Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

 


СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


_V сесія _VІІ_ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №70


31 березня 2016 року                                                             м.Сокаль    Про звернення Сокальської районної ради Львівської області щодо розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку   Керуючись ст.ст. 140,144 Конституції України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення здійснення заходів соціально-економічного розвитку Сокальського району, враховуючи рекомендації президії районної ради, Сокальська районна рада Львівської області,-ВИРІШИЛА:1. Прийняти звернення щодо внесення відповідної корективи в узагальнений перелік інвестиційних проектів та збалансування щодо розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку, зокрема, в частині об`єктів, поданих від Сокальського району Львівської області.


2. Направити звернення  депутатам Верховної Ради України О. Мусію, О. Сироїд, С. Кіралю, М. Бондару, віце-прем"єр-міністру України - Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Зубку, голові Львівської обласної державної адміністрації                         О. Синютці та голові Львівської обласної ради О. Ганущину.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.           Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько


    Віце-прем`єр-міністру України –


Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України


Зубку Г.Г.


Народним депутатам України О. Мусію,          О. Сироїд, С. Кіралю, М. Бондару


Голові Львівської обласної державної адміністрації О. Синютці


Голові Львівської обласної  ради                      О. ГанущинуЗверненняНас, депутатів  Сокальської районної ради, турбує ситуація, яка склалася в 2016 році навколо визначення пріоритетів розвитку районів області через реалізацію заходів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку Державного бюджету України.


На ці цілі передбачено кошти в сумі 222 млн. гривень. Населення нашого району складає 3,7 % від населення Львівської області, а за площею понад 7,2 %обласної території. Отже при рівномірному розподілі фінансового ресурсу на розвиток громад  району справедливо очікувати від 12 млн. до 27 млн. гривень. Нашим районом подано 4 проекти на загальну суму  понад 32,8млн. грн., однак ні один проект не був врахований та відібраний.


В той час на розвиток окремих районів області буде скеровано від 14 млн. грн. до 17 млн. грн., а одного з районів – понад 42 млн. гривень. Слід зазначити, що райони «переможці» розміщені навколо міста Львова, або в прикордонній зоні. Місцеві бюджети громад цих районів наповнюються відрахуваннями від підприємств та акцизу з продажу пального на АЗС, які зазвичай розміщуються в приміській зоні, дозволяють вирішувати більшість їхніх проблем самотужки.


Виходячи з цього:


1. Просимо переглянути та внести відповідні  корективи в узагальнений перелік інвестиційних проектів, які сформувала регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору у Львівській області та збалансувати розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку для Львівщини, зокрема в частині Сокальського  району.


2. При розподілі коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Львівської області на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій врахувати потребу у завершенні об"єктів в Сокальському районі.


3. Рекомендувати владі Львівщини при формуванні регіональної комісії для відбору проектів на 2017 рік (працюватиме до 1 травня 2016 року) долучити до її складу незалежних експертів та представників впливових неурядових організацій.


Прийнято на V сесії Сокальської районної ради


                 Львівської області  VІІ скликання 31.03.2016 року
 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»