Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


XІІ  сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №201


16 листопада 2016 року                                                             м.Сокаль      Про звернення до Сокальської РДА


щодо захисту інтересів мешканців сіл Русин


та Лешків Варязької сільської ради
Розглянувши депутатський запит Плечіня І.Я., заслухавши звернення депутата Хомяка І.В., відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна  рада Львівської області,-ВИРІШИЛА:    1. Прийняти звернення до Сокальської РДА щодо захисту інтересів мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради при розгляді справи за позовом Першого заступника військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, м. Львів до Сокальської районної державної адміністрації Львівської області про скасування розпорядження голови Сокальської РДА від 21.02.2005 року №55 «Про затвердження технічної документації по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді» (звернення додається).


    2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної  ради.

Голова районної  ради                                             Микола Пасько


Сокальській районній державній адміністраціїЗВЕРНЕННЯ


щодо захисту інтересів мешканців сіл Русин


та Лешків Варязької сільської радиНа розгляді в Господарському суді Львівської області знаходиться  справа №914/2527/16 за позовом Першого заступника військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, м. Львів до Сокальської районної державної адміністрації Львівської області про скасування розпорядження голови Сокальської РДА від 21.02.2005 року №55 «Про затвердження технічної документації по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді».


Названим розпорядженням затверджено технічну документацію по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді для 256 мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради Сокальського району, на основі яких ними оформлено державні акти на право власності на земельні ділянки. Мешканці вказаних сіл відповідно до вимог чинного законодавства України по розпаювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям сільськогосподарських підприємств, оформили право власності на ці земельні ділянки, їх використовують для вирощування сільськогосподарських культур. Оскільки села Русин та Лешків розташовані далеко від великих міст і відповідно поблизу немає промислових підприємств, то для багатьох жителів сіл дохід від вирощеного урожаю або дохід від передачі земельної ділянки в оренду є основним для проживання. Позбавлення людей землі позбавить їх засобів до існування.


З незрозумілих підстав Перший заступник військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України подає позов про скасування розпорядження голови Сокальської РДА та належності земель загальною площею – 900,0538 га, які зазначенні в Розпорядженні №55 від 21.02.2005 р., до складу земель оборони.


Зважаючи на вищенаведене, просимо вжити всіх заходів для захисту інтересів мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради при розгляді справи за позовом Першого заступника військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, м. Львів до Сокальської районної державної адміністрації Львівської області про скасування розпорядження голови Сокальської РДА від 21.02.2005 року №55 «Про затвердження технічної документації по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді»                                                                 Прийнято на XII сесії Сокальської


                            районної ради Львівської області


                                                                 VІІ скликання 16  листопада  2016 року
 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»