Про район :: Установи, організації

18.04.2018

У Сокалі відбулася патріотична акція «Велика українська хода»

18 квітня на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в Сокалі відбулася патріотична акція «Велика українська хода». Більше сотні українських прапорів, серед яких – державний та стяги, які побували на передовій неоголошеної війни на Сході нашої країни, майоріли в центрі міста. Організатор акції – волонтер, військовий журналіст Катерина Валевська, яка побувала в різних містах і містечках, зазначила, що приурочує свій захід Героям Революції гідності та АТО. Мета акції – пронести через всю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, вшанувати загиблих за незалежність нашої держави. У заходів взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, міський голова Вадим Кондратюк, молодь, громадськість міста. Сокальчани додали і свій прапор з підписами та найкращими побажаннями. До речі, така ж акція пройшла напередодні у Великих Мостах.  

Про район :: Установи, організації

23.04.2012

20 квітня відбулася конференція Сокальської районної Асоціації інвалідів. У ній взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Марія Христинич, директор Львівського обласного ЦСССДМ Ярослав Бордіян, голова Львівської обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко, представники управління праці та соціального захисту населення РДА, районної та міської рад та інші. Голова Сокальської РАІ Оксана Кононова проаналізувала основні проблем людей з інвалідністю в районі. В ході конференції були розглянуті наступні питання: про хід виконання Конвенції ООН «Про права інвалідів» у Сокальському районі;   про стан доступності міста, зокрема установ громадського призначення; про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки і реабілітації інвалідів у 2011-2014 р.р.; про оздоровлення дітей з інвалідністю; про хід виконання обласної комплексної програми соціальної підтримки і реабілітації інвалідів у 2011-2014 р.р. Відбулися вибори делегатів на VII позачерговий з”їзд Львівської обласної Асоціації інвалідів. Голова Львівської обласної Асоціації інвалідів Леонід Тарасенко вручив подяку голові Сокальської райдержадміністрації Миколі Мисаку за постійну плідну співпрацю та надання всебічної допомоги районній Асоціації інвалідів у її діяльності.  

Про район :: Установи, організації

23.04.2012

~1~ 22 квітня в Народному домі м. Сокаля відбулися урочисті збори з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Подяку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, членами районної організації "Союз Чорнобиль України", висловили перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина, заступник голови районної ради Володимир Чуб, заступник Сокальського міського голови Олег Олійник. Володимир Катерина, зокрема, зазначив: „Ми з вами були свідками великого подвигу цілого покоління, яке врятувало майбутнє нащадків. Глибоко вдячні всім ліквідаторам, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в екстремальних обставинах під час ліквідації найбільшої техногенної катастрофи планети. Щиро бажаю всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди зігріває й надихає вас людська подяка за ваші добрі справи”.(Довідка: в Сокальському районі на обліку перебуває 257 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. В 2011 році на їх соціальний захист освоєно 379 тис.грн., в тому числі через районну Програму соціального захисту окремих категорій населення надано одноразову допомогу на загальну суму 32,5 тис.грн. На черговості на забезпечення снаторнно-курортними путівкати у районному управлінні праці та соціального захисту населення в 2011 році перебувало 18 дорослих та 7 дітей, надано путівок - 5 дорослих та 4 дитячих. І дитина-інвалід була оздоровлена Сокальською центральною лікарнею. Діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, були також оздоровлені через районний відділ освіти: 2 – в санаторії «Ровесник», 27 – в дитячих пришкільних таборах).  

Про район :: Установи, організації

30.08.2011

У Сокальському Центрі реабілітації людей з особливими потребами "Промінь надії" відбувся круглий стіл на тему "Представлення проекту "Реалізація Конвенції ООН "Про права інвалідів" в Сокальському районі". У його роботі взяли участь керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Марія Христинич, голова Львівської обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко, голова районної асоціації інвалідів Ніна Сєргєєва, волонтер корпусу Миру в Україні Емілі Ватсон, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Сокальської міської ради, районного Центру зайнятості та інші. В ході круглого столу обговорювалися основні проблеми та потреби неповносправних осіб району, а також хід реалізації обласної та районної комплексних програм соціального захисту та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки. Заступник голови районної асоціації інвалідів Оксана Кононова представила проект "Реалізація Конвенції ООН "Про права інвалідів" в Сокальському районі", який проходить за підтримки Фонду прав інвалідів, що входить до Фундації Тайдс, США.  

