Про район :: Громадські організації

07.08.2019

В районі розпочато підготовку до відзначення Дня незалежності України

7 серпня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці незалежності України та Дня державного Прапора України, яке провів голова РДА Андрій Дяченко. У ньому взяли участь представники районної ради, Сокальської міської ради, керівники ряду структурних підрозділів РДА, установ та організацій району. В ході засідання вирішено 23 серпня, з нагоди Дня державного Прапора України, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Сокалі провести церемонію урочистого підняття Державного Прапора України.

24 серпня відбудуться наступні заходи: молебні за Україну в церквах району та міста; покладання квітів до пам’ятників Є.Петрушевичу, Т.Шевченку, могил борцям за волю України, меморіальних дошок С.Бандері та В.Чорноволу, стели пам’яті Героїв Небесної сотні; урочисте віче біля пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Сокалі; святковий концерт на площі Січових Стрільців у м. Сокалі; спортивні змагання, тощо. Також, в населених пунктах району, відбудуться віча за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, депутатів, духовенства; в центральній районній бібліотеці та бібліотеках району пройдуть книжкові виставки, години спілкування, виставки-панорами. Буде забезпечено художнє оформлення населених пунктів району, впорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховань осіб, що загинули у боротьбі за свободу і незалежність України.  

Про район :: Громадські організації

01.08.2019

Відбулась нарада - семінар з головами та секретарями місцевих рад

1 серпня відбулася нарада - семінар з головами та секретарями місцевих рад Сокальського району. В її ході розглядалися наступні питання: про повноваження місцевих рад щодо надання земель; встановлення меж населених пунктів; оформлення земельних ділянок фермерами; про стан протидії злочинності на території Сокальського району; про монетизацію пільг; виплата працівникам Народних домів доплати за вислугу років. Планування коштів в бюджеті на перевезення колективів, які функціонують при Народних домах; реєстрація статутів Народних домів у новій редакції; введення ставки технічного працівника у Народних домах (або встановлення доплати керівникам Народних домів за прибирання приміщень закладів культури та благоустрій навколо них); забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема закладів дошкільної освіти і закладів культури розташованих на території Сокальського району.

У нараді взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, керівники ряду структурних підрозділів РДА.

У вступному слові голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко наголосив на необхідності наповнення місцевих бюджетів до визначених планових показників, продовження робіт по благоустрою населених пунктів, підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.  

Про район :: Громадські організації

01.08.2019

Засідав оргкомітет з проведення фестивалю «Гута FEST» та Днів добросусідства

1 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів засідання оргкомітету з організації проведення українсько-польських Транскордонних Днів добросусідства та фестивалю «Гута FEST». У ньому взяли участь голова районної ради Микола Пасько, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, виконавчий директор Асоціації рад Сокальщини Віктор Притулко, Савчинський сільський голова Василь Калька, Корчівський сільський голова Галина Сідельник, представники служб району та структурних підрозділів РДА. Як вже повідомлялося, фестиваль «Гута FEST» відбудеться у с.Гута 19 серпня цього року. На свято запрошені близько 22 органи місцевого самоврядування з Польщі.

П’ятнадцять років поспіль, 28 серпня, на українсько-польському кордоні в с. Стаївці Сокальського району та в с.Корчмин Томашівського повіту (Республіка Польща) проходять Транскордонні Дні добросусідства. В ході засідання обговорили план даних заходів та визначили відповідальних осіб за їх виконання.  

Про район :: Громадські організації

24.07.2019

На Сокальщині відбудуться традиційні Європейські дні добросусідства та фестиваль “Гута Fest”

24 липня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення міжнародного фестивалю кухні “Гута Fest” та щорічних Європейських днів добросусідства у Сокальському районі. У ньому взяли участь голова районної ради Микола Пасько, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, виконавчий директор асоціації рад Сокальщини Віктор Притулко, Савчинський сільський голова Василь Калька, представники ряду структурних підрозділів РДА та інші. В ході фестивалю “Гута Fest”, який пройде 19 серпня будуть представлені страви польської та української кухні та виступи колективів району.

