Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


_V_ сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №84


8 квітня 2016 року                                                             м.Сокаль


 Про внесення змін в Програму


соціального захисту окремих категорій


населення Сокальського району на 2016 рік    Керуючись п.16 ч. 1 ст. 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада  Львівської області,-
В И Р І Ш И Л А:1. Внести зміни в Програму соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2016 рік, затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської області №37 від 25 грудня 2015 року, наступного змісту:


1.1. Розділ 4. "Перелік заходів та результативність показників Програми" доповнити пунктами 4.8., 4.9., 4.10., 4.11.  у наступній редакції:


"4.8. Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО. Реалізується шляхом надання одноразової грошової допомоги члену сім’ї загиблого, який здійснював поховання.


4.9. Компенсація пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку.


Реалізується шляхом компенсації за надані пільги надавачу послуг 


4.10. Компенсація вартості проїзду на санаторно – курортне лікування громадянам, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи


Реалізується шляхом компенсації проїзду


4.11. Компенсація інших пільг


Реалізується шляхом


- компенсації витрат пального особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною «Герою Соціалістичної Праці»;


-    придбання путівок на санаторно – курортне лікування громадянам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;


- проведення капітального ремонту приміщення громадянам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»."


1.2. Розділ 6 "Порядок реалізації заходів Програми" доповнити пунктами 6.8., 6.9., 6.10, 6.11. у наступній редакції:


    6.8. Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО


Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО (надалі - допомога) виплачується члену сім’ї загиблого, який здійснив поховання.


Для виплати допомоги подається:


-    заява;


-    копія свідоцтва про смерть військовослужбовця;


-    довідка, яка засвідчує загибель військовослужбовця в зоні АТО;


-    копія паспорта;


-    довідка з органу місцевого самоврядування про підтвердження здійснення поховання заявником;


-    копія ідентифікаційного номера заявника;


-    особовий рахунок в банку заявника.


Кошти на виплату одноразової грошової допомоги за поданою заявкою виконавцем програми перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (Виконавця заходу).


Допомога призначається за умови реєстрації члена сім’ї загиблого в Сокальському районі.


Розмір допомоги визначається при формування бюджету на відповідний рік та може змінювати при прийняті відповідного рішення


    6.9. Компенсація пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку


Право на пільгу з послуг зв’язку мають громадяни, яким передбачено дана пільга відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей",  "Про охорону дитинства".


Порядок надання пільги надається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р. N 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстру осіб, які мають право на пільги».


    6.10. Компенсація вартості проїзду на санаторно – курортне лікування громадянам, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи


Реалізується шляхом виплати компенсація вартості проїзду на санаторно – курортне лікування громадянам, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи згідно п.13 Постанови Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 року №936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для використання коштів державного бюджету для використання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи».


    6.11. Компенсація інших пільг


Реалізується шляхом:


- компенсації витрат пального особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною «Герою Соціальної Праці» здійснюється відповідно до ст.16 п.18 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а саме щомісячна виплата грошової компенсації витрат на автомобільне паливо з розрахунку 50 літрів високооктанового бензину на місяць відповідно до діючих цін на паливо за наявності особистого транспортного засобу;


- придбання путівок на санаторно – курортне лікування громадянам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» здійснюється відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».


- забезпечення санаторно – курортними путівками здійснюється відповідно до Порядку забезпечення санаторно – курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. N 187;.- проведення капітального ремонту громадянам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» здійснюється відповідно до Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. N 565.


1.3. Додаток до Програми соціального захисту окремих категорій громадян на 2016 рік в розділі «Розмір грошових допомог» доповнити розділом 1.7. в наступній редакції:


"1.7. Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО виплачується члену сім’ї загиблого, який здійснив поховання в розмірі 15.0 тис.грн."2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.       Голова районної ради                    Микола Пасько 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»