Про раду :: Фракції та групи

15.01.2019

Різдвяні канікули - 2019

Щороку відділ освіти Сокальської райдержадміністрації ( організатор Галина Матвіїв) проводить районний фестиваль дитячої творчості "Різдвяні канікули".

В грудні по освітніх округах району проводились вибіркові тури. Учасниками конкурсу були практично всі освітні заклади району, а це понад 30 колективів. Вони представляли свої номери в таких номінаціях, як традиційні театралізовані дійства (вертеп, водіння Кози та ін.), стилізовані сучасні різдвяно-новорічні театралізовані дійства та декоративні композиції, різдвяно-новорічні листівки, ялинкові прикраси. Переможців обирали по вікових категоріях : 1-а вікова категорія - від 7 - 12 років ; 2-а вікова категорія – від 13- 17 років; вікова категорія колективів визначалася за віком більшості (2/3) учасників колективу.

14 січня у Сокальському районному народному домі відбувся гала-концерт. Пластуни станиці Сокаль внесли Вифлеємський вогонь та виконали пісню Вифлеємського вогню миру. А далі переможці у кожній номінації виступили перед сокальчанами зі своїми номерами. А це : художній колектив Сокальського ліцею №1 (керівник Світлана Ярема); художній колектив Поторицької школи (керівник Богдан Барчук); художній колектив Сокальської школи №4 (керівник Любов Ксенюк); художній колектив Сокальського ліцею №3 (керівники Мар’яна Сорока та Вікторія Плюхін); хореографічний ансамбль «Акварел» Сокальської загальноосвітньої школи № 5 (керівник Романна Шевченко); художній колектив Мурованського навчально-виховного комплексу (керівник Оксана Васюнець); зразковий вокальний ансамбль «Кришталь» Сокальського БДЮТ (керівник Наталя Криштальська); зразковий ансамбль народного танцю «Дивоцвіт» Сокальської школи №2 (керівник Оксана Бубела); вокальний ансамбль «Дзвіночок» Перетіцького навчально-виховного комплексу (керівник Наталя Кріль).

Декоративні композиції, різдвяно-новорічні листівки, ялинкові прикраси ще тільки оцінювалися, тому результати будуть згодом.  

Про раду :: Фракції та групи

03.12.2018

Профорієнтаційна поїздка школярів району

Днями відділ освіти Сокальської райдержадміністрації організовав поїздку на професійну орієнтацію дітей в Львівський національний аграрний університет м. Дубляни. Участь в поїздці взяли учні з трьох навчальних закладів Сокальського району, а саме Перетоки, Стенятин , Ільковичі.  

Про раду :: Фракції та групи

03.09.2018

У школах району відзначили День знань

3 вересня у всіх навчальних закладах Сокальщини відбулися урочистості з нагоди Дня знань. За інформацією відділу освіти РДА цього року у 58 школах району (окрім Великомостівської ОТГ) здобуватимуть знання 7540 учнів. Їх навчатимуть 1128 педагогів. У 2018-2019 навчальному році за парти сіли 795 першокласникиів, з них: 736 учнів 1-го класу навчається за програмою Нової української школи, 59 учнів 1-го класу навчається за програмою «Інтелект України».  

Про раду :: Фракції та групи

30.11.2017

На Сокальщині відбулась Окружна юнацька пластова військово-патріотична спартакіада

Днями на Сокальщині відбулась Окружна юнацька пластова військово-патріотична спартакіада імені Василя Сидора-Шелеста, присвячена 75-річчю створення УПА. У ній брали участь понад 80 учасників, які приїхали зі Старого Самбора, Стрия, Стрілок, Червонограда, Куличкова, Двірців та Сокаля.

За першість змагались 5 дівочих та 4 хлопчачих команд уладу пластунів юнаків Львівської округи віком 12-16 років. Спартакіада проходила у таких видах спортивних змагань: волейбол, стрільба, баскетбол, настільний теніс, плавання, змаг черлідерів (дівчата), футзал (хлопці). Змагання відбувались протягом двох днів: перший день у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №4 (баскетбол, волейбол, теніс, стрільба), другий - в ОЛК «Ровесник» (футбол, плавання, черлідери).

Пластуни Сокальщини успішно виступили у спартакіаді. Дівчата: команда «Піранії» (капітан Іра Пончка) – баскетбол – ІІ місце, змагання черлідерів – І місце. Яна Марусенко отримала титул кращої баскетболістки, а Яна Матвіїв – І місце з плавання у своїй віковій групі. Хлопці: команда “Сокаль І” (капітан Роман Мигасюк) чемпіони з баскетболу, чемпіони з волейболу, призери з футболу та з інтелектуальної гри “Що?Де?Коли?”. Команда “Сокаль ІІ” (капітан Дмитро Цюзик) – призери з баскетболу та волейболу . Окрім того, Дмитро Цюзик та Дмитро Альміз – призери з плавання, Олесь Бубела та Дмитро Дудник – І місце з плавання, Роман Мигасюк – призер зі стрільби, Олександр Семенюк – І місце з настільного тенісу, а Данило Боліщук – крайщий волейболіст. Команда «Сокаль І» отримала ІІ місце у загальному заліку, поступившись пластунам зі Старого Самбора.