На території розділеного державними кордонами польського села Корчмин та українського Стаївка 28 серпня традиційно пройдуть Європейські Дні Добросусідства. В рамках святкування відбудеться: урочисте відкриття кордону та зустріч учасників Європейських Днів Добросусідства з польської та української сторони; Служба Божа за участі представників українських і польських релігійних спільнот та освячення води; виставки народного мистецтва “Сокальська вишиванка” та експонатів музею “Людина. Земля. Всесвіт.”; презентація виробів Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості; польова кухня за участю Великомостівського кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України; концертна програма.

Учасники наради обговорили ряд організаційних питань.  

Про район :: Громадські організації

18.07.2019

На Сокальщині продовжують ремонтувати дороги

На даний час завершено ремонт автомобільної дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква на відрізку від с.Острів до границі з Волинською областю. Ямковий ремонт та суцільне асфальтування окремих відтинків дороги (понад 2,1 км) проведено підрядною організацією ПП «Рома», яке здійснює експлуатаційне обслуговування даної дороги. Одночасно, підрядною організацією ТОВ «ДРОГ-БУД» струменевими машинами проведено роботи по ліквідації деформацій дорожнього покриття (тріщин, швів,тощо). Також встановлено нові дорожні знаки на перехресті доріг Р-15 та Сокаль-Бояничі.

Жовківською ДЕД ДП «Львівський облавтодор» проведено поточні дрібні ремонти відтинків таких доріг: Сокаль-Червоноград (в с.Добрячин), Червоноград-Перетоки (від с.Бендюга до м.Сокаль та від м.Сокаль до с.Ільковичі), Сокаль-Бояничі (від с.Забужжя до с.Бояничі), Сокаль-Червоноград (в смт.Жвирка), Сокаль-Стоянів (від смт.Жвирка через м.Сокаль до с.Горбків), Комарів-Переспа (від дороги Червоноград-Перетоки до с.Волиця), Броди-Червоноград-Волсвин (по с.Волсвин). По окремих дорогах загального користування проведено підсипку аварійних ям та вибоїн.

Однак, основний об’єм робіт по ремонту доріг буде проведено лише після завершення тендерних процедур з визначення переможців на виконання цих робіт. Тендери оголошені департаментом дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, який є власником доріг загального користування місцевого значення.  

Про район :: Громадські організації

17.07.2019

Відбулась нарада з керівниками народних домів та бібіліотек району

17 липня у Сокальському районному Народному домі відбулась нарада з керівниками народних домів та бібіліотек району за участю голови Сокальської райдержадміністрації Андрія Дяченка та голови районної ради Миколи Паська. В її ході обговорювалися наступні питання:

аналіз проведених заходів щодо підтримки та розвитку народних домів та бібліотек району; ознайомлення учасників наради з інтерактивною картою району; про дотримання протипожежних заходів в народних домах та бібліотеках району; аналіз роботи установ культури та методичні рекомендації.

По перших двох питаннях виступили Андрій Дяченко та Микола Пасько, які проінформували про результати фінансової підтримки установ культури з районного, обласного та державного бюджетів. Зокрема, щодо реалізації районної Програми підтримки та розвитку народних домів, яка затверджується сесією районної ради другий рік поспіль. Присутні також мали можливість ознайомитись з електронною інвестиційною картою Сокальського району «Інвестуй в Сокальщину», яка дає змогу отримати інформацію про здійснення бюджетних інвестицій у розрізі кожного об’єкта та населеного пункту. По третьому питанню головний інспектор ДСНС Олег Борис провів інструктаж з протипожежної безпеки в установах культури, наголосив щодо усунення недоліків, зазначених у приписах, виданих під час проведення перевірок.

Окрім цього, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації Руслана Антонюк провела короткий аналіз роботи народних домів, надала рекомендації щодо подальшої діяльності.

Після виступів відбувся діалог з представниками влади району.  

