Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


__XІІ  сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №188


   16  листопада 2016 року                                                     м.Сокаль        


       


Про надання дозволу


на оренду приміщень          Розглянувши звернення від 31. 10. 2016 року №190 Відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації, від 12. 09. 2016 року № 265 Тудорковицької сільської ради Сокальського району Львівської області, враховуючи погодження Відділу освіти  Сокальської районної державної адміністрації, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-ВИРІШИЛА:1.     Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на передачу в оренду  терміном на 2 роки 11 місяців частини нежитлового приміщення загальною площею 10,0 м. кв., що знаходиться за адресою с. Войславичі вул. Б. Хмельницького, 34, Тудорковицькій сільській раді  для встановлення твердопаливного котла, як для бюджетної установи, з орендною платою 1 грн. в рік, без проведення конкурсу.                             . 


2.   Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Забузької ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 185,1 кв.м., що знаходиться за адресою с. Забужжя вул. І. Франка, 55, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу,з орендною платою 1 грн. в рік,  як для бюджетної організації.


3.    Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Острівської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 160,8 кв.м., що знаходиться за адресою с. Острів вул. Л. Українки, 14, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу  з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.


4.     Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст., №3 загальною площею 298,2 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Героїв УПА, 18, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу з орендною платою 1 грн. в рік,  як для бюджетної організації.


5.      Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 283,7 кв.м., що знаходиться за адресою с. Тартаків пр. Шевченка, 2, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу,  як для бюджетної організації.


6.      Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Княжівської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 162,0 кв.м., що знаходиться за адресою с. Княже вул. Центральна, 60, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.


7.      Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4, загальною площею 288,0 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Героїв УПА, 18, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.


8.      Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, загальною площею 180,0 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Сонячна, 1, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.


9.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва. 


                 Голова районної ради                                      Микола Пасько                        
 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»