Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


_V_ сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №101


15 квітня 2016 року                                                             м.СокальПро звернення до Президента України,


Кабінету Міністрів України,


Верховної Ради України щодо


розроблення механізму повернення


коштів за надані пільги і субсидіїРозглянувши звернення депутата Сокальської районної ради Солодяка О.М. , відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Сокальська районна  рада Львівської областіВИРІШИЛА:    1. Прийняти звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо розроблення механізму повернення


коштів за надані пільги і субсидії (звернення додається).


    2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної  ради.

 Голова районної  ради                                         Микола  Пасько


ЗВЕРНЕННЯ


до Президента України, Кабінету Міністрів України,


 Верховної Ради України


щодо розроблення механізму повернення


коштів за надані пільги і субсидії


    В 2015-2016 роках після підняття тарифів на газ і електроенергію населення Сокальського району згідно рішення КМУ стало масово звертатись за оформленням пільг і субсидій по оплаті житлово-комунальних послуг.


    З цього часу прослідковується такий факт, що заборгованість по пільгах і субсидіях зростає перед комунальними підприємствами.


    Несвоєчасне повернення з бюджету коштів по наданим пільгам і субсидіям малозабезпеченим верствам населення значно уповільнює та не дає можливості вчасно виконати зобов`язання перед третіми особами. Це такі як виплата заробітної плати, сплата податків і зборів, зобов`язання за договорами в тому числі виникає невчасне проведення розрахунків (взаємозалік) за спожиту електроенергію, які проводяться за рахунок повернених коштів по відшкодуванню пільг і субсидій.


    Невчасне проведення розрахунків (взаємозалік) за спожиту електроенергію, які проводяться за рахунок повернених з бюджету коштів по відшкодуванню пільг і субсидій, є сьогодні однією з найважливіших проблем для комунальних підприємств в Сокальському районі. Така заборгованість призводить до відключення населення від електроенергії. Таким чином, комунальні підприємства та населення Сокальського району стають заручниками цієї складної ситуації, та змушені звертатися до нас, депутатів Сокальської районної ради із зверненням допомогти у вирішенні цих проблем.


    Постає питання — як саме держава збирається цю заборгованість погашати, бо підприємства, які надають послуги жителям району знаходяться на межі виживання. Вони практично не отримують кошти за надані ними послуги, а це загрожує паралізації роботи цих підприємств та призводить до економічних негараздів в районі.


    Ми, депутати Сокальської районної ради, просимо підняти дане питання на державному рівні та розробити механізм вчасного повернення коштів за надані пільги і субсидії.


Прийнято на  V сесії VІІ скликання


Сокальської районної  ради Львівської області


15 квітня  2016 року
 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»