Про район :: Громадські організації

10.07.2019

В райдержадміністрації обговорили питання зміни меж Сокальського району

10 липня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів нараду щодо виконання Постанови Верховної Ради України від 6 червня 2019 року №2749-VIII «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області». Даною постановою передбачено зміну меж Сокальського району, збільшивши його територію за рахунок земель, що знаходяться у віданні Соснівської міської ради Червоноградської міської ради Львівської області (територію міста Соснівка). У нараді взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, Соснівський міський голова Ірина Харчук, представники Червоноградської міської ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші. Присутні обговорили процедуру зміни меж району, питання делегування представників структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних установ районної ради для участі у проведенні інвентаризації бюджетних установ, а також напрацювали дорожню карту щодо переходу Соснівської міської ради в структури бюджету району.

За підсумками наради було дано відповідні доручення.  

Про район :: Громадські організації

04.07.2019

Керівники району привітали правоохоронців з професійним святом

4 липня в районному відділенні поліції відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. З професійним святом поліцейських привітали голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова районної ради Микола Пасько, начальник відділу Володимир Звадюк.

Кращі працівники Сокальського відділення поліції були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради за сумлінну cлужбу та зразкове виконання покладених обов’язків, особистий внесок у розвиток та реформування Національної поліції України.

Національній поліції України сьогодні виповнюється 4 роки. Після Революції Гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні правоохоронної системи. Для проведення реформ владою прийнято рішення використати успішний досвід закордонних партнерів, а саме – Грузії. Восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції замість міліції. 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон "Про Національну поліцію". 4 липня на Софійській площі у Києві присягу на вірність Україні склали перші співробітники нової поліції. Ними стали патрульні поліцейські. Близько місяця патрульна поліція столиці працювала у тестовому режимі. Другим українським містом, де поліцейські вийшли на вулиці, став Львів, третім – Одеса. Після цього проект поступово почав втілюватися в усіх містах України.  

Про район :: Громадські організації

04.07.2019

Районний бюджет виконано на 101%

4 липня відбулася нарада - семінар з головами та секретарями місцевих рад Сокальського району. В її ході розглядалися наступні питання: про виконання місцевих бюджетів за результатами 6 місяців 2019 року; про стан реалізації мікропроектів; про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ в населених пунктах району; про проведення заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського; про основні вимоги пожежної безпеки під час літнього пожежонебезпечного періоду та забезпечення пожежної безпеки під час жнивної компанії.

У вступному слові голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко наголосив на необхідності наповнення місцевих бюджетів до визначених планових показників, продовження робіт по благоустрою населених пунктів та узбічь доріг, сприяння роботі дільничних комісій.

Начальник фінансового управління РДА Галина Леонова проінформувала про те, що за перше півріччя 2019 року районний бюджет виконано на 101%, а бюджет району – на 102,3%. Не забезпечили виконання планових показників шести місяців Ванівська, Карівська, Межирічанська та Мурованська сільські ради.  

Про район :: Громадські організації

03.07.2019

Ростислав Замлинський з робочим візитом відвідав Сокальський район

3 липня на Сокальщині з робочим візитом побував т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Спільно з головою Сокальської райдержадміністрації Андрієм Дяченком він відвідав с.Стаївку, зокрема місце проведення щорічних Європейських Днів Добросусідства, які пройдуть 28 серпня. Опісля, у Белзькій міській раді, відбулася розширена нарада з питання підготовки та проведення даного заходу. У ній взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова районної ради Микола Пасько, представники Державної прикордонної служби України, Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, Служби автомобільних доріг у Львівській області, лісництв, ряду структурних підрозділів РДА та інші. На території розділеного державними кордонами польського села Корчмин та українського Стаївка 28 серпня традиційно пройдуть Європейські Дні Добросусідства. В рамках святкування відбудеться урочисте відкриття кордону та зустріч учасників з польської та української сторони, Служба Божа за участі представників українських та польських релігійних спільнот, освячення води, вітання керівництва області та району, представників місцевого самоврядування Республіки Польща, виставка народного мистецтва, концертна програма. Учасники наради обговорили ряд організаційних питань.

Після наради відбувся виїзд у с.Гута, де в серпні заплановано провести Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST», на якому презентуватимуть кулінарні шедеври місцеві та польські господині.