Організатори висловлюють подяку за допомогу в організації та проведенні спартакіади: відділу освіти Сокальської РДА, Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4, Сокальській лізі інтелектуальної творчості, Львівській окрузі Пласту-Національної Скаутської Організації України, Українській Галицькій Асамблеї, департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та приватним підприємцям Ростиславу Фігурку, Віктору Склярову, Марії Шамборовській.  

Про раду :: Фракції та групи

11.04.2016

Школяр зі Сокальщини – серед переможців на конкурсі есе "Я – європеєць"

Минулого тижня в Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося нагородження переможців і призерів ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе "Я – європеєць". Члени журі конкурсу визначили 350 кращих робіт, серед яких 25 есе посіли призові місця. Зокрема, дипломом за ІІІ місце у конкурсі нагороджено Бедь Богдана – члена гуртка "Євроклуб" Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Львівської областіКонкурс проходив з жовтня 2015 року до березня 2016 року. Всього у ньому взяло участь понад 4,5 тисяч учасників – учнів загальноосвітніх навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій.

Переможці, які посіли перші місця, 19-23 червня 2016 року візьмуть участь у заохочувальній поїздці до Литовської Республіки..  

Про раду :: Фракції та групи

30.03.2016

Учень Поторицької школи став призером Всеукраїнської олімпіади

За інформацією відділу освіти Сокальської райдержадміністрації, з 21 по 25 березня у м. Вінниця відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Учень 11 класу Поторицької ЗШ І-ІІІ ступенів Козира Роман у складі команди збірної Львівської області посів почесне ІІІ місце. Під час олімпіади учасники роз’язували складні тестові завдання, які виходили за межі шкільної програми та передбачали ґрунтовну підготовку по опрацюванню різних проблемних запитань екології, захищали екологічні проекти. Роман Козира успішно справився із завданнями, захистив екологічний проект на тему «Перспективи отримання та використання біогазу в домашніх умовах» та гідно представив Сокальщину на Всеукраїнському рівні. Керівник проекту – вчитель біології та екології Батіг Олена Іванівна.  

Про раду :: Фракції та групи

11.12.2014

В Сокальській МАН відбувся районний конкурс „Учитель року-2015” у номінації «українська мова та література». Він проходив у два етапи. На першому етапі учасники взяли участь у конкурсі "Самопрезентація". Журі мало можливість познайомитися з вчителями, побачити їхні лідерські якості. Під час презентації досвіду роботи конкурсанти ознайомили журі і глядачів з новими технологіями, новими методиками і авторськими напрацюваннями, які втілюються на практиці. Новинкою на цьому етапі конкурсу було представлення вчительський блогів. Кожен учасник показав власні блоги та розповів про функції, які вони виконують. Журі мало можливість оцінити дизайн кожної сторінки, зміст інформації та цінність кожного блогу. Наступний крок передбачав виконання конкурсантами письмової роботи, проведення майстер-класу„Я роблю це так” та співбесіди. Дугий конкурсний день передбачав проведення уроків. Уроки проводилися на базі Сокальської гімназії ім.Олега Романіва. За результатами перевірки фахової підготовки, володіння методикою викладання предмета, а також загальної ерудиції, виконання творчого завдання, фаховежурівизначилотакімісця: І місце посіла Івасенко Олександра Степанівна, вчитель української мови та літератури Ванівського НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок»; ІІ місце – Мигаль Софія Георгіївна, вчитель української мови та літератури Сокальської СШІ-ІІІ ст.№3; ІІІ місце – Іванчина Наталія Петрівна, вчитель української мови та літератури Волицької ЗШ І-ІІІ ст.14.08.2019
 Володимир Зеленський проведе переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю  »»

14.08.2019
 Сокальська райдержадміністрація інформує  »»

14.08.2019
 В області відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща»  »»

14.08.2019
 На Львівщині зменшилась кількість захворюваності на туберкульоз  »»

14.08.2019
 Нарахування за податок на прибуток зросли на 106 млн грн  »»

14.08.2019
 Ветеринарів привітали із професійним святом  »»

14.08.2019
 Підприємців Львівщини запрошують взяти участь в ділових переговорах з чеськими компаніями  »»

14.08.2019
 Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів   »»

13.08.2019
 Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ  »»

13.08.2019
 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини   »»

13.08.2019
 Для збереження доріг на Львівщині вживатимуть додаткових заходів (+аудіо)  »»

13.08.2019
 У Львівській ОДА планують напрацювати план заходів щодо протидії контрабанді (+аудіо)  »»