дітям-сиротам, інвалідам, багатодітним сім’ям, одиноким і малозабезпеченим матерям, сім’ям учасників АТО та іншим категоріям громадян, які зареєстровані у Сокальському районі    090412    2730    150000    По-мсячна розбивка 2016 рік    Надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам дітям-сиротам, інвалідам, багатодітним сім’ям, одиноким і малозабезпеченим матерям, сім’ям учасників АТО та іншим категоріям громадян, які зареєстровані у Сокальському районі    090412    2730    121500


3. Аналіз використання коштів по Програмі згідно проведених витрат.№ п/п    Проведені витрати    Од. виміру    К- сть


чоловік    Сума витрат


станом на 01.08.2016р.


      Грн..    Контрагент *


1    Надано одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам дітям-сиротам, інвалідам, багатодітним сім’ям, одиноким і малозабезпеченим матерям, сім’ям учасників АТО та іншим категоріям громадян, які зареєстровані у Сокальському районі


Всього:    Розпор.№16 від24.02.2016- 37000,00 грн.


Розпор.№29 від 20.04.2016- 21900,00 грн.Розпор.№58 від 1.08.2016- 28700,00 грн.    25
22

2370    58900,00 грн.
62600.00 грн.    Малозабезпечені громадяни діти-сироти, інваліди, багатодітні сім’ї, одинокі і малозабезпечені матері, сім’ї учасників АТО та інші категорії громадян.і                                                                                   


Звіт (щорічний)3.    Основні дані:


- Назва Програми  «Програма фінансової підтримки та зміцнення  матеріально-технічної бази  комунального підприємства  «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2016 рік ___


- Номер та дата Рішення про прийняття Програми__№41 від 12  січня  2016 року____________


- Заплановане  фінансування_265000,00 грн._______________________;


- Номер та дата Рішення сесії (внесення змін) №87 від 08.04.2016р. – 40000.00 грн;


- Заплановане (та уточнене) фінансування_305000,00 грн._______________________;


             - Розпорядник коштів ( Виконавець Програми) _Сокальська районна рада_________________;


 - Мета Програми Забезпечення жителів Сокальського району оперативною інформацією про громадське-політичне, економічне та культурне життя Сокальщини, України та світу через створення та розповсюдження інформаційно-публіцистичних, просвітницьких телерадіопередач,  зміцнення матеріально-технічної бази, підвищення ефективної роботи комунального підприємства,  розповсюдженню  інформації, всебічному висвітленню діяльності органів влади та місцевого самоврядування, трансляцією недільних богослужінь з кафедрального собору святих Петра і Павла_;
2. Виконання заходів і завдань Програми.№ п/п    Заплановані  заходи    Фактично проведені заходи


    Назва, зміст заходу


    КФК    КЕКВ    Планован фінансува


ння грн.    Дата проведення    Назва, зміст заходу


    КФК    КЕКВ    Фактичнфінансування(кас видатки) грн. на


1.12.16р.


1    Забезпечення трансляції недільних богослужінь з кафедрального собору святих Петра і Павла, часткове утримання чисельності працівників телерадіокомпанії та її фінансова підтримка


Всього:    120100    2610    265000


+40000305000    По-мсячно. 2016    Забезпечення трансляції недільних богослужінь з кафедрального собору святих Петра і Павла, часткове утримання чисельності працівників телерадіокомпанії та її фінансова підтримка    120100    2610    282920
2829203. Аналіз використання коштів по Програмі згідно проведених витрат.№ п/п    Проведені витрати    Од. виміру    К- сть    Сума витрат


      на 2016р.грн..    Контрагент *


1

2    Трансляції недільних богослужінь.трансляція інформаційних радіопрограм і передач    Шт.

Хв..    29


Заг.хронометраж


2527 хв.5556 хв.    305000,00    КП  районної ради «Телерадіокомпанія «Сокаль»


*- Отримувач коштів


•    перераховуються всі статті витрат профінансовані в рамках Програми.4. Досягнення запланованих у Програмі результатів.№ п/п    Заплановані Програмою результати    Досягнені  Програмою результати


    Опис     Кількісні, якісні показники    Опис    Кількісні, якісні показники
    Видатки:


-заробітна плата -206700 грн.


-нарахування  на зарплату-58300 грн    Штатна чисельність.    11 чол.


в т.ч.