На завершення, у Сокальській райдержадміністрації відбулася нарада щодо забезпечення належного функціонування МАПП «Угринів-Долгобичув». Йшлося про можливість розширення під’їзної дороги до міжнародного пункту пропуску, а також про облаштування об’єктів інфраструктури.  

Про район :: Громадські організації

24.06.2019

Державних службовців привітали з професійним святом

24 червня, під час наради з керівниками установ та апаратної наради, голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко та голова районної ради Микола Пасько привітали присутніх з нагоди Дня державної служби, побажали міцного здоров’я, благополуччя, подякували усім за відмінну роботу та професіоналізм. Кращі працівники управлінь, відділів та служб РДА були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

День державної служби проголошений на 57-й сесії ГА ООН згідно з резолюцією від 20 грудня 2002 року на відзнаку внеску державної служби в процес розвитку. ООН закликала держави-члени організувати в цей день спеціальні заходи для висвітлення значення державної служби в житті суспільства, внеску в процес його розвитку, проводити нагородження державних службовців, а також орієнтувати життєві інтереси молоді у напрямку ухвалення рішень щодо кар’єри державного службовця. Цього ж дня відзначається і День Державної служби в Україні, встановлений згідно з Указом Президента від 4 квітня 2003 року.На даний час в Сокальському районі налічується понад 300 державних службовців, 106 з яких працює в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації.  

Про район :: Громадські організації

23.06.2019

У Пикуличах вшанували полеглих українських воїнів

23 червня делегація від Сокальщини на чолі з головою райдержадміністрації Андрієм Дяченком та головою районної ради Миколою Паськом побувала у с.Пикуличі (Республіка Польща). Українці з Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини приїхалши вшанувати пам`ять загиблих воїнів УГА і УНР, похованих на військовому цвинтарі у цьому польському селі, що неподалік Перемишля.

Цьогорічне Свято національної пам`яті розпочалося молитвою у Кафедральному соборі УГКЦ св. Івана Хрестителя у Перемишлі. Опісля літургії понад півтори тисячі учасників з Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини, а також українська громада в Польщі, пройшли пішою ходою Перемишлем на військовий цвинтар у селі Пикуличі. Тут спочивають вояки Армії Української Народної Республіки та Української Галицької Армії.

Нині в групових могилах поховано орієнтовно понад 2000 полонених та інтернованих вояків і старшин УГА, Армії УНР, в двох братніх могилах спочиває 47 українських патріотів, вояків і старшин УПА.  

Про район :: Громадські організації

21.06.2019

На Сокальщині з робочим візитом побував Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак

21 червня в Сокальській райдержадміністрації відбулася розширена нарада під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака щодо актуальних екологічних проблем Сокальського, Кам’янського-Бузького районів та м. Червоноград. У нараді взяли участь представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Львівської облдержадміністрації, керівництво та голови місцевих рад Сокальського та Кам’янко-Бузького районів, мер м. Червоноград, керівники/голови ОТГ, представники міжнародних організацій та інші. Під час наради говорили про реформу управління відходами: держава-регіони-громади, про стан водних ресурсів басейну Західного Бугу, про результати проекту по збереженню та сталому використанню торфовищ. Досвід Ніжина. Також відбулася презентація проекту ПРООН-ГЕФ «Сприяння розвитку раціонального тваринництва та збереженню екосистем в північних областях України».

У вступному слові Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак зазначив, що в Україні триває робота над регіональними планами управління відходами, які відображатимуть потреби кожної області щодо необхідної кількості сміттєсортувальних ліній, сміттєпереробних заводів та іншої необхідної інфраструктури. «Після аварії у Грибовичах ми вперше провели інвентаризацію всіх існуючих сміттєзвалищ, із фахівцями Євросоюзу розробили сценарій реформи - Стратегію управління відходами, ухвалили Національний план її реалізації. Люди чекають на практичні відповіді: що робити з відходами, як їх сортувати, як зменшити обсяги, куди здати папір, скло, пластик, батарейки чи стару побутову техніку. Все це має бути прописано у регіональних планах, над якими зараз працюють обласні державні адміністрації і до написаннях яких мають бути залучені територіальні громади», - пояснив високопосадовець. Роботу над регіональними планами має бути завершено до 2020 року.  