Про район :: Установи, організації

08.02.2011

7 лютого в райдержадміністрації відбулось заключне засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при Сокальській  райдержадміністрації в якому брали участь заступник голови РДА Наталія Карташова та керівника апарату Марія Христинич. На порядку денному були питання щодо затвердження порядку денного установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства  для утворення громадської ради при Сокальській райдержадміністрації на 2011-2013 роки; затвердження проекту регламенту проведення установчих зборів, які відбудуться  9 лютого 2011 року. Ініціативна група розглянула заяви що надійшли від ІГС й обговорили ряд організаційних питань.  

Про район :: Установи, організації

28.01.2011

27 січня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації з наступним порядком денним: затвердження проекту Регламенту проведення установчих зборів про обранню громадської ради при Сокальській райдержадміністрації; затвердження проекту Положення про громадську раду при Сокальській райдержадміністрації; затвердження списку ІГС, які зареєстровані ініціативною групою для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради.  Установчі збори для обрання членів громадської ради відбудуться 9 лютого цього року о 10.00 год. в приміщенні Сокальської РДА  

Про район :: Установи, організації

24.01.2011

19 січня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації з наступним порядком денним: ознайомлення з Постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики" та розпорядженням голови Сокальської райдержадміністрації від 19 січня 2011року № 29 "Про створення ініціативної групи"; обрання голови  та члена ініціативної групи, відповідального за ведення протоколів засідань групи; затвердження змісту повідомлення про проведення установчих зборів, визначення місця, дати і часу проведення установчих зборів для створення громадської ради при Сокальській райдержадміністрації; основні етапи підготовки установчих зборів. В ході засідання було вирішено провести установчі збори для обрання членів громадської ради 9 лютого цього року.  

Про район :: Установи, організації

10.11.2010

За підсумками місцевих виборів 31 жовтня 2010 року Сокальщина проголосувала наступним чином: до обласної ради по двох мажоритарних виборчих округах пройшли Роман Швед (КУН) та Олександра Небожук (ВО "Свобода"), по багатомандатному виборчому окрузі найбільше набрали ВО "Свобода" (27,78%),  "Фронт змін" (16,28%) та "Наша Україна" (7,23%); до районної ради по мажоритарних округах найбільше депутатів пройшли від КУН (16), "Фронту змін" (9) та ВО "Свобода" (4), в багатомандатному виборчому окрузі – ВО "Свобода" (11), "Фронт змін" (8), ВО "Батьківщина" (5). Загальна кількість депутатів районної ради – 74. Сокальським міським головою обрано Богдана Зарічного ("Наша Україна").  

Про район :: Установи, організації

16.03.2009

15 березня відбулася звітно-виборна конференція районної організації НРУ з наступним порядком денним: звіт голови РО НРУ; вибори голови РО НРУ; вибори заступників голови РО НРУ; вибори делегатів на обласну звітно-виборну конференцію; тощо. У роботі конференції взяли участь голова НРУ Б.Тарасюк, його заступник, міністр ЖКГ В.Куйбіда, заступник голови крайової ради НРУ Я.Пітко, народний депутат України Я.Кендзьор, член крайової ради НРУ, голова "Молодого Руху" А.Корнат, представники місцевих осередків та інші. Голова НРУ Б.Тарасюк охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в державі, накреслив основні напрямки діяльності Народного Руху України, підтримав ідею запровадження відкритих партійних списків під час проведення виборів до Верховної ради, тощо. В ході голосування головою районної організації НРУ було знову обрано голову Сокальської районної ради О.Солодяка. На обласну звітно-виборну конференцію обрано 13 делегатів. Окрім цього учасники конференції підтримали кандидатуру Я.Пітка на голову Львівської обласної організації НРУ.  

