Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

                       


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


_V_ сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №103


15 квітня 2016 року                                                             м.СокальПро звернення до голови Львівської


обласної ради, голови Львівської ОДА,


начальника Служби автомобільних доріг


у Львівській області щодо проведення ремонту


доріг загального користування державного


і місцевого значенняКеруючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення депутатів Сокальської районної ради та громадськості Сокальщини, рекомендації постійних депутатських  комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, -


ВИРІШИЛА:


1.Звернутись до голови Львівської обласної ради О.Ганущина, голови Львівської ОДА О.Синютки, начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Р.Кандибори щодо проведення ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення (звернення додається). 2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної  ради.


Голова районної ради                                                                    Микола Пасько
Голові Львівської обласної ради


  О.Ганущину


Голові Львівської ОДА


О. Синютці


Начальнику Служби   автомобільних доріг


у Львівській області


Р.КандиборіЗ В Е Р Н Е Н Н Я


щодо проведення ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення


          Враховуючи, що громадськість Сокальщини  надзвичайно занепокоєна станом доріг загального користування у районі, Сокальська районна рада Львівської області висловлює своє незадоволення щодо утримання та проведення ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення.


        В 2014 році було розпочато ремонт дороги загального користування місцевого значення О141603 Сокаль – Бояничі, ремонт якої не завершено, хоча проектно-кошторисна документація виготовлена і експертиза оплачена. Дана дорога є стратегічно важливою для району, оскільки носить соціально-економічне навантаження, з’єднуючи Сокальщину з МАПП Угринів-Долгобичув. Велика інтенсивність руху та значна аварійна небезпечність на  дорозі викликає незадоволення учасників руху та громадськості, зарубіжних гостей та туристів. У 2015 році ремонтні роботи на даній дорозі не проводились взагалі, хоча кошти було виділено.


         Сокальська районна рада Львівської області прийняла загальнорайонну програму «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки», якою передбачено скерувати у 2016 році 7 млн. грн. на ремонт доріг. Готові до участі та співфінансування програми самодостатні місцеві ради району.


         Поставивши у пріоритет розвитку району стан дорожньої інфраструктури, Сокальська районна рада Львівської області звертається щодо сприяння у проведенні ремонту доріг загального користування місцевого значення із залученням на договірних умовах коштів місцевих рад, юридичних та фізичних осіб. Першочергово вважаємо за необхідне завершити комплекс робіт на дорозі загального користування місцевого значення О141603 Сокаль – Бояничі, на яку наявна документація та неосвоєні кошти в 2014-2015 роках на капітальний ремонт.


         Звертаємось також за підтримкою і розумінням необхідності виділення додаткових коштів на ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О141607 Сокаль – Червоноград для завершення всього комплексу робіт. Призупинення ремонтних робіт викликає нерозуміння і розчарування в людей шахтарського регіону. При залишковій кошторисній вартості на цю дорогу 37,6млн. грн профільною комісією обласної ради рекомендовано виділити лише 11млн.грн. Очевидно що за такі кошти ремонт цієї стратегічної автодороги для мешканців Сокальського району та міста Червонограда в цьому році не може бути завершено.             Висловлюємо надію і впевненість щодо розуміння зазначених вище проблем з дорогами Сокальщини, хоча їх набагато більше, та початку співпраці в рамках Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення». Також просимо поінформувати громадськість Сокальщини про конкретні терміни проведення ремонтних робіт на дорогах Сокальського району.                             Прийнято V сесією Сокальської районної ради  


                                Львівської області 15 квітня 2016 року 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»