Про район :: Громадські організації

07.06.2019

Відбулося засідання Колегії РДА

7 червня відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації, яке провів голова РДА Андрій Дяченко. На розгляд Колегії були винесені наступні питання: про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року; про захист прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах; про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Сокальської районної ради Львівської області „Сокальська центральна районна лікарня” за 2018 рік та І квартал 2019 року; про роботу відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації за І квартал 2019 року.

Як проінформувала начальник фінансового управіння РДА Галина Леонова, за І квартал 2019 року до загального фонду бюджету району без врахування міжбюджетних трансфертів мобілізовано 72954,1 тис.грн, що становить 108,8 % виконання планових показників трьох місяців (+5904,3тис.грн). Темп росту до минулого року становить 109,9% (+6592,8тис.грн).

За підсумками звітного періоду уточнені планові завдання за доходами загального фонду виконано 30 місцевими радами та районним бюджетом. Планові показники трьох місяців не виконали Ванівська, Межирічанська та Карівська сільські ради.

Протягом І кварталу 2019 року на утримання бюджетних установ та виконання загальнорайонних програм та заходів проведено видатки по загальному фонду в сумі 173537,4 тис.грн та по спеціальному – 3785,3 тис.грн.  

Про район :: Громадські організації

07.06.2019

Цього року в районі планують відкрити дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Про це повідомив головний лікар району Роман Швед, доповідаючи на Колегії РДА про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Сокальської районної ради Львівської області „Сокальська центральна районна лікарня” за 2018 рік та І квартал 2019 року. Він зазначив, що протягом року покращилась матеріально-технічна база за рахунок участі в мікропроектах, спецфонду і благодійної допомоги, додаткового фінансування з обласного і районного бюджетів на суму 6294,3 тис.грн. За ці кошти проведено капітальні ремонти приміщення баклабораторії, будівлі Белзької лікарні (встановлення вікон), хірургічного та педіатричного відділень Сокальської ЦРЛ, амбулаторій ЗПСМ у селах Варяж, Хлівчани, Тартаків, Княже, Тудорковичі, Горбків, будівель лікувального корпусу та поліклініки Сокальської ЦРЛ.

В кінці 2018 року вдалось отримати додаткове фінансування по Кіотському протоколу на утеплення фасаду лікувального корпусу.

З обласного бюджету було освоєно 600 тис.грн. на підготовку палат під нейрореабілітацію післяінсультних хворих.

На придбання медичного обладнання, оргтехніки та іншої техніки за 2018 рік освоєно коштів 1.127.500 тис.грн., в тому числі з місцевого бюджету -829,9 тис. грн., з обласного бюджету - 69.6 тис.грн., позабюджетних коштів - 227.9 тис.грн.

На 2019 рік заплановано відкриття амбулаторій ЗПСМ у селах Волиця та Волсвин; створення нової сучасної електронної реєстратури для лікарів ПМСД та поліклініки;, придбання автотранспорту для лікарів ПМСД.14.08.2019
 Володимир Зеленський проведе переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю  »»

14.08.2019
 Сокальська райдержадміністрація інформує  »»

14.08.2019
 В області відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща»  »»

14.08.2019
 На Львівщині зменшилась кількість захворюваності на туберкульоз  »»

14.08.2019
 Нарахування за податок на прибуток зросли на 106 млн грн  »»

14.08.2019
 Ветеринарів привітали із професійним святом  »»

14.08.2019
 Підприємців Львівщини запрошують взяти участь в ділових переговорах з чеськими компаніями  »»

14.08.2019
 Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів   »»

13.08.2019
 Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ  »»

13.08.2019
 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини   »»

13.08.2019
 Для збереження доріг на Львівщині вживатимуть додаткових заходів (+аудіо)  »»

13.08.2019
 У Львівській ОДА планують напрацювати план заходів щодо протидії контрабанді (+аудіо)  »»