8-пов-


на став


ка


3-на0,5 ставки


       Звіт (щорічний)4.    Основні дані:


- Назва Програми  «Програма фінансової підтримки та зміцнення  матеріально-технічної бази районної газети  «Голос з-над Бугу» на 2016 рік ___


- Номер та дата Рішення про прийняття Програми__№40 від 12  січня  2016 року__


- Заплановане та уточнене фінансування_245000,00 грн._______________________ ;


 - Розпорядник коштів ( Виконавець Програми) _Сокальська районна рада_________________;


 - Мета Програми _Покращення умов діяльності редакції «Голос з-над Бугу», забезпечення безперебійного її випуску зміцнення матеріально-технічної бази, підвищення ефективної роботи редакції, обробці, розповсюдженню  інформації, всебічному висвітленню діяльності органів влади та місцевого самоврядування, суспільно-політичного та економічного життя району, донесення суспільно-значущої інформації до широких верств населення району.____________________________;
2. Виконання заходів і завдань Програми.№ п/п    Заплановані  заходи    Фактично проведені заходи


    Назва, зміст заходу


    КФК    КЕКВ    Планован фінансува


ння грн.    Дата проведення    Назва, зміст заходу


    КФК    КЕКВ    Фактичнфінансування(кас видатки) грн.


 на 1.12.16р.


1    Тісна співпраця редакції з робо-


тою районної ради, органів місцевого самоврядування регулярно залучати до висвітлення питань життя міст,сіл району


керівників ради, РДА, депутатів всіх рівнів, спеці


алістів різних галузей,відділів,управлінь; приведення комп’ютерної техніки до сучасних вимог, придбання ліцензованого, антивірусного програмного забезпечення,


розробити модуль випуску та верстки газети на 12-ти шпальтах з використанням


графічних елементів та блочного макетування;


покращення умов праці працівників редакції газети «Голос з-над Бугу»;


забезпечення випуску районної газети    120201    2610    245000,0    По-мсячно. 2015    Тісна співпраця редакції з робо-


тою районної ради, органів місцевого самоврядування регулярно залучати до висвітлення питань життя міст,сіл району


керівників ради, РДА, депутатів всіх рівнів, спеці


алістів різних галузей,відділів,управлінь; приведення комп’ютерної техніки до сучасних вимог, придбання ліцензованого, антивірусного програмного забезпечення,


розробити модуль випуску та верстки газети на 12-ти шпальтах з використанням


графічних елементів та блочного макетування;


покращення умов праці працівників редакції газети «Голос з-над Бугу»;


забезпечення випуску районної газети    120201    2610    2450003. Аналіз використання коштів по Програмі згідно проведених витрат.№ п/п    Проведені витрати    Од. виміру    К- сть    Сума витрат


на 2016рік      Грн..    Контрагент *


1    Видатки:


-заробітна плата -200820 грн.


-нарахування  на зарплату-44180 грн.    Штатна чисельність.    9 чол.


в т.ч.


7-пов-


на став


ка


2-на0,5 ставки    245000,00    КП  Редакція газети «Голос з-над Бугу»


*- Отримувач коштів


•    перераховуються всі статті витрат профінансовані в рамках Програми.4. Досягнення запланованих у Програмі результатів.№ п/п    Заплановані Програмою результати    Досягнені  Програмою результати


    Опис     Кількісні, якісні показники    Опис    Кількісні, якісні показники
    Мета : забезпечення інформування громади району, щодо діяльності місцевих органів влади через сприяння діяльності друкованих засобів масової інформації.


Завдання- підтримка діяльності періодичних видань та виконання угод, щодо висвітлення діяльності місцевих органів влади   


Разовий тираж-3200 примірників;


річний тираж-158 тис. примірників    Мета : забезпечення інформування громади району, щодо діяльності місцевих органів влади через сприяння діяльності друкованих засобів масової інформації.


Завдання- підтримка діяльності періодичних видань та виконання угод, щодо висвітлення діяльності місцевих органів влади    Часопис виходить раз на тиждень;


разовий тираж-3200 примірників;


річний тираж-158 тис. примірників.


