Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


_V_ сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №99


15 квітня 2016 року                                                             м.СокальПро звернення до Національної ради України


з питань телебачення і радіомовлення щодо


позбавлення телеканалів із проросійською


позицією ліцензії на трансляціюРозглянувши рішення Львівської обласної ради від 26 січня 2016 р. №60 “Про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію ”, відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 19, 46 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Сокальська районна  рада Львівської області,-ВИРІШИЛА:    1. Прийняти звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію (звернення додається).


    2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної  ради.

 Голова районної  ради                                         Микола  Пасько


ЗВЕРНЕННЯ


до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією


ліцензії на трансляціюВійна за Україну, її незалежність та самостійність насправді почалась ще задовго до анексії Криму та й, зрештою, задовго до Революцій. І хоч починалася вона без зброї, вбитих та поранених, проте була не менш жорстокою та призвела до сьогоднішніх втрат ¬– смерті тисяч патріотів України на сході держави.


Це війна за українську Україну, за можливість позбутися совкових кайданів, які продовжують нам нав`язувати ті, хто ніяк не змириться, що Україна – Незалежна! Сьогодні, у час новітніх технологій, найсильнішою зброєю в усьому світі є, безумовно, інформація, телебачення, Інтернет. І нам прикро спостерігати, що український інформаційний простір – після стількох років боротьби – і далі вщент заповнений продуктом північного сусіда – новітнього окупанта.


Українські телеканали, не соромлячись, транслюють виступи російських артистів, які закликають до повалення України, підтримують анексію Криму та війну на Сході України. Пропагують їхню творчість у Новорічні ніч, ніч, коли тисячі людських облич звернені до телеекранів.


А чи не спопеліли б від сорому перед рідним народом і світовою спільнотою ті телеканали, які своїми бездуховними, примітивними і явно зросійщеними передачами і фільмами намагаються вбити в голову українцям комплекс меншовартості, висміяти і віднести до маргінесу все справді українське – пісню, слово, культуру?!!


Неймовірною наругою над нацією став новорічний ефір телеканалу "Інтер": огидна вдавана радість, зарозумілість та бундючність російських артистів ще довго щемітимуть у серцях наших співвітчизників.


Телеканал "Інтер" ніколи не вирізнявся патріотичною позицією та проукраїнськими ефірами, варто лише згадати їхні новинні ефіри під час Революції Гідності. Не змінилась їхня інформаційна політика й сьогодні. Більше того – керівництво каналу є послідовним у своєму баченні України як держави повністю залежної від Росії, без власної культури, мови та, зрештою,  гідності.


Саме тому ми, депутати Сокальської районної ради, вимагаємо від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення негайно позбавити телеканал "Інтер" ліцензії на трансляцію, а винних у порушенні Конституції України і Закону України "Про телебачення і радіомовлення" притягти до відповідальності.Прийнято на  V сесії VІІ скликання Сокальської районної ради


Львівської області


15 квітня 2016 року
 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»