Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


_V_ сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №82


8 квітня 2016 року                                                             м.Сокаль


 


Про внесення змін до Програми


виплати одноразової адресної


допомоги окремим категоріям


громадян Сокальського району


у 2016 році
Керуючись пунктом 17 статті 43 Закону України  ”Про місцеве самоврядування в Україні”, врахувавши висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення,  Сокальська районна рада Львівської області, -ВИРІШИЛА:1.    Внести зміни у районну Програму виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2016 році, затверджену  рішенням  Сокальської районної ради від  12 січня 2016 р. №39, а саме:


     1.1.Розділ ”Мета Програми” викласти в наступній редакції:


”Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних, соціальних проблем соціально-вразливих верств населення: малозабезпечених громадян,  дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних сімей, одиноких і малозабезпечених матерів, учасників АТО та членів їх сімей, інших категорій громадян, зареєстрованих у Сокальському районі”.1.2. Розділ ”Заходи щодо реалізації Програми” викласти в наступній редакції:


 ”Надання одноразової адресної допомоги cоціально-вразливам верстам населення: малозабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, інвалідам, багатодітним сім`ям, одиноким і малозабезпеченим матерям, учасникам АТО та членам їх сімей,  іншим категоріям громадян, які зареєстровані у Сокальському районі.


Порядок надання допомоги:


Розгляд заяв про надання допомоги здійснює комісія з питань охорони здоров`я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення на своєму засіданні на  підставі подання депутата районної ради ;


До  подання додаються наступні документи:      


для учасників  АТО та членів їх сімей


-     особиста заява;


-    довідка про склад сім`ї;


-    довідка про фактичне проживання заявника та членів його сім`ї (у випадку, якщо вони  проживають окремо);


-    копії документів, що підтверджують участь в АТО;


-    завірені заявником копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;


-    реквізити банківського рахунка заявника.Для малозебезпечених та інших категорій громадян


-    особиста заява;


-    довідка про склад сім`ї ;


-    довідка про фактичне проживання заявника та членів його сім`ї (у випадку, якщо вони  проживають окремо);


-    довідки про доходи заявника та членів його сім`ї;


-    акт обстеження матеріально-побутових умов заявника (в разі стихійного лиха);


-    документи (чи їх копії) щодо необхідності надання одноразової  адресної допомоги (акт обстеження, копії документів, що підтверджують потребу в лікуванні (в разі  звернення про надання допомоги на лікування), тощо;


-    завірена копія трудової книжки  (у випадку, коли працездатні члени сім`ї не працюють) або інші документи, що підтверджують даний факт;


-     завірені заявником копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;


-    реквізити банківського рахунка заявника.При цьому, до членів  сім`ї заявника враховуються – чоловік, дружина, неодружені повнолітні діти заявника, батьки неодруженого заявника, які проживають спільно з ним.


Розмір допомоги та доцільність її призначення визначається комісією з питань охорони здоров`я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення залежно від наявних коштів, матеріального стану заявника  та інших обставин.


    На підставі рішення комісії з питань охорони здоров`я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення районної ради і підтверджуючих документів видається розпорядження голови районної ради.


    Адресна  допомога може надаватися одній особі лише один раз на рік”.  


2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.


Голова районної ради                                          Микола Пасько
 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»