Сокальська районна рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 

         СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА 


                                                       ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                  


   LXII сесія  VІ__скликання


Р І Ш Е Н Н Я №736


15 жовтня 2015 року                                                                    м. СокальПро звернення щодо перевищення


вартості  пасажирських перевезень


у Сокальському районі    Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Асоціації сільських, селищних рад та мешканців району, Сокальська  районна рада Львівської області,-В И Р І Ш И Л А:    1 Звернутися до Львівської обласної державної адміністрації, Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України із зверненням щодо перевищення вартості пасажирських перевезень у Сокальському районі (звернення додається).


    2. Оприлюднити дане звернення у засобах масової інформації.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності і правопорядку та місцевого самоврядування.
Голова районної ради                                                      Ігор Дацюк


       Львівська обласна


державна адміністраціяЛьвівське обласне територіальне відділення


 Антимонопольного комітету України


ЗВЕРНЕННЯ


щодо перевищення вартості пасажирських перевезень


у Сокальському районі В Сокальську районну раду звернулась Асоціація сільських, селищних голів Сокальського району та мешканці району на дії перевізників.


Перевізники Сокальського району, що здійснюють перевезення зі Сокаля до сіл району, суттєво перевищують вартість проїзду. Вартість проїзду за кілометр може сягати і 65-70 коп. Окрім того, невірно вказано відстань до населених пунктів – до кожної зупинки дописано 3-5 км, через що пасажири також переплачують кошти за проїзд.


Мешканці наших сіл часто самі ремонтують дорогу, вкладаючи власні кошти та кошти підприємств що розташовані на нашій території. Перевізники  ж не долучаються до даного процесу, але заробляють кошти на перевезенні пасажирів.


Вважаємо, що про обґрунтований тариф можна говорити лише при проведенні фінансового аудиту самих перевізників та визначенні реального пасажиропотоку.


Теперішня вартість проїзду є результатом спотворення вихідних даних, які використовувались під час розрахунку, а саме заниження показників пасажиропотоків та завищення витрат перевізників.


Виходячи з наведеного вище, просимо Львівську ОДА та Територіальне відділення Антимонопольного комітету України жити усіх можливих заходів для усунення порушень законодавства.

                                                                               Прийнято на ХLІІ сесії


                                                                              Сокальської районної ради


                                                                               VI скликання


                                                                           15  жовтня 2015 року


 
« До реєстру документів30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»