Про район :: Установи, організації

25.02.2009

24 лютого на Сокальщині побував народний депутат України від фракції НУНС, член депутатської групи "За Україну!" В.В"язівський. Він провів зустріч з генеральним директором ДП "Львіввугілля" В.Гарбузюком, на якій обговорювалися актуальні проблеми вугільної галузі, які потребують негайного вирішення. Опісля народний депутат зустрівся з активістами РО Народний Союз "Наша Україна", а на завершення свого візиту дав інтерв"ю місцевим ЗМІ. В.В"язівський охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в державі, визначив позицію депутатської групи "За Україну!", засудив загравання Ю.Тимошенко з різними партіями та депутатськими фракціями, зупинився на необхідності вирішення місцевих проблем (виділення коштів з бюджетів різних рівнів на добудову школи в с.Пристань, відкриття митного переходу Угринів-Долобичів, тощо).  

Про район :: Установи, організації

17.10.2008

16 жовтня перед приміщенням райдержадміністрації відбувся мітинг на захист прав громади Сокальщини, ініціаторами якої були голова РО  ПП «Свобода»,помічник депутата обласної ради  Ю.Товарянський та голова сільської ради с. Теляж Сокальського району  Я. Кравченко. На мітинг зібралося близько 50 осіб. Основними вимогами були: проведення звіту начальника "Райавтодору "на сесії районної ради, ремонт державної дороги районного значення С-141610 на ділянці, що проходить через с. Теляж та з’єднує с. Теляж із с. Ульвівок; від керівництва Служби Автомобільних доріг- негайного фінансування та організації проведення ремонту дороги й капітального ремонту даної дороги в наступному році; від Кабінету Міністрів-дієвого контролю над використанням коштів, від Президента України- дієвості норм Конституції та Законів: "Про дорожній рух", "Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні", "Про автомобільні дороги" та інші.  Голова сільської ради с. Теляж Сокальського району  Я. Кравченко скерував вимогу Телязької сільської ради  до Президента України й Прем"єр- міністра України, т.в.о. голови райдержадміністрації І.Бережницького, голови районної ради О.Солодяка. Учасники мітингу висловили протест щодо підвищення цін на житлово-комунальні послуги, тепло і водопостачання.  

Про район :: Установи, організації

11.06.2007

10 червня відбулася звітно-виборна конференція Сокальської районної організації НРУ. У її роботі взяли участь заступник голови крайової організації НРУ, заступник голови ЛОДА Я.Пітко, член проводу крайової організації НРУ, начальник управління з питань внутрішньої політики ЛОДА С.Шеремета, голови ряду партійних організацій району, представники 34 місцевих осередків Руху. Присутні заслухали звіт голови районної організації НРУ О.Солодяка та обрали дерегатів на обласну конференцію. Головою районної організації знову обрано О.Солодяка – голову Сокальської районної ради. Обговорювалась також суспільно-політична ситуація в державі. Присутні одностайно висловлювалися за створення напередодні виборів єдиного мегаблоку демократичних сил.14.08.2019
 Володимир Зеленський проведе переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю  »»

14.08.2019
 Сокальська райдержадміністрація інформує  »»

14.08.2019
 В області відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща»  »»

14.08.2019
 На Львівщині зменшилась кількість захворюваності на туберкульоз  »»

14.08.2019
 Нарахування за податок на прибуток зросли на 106 млн грн  »»

14.08.2019
 Ветеринарів привітали із професійним святом  »»

14.08.2019
 Підприємців Львівщини запрошують взяти участь в ділових переговорах з чеськими компаніями  »»

14.08.2019
 Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів   »»

13.08.2019
 Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ  »»

13.08.2019
 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини   »»

13.08.2019
 Для збереження доріг на Львівщині вживатимуть додаткових заходів (+аудіо)  »»

13.08.2019
 У Львівській ОДА планують напрацювати план заходів щодо протидії контрабанді (+аудіо)  »»