Тижневик висвітлює:


-сесія районної ради;


-слово депутата;


-влада і ми;


-вісті з рад;


- «компетентно про головне»;


- «новини звідусіль»;


-«здоров’я»


Звіт (щорічний)5.    Основні дані:


- Назва Програми  «Програма покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014-2017  роки» ___


- Номер та дата Рішення про прийняття Програми__№54 від 12 січня 2016 року_


- Заплановане фінансування__60000,00 грн._______________________ ;


 - Розпорядник коштів ( Виконавець Програми) _Сокальська районна рада__;


 - Мета Програми _Аналіз та забезпечення обліку нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст району та земельних ділянок на яких воно розміщене: ведення бази даних майна, забезпечення виготовлення технічної та правовстановлюючої документації, передача майна у межах комунальної власності; відчуження нерухомого майна; оренда об’єктів комунальної власності; приймання-передача об’єктів до комунальної власності, набуття права власності шляхом приймання-передачі в комунальну власність з інших форм власності;
2. Виконання заходів і завдань Програми.№ п/п    Заплановані  заходи    Фактично проведені заходи


    Назва, зміст заходу


    КФК    КЕКВ    Планова


не фінансува


ння  на 2016 рік


грн.    Дата проведення    Назва, зміст заходу


    КФКВ    КЕКВ    Фактичне фінансування(касові видатки)


на 1.12.16  грн.


1     Облік майна спільної комунальної власності територіальних громад району;


Забезпечення виготовлення технічної та правовстановлю


ючої документа


ції на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки на яких воно розміщене;


Надання в оренду об’єктів комунальної власності та контроль за використанням;


Проведення відчуження об’єктів комунального майна та контроль за виконанням договорів відчуження;


Забезпечення інформаційної відкритості процесів при управлінні комунальним майном.


     180410    2282    60000,00         Облік майна спільної комунальної власності територіальних громад району;


Забезпечення виготовлення технічної та правовстановлюючої документації на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки на яких воно розміщене;


Надання в оренду об’єктів комунальної власності та контроль за використан-


ням;


Проведення відчуження об’єктів комунально-


го майна та контроль за виконанням договорів відчуження;


Забезпечення інформацій-


ної відкритості процесів при управлінні комунальним майном.


     180410    2282    59993.353. Аналіз використання коштів по Програмі згідно проведених витрат.№ п/п    Проведені витрати    Од. виміру    К- сть    Сума витрат


      Грн..    Контрагент *


1        Шт..    1       
В розділі юридичної роботи районної ради протягом 2016 року можна зазначити такі:


-    у 2016 році станом на 30.11. – претензії не готувались і не надсилались.


-    20.04.201р.слухалась справа № 914/1933/125 у Львівському апеляційному господарському суді за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Біоальтернатива" на рішення господарського суду Львівської області від 14.03.2016 року № 914/1933/15 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Біоальтернатива" до Сокальської районної ради Львівської області за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична ефективність України" про визнання недійсним конкурсу та скасування рішення конкурсної комісії ;


-    01.04.2016р.слухалась справа у Господарському суді Львівської області за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Біоальтернатива" до відповідача Сокальської районної ради Львівської області за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача : Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична ефективність України" про визнання недійсним конкурсу та скасування рішення конкурсної комісії;


  По даній справі № 914/1933/125 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Біоальтернатива" до Сокальської районної ради львівської області за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична ефективність України" про визнання недійсним конкурсу та скасування рішення конкурсної комісії – є остаточна Ухвала Вищого господарського суду України від 25.10.2016р., яка визнала законним  рішення конкурсної комісії Сокальської районної ради. По даній справі протягом 2016 року відбулося 4 (чотири) судових засідань.


-    з червня місяця 2016 року триває розгляд адміністративної справи        № 454/1522/16-а у судовому засіданні Сокальського районного суду Львівської області за позовною заявою Монастирського Романа Теофілійовича до Сокальської районної ради Львівської області, третіх осіб Сокальської районної державної адміністрації  та відділу освіти Сокальської РДА про визнання протиправним ( незаконним ) та скасування рішення Сокальської районної ради Львівської області V сесії VII скликання від 15.04.2016р. № 96 "Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району".


-    По даній № 454/1522/16-а  винесена Сокальським районним судом 19.08.2016р. Ухвала про забезпечення позову, якою зупинено дію рішення V сесії VII скликання Сокальської районної ради Львівської області від 15.04.2016р. № 96 "Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району" до набрання рішення у справі законної сили.


-    04.10.2016р. Сокальською районною радою Львівської області подано Апеляційну скаргу на Ухвалу про забезпечення позову Сокальського районного суду Львівської області від 19.08.2016р. по справі                   № 454/1522/16-а за позовною заявою Монастирського Р. Т. про визнання протиправним  (незаконним)  та скасування рішення Сокальської районної ради Львівської області V сесії VII скликання від 15.04.2016р. № 96 "Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району" до Львівського апеляційного адміністративного суду.


-    всі проекти рішень Сокальської районної ради, які були завізовані – відповідно опрацьовувались та здійснювався юридичний аналіз.


     Інформація про петиції

 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»