:: 25.01.2017

  Робота комісій :: З питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

  
25.01.2017

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ № 8

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку

від «23» січня 2017р.

Присутні:

Голова постійної комісії: Береза О. А.

Секретар : Ігнатюк М.В.

Член комісії : Мединська С.

Запрошені: Бойко В. І.- заступник голови районної ради, Пилип"юк Л. В. – радник з юридичних питань районної ради, Федюк О. А. - заст. начальника фінансового управління Сокальської РДА Ребрина Л. Я. – керуючий справами районної ради, Задолинна І. Р.- заступник голови Сокальської районної державної адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про затвердження порядку денного XVІ сесії Сокальської районної ради VII скликання.

2. Про визнання роботи голови Сокальської районної державної адміністрації Пелиха Олега Зіновійовича незадовільною.

3. Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2017 році.

4.Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2017 рік.

5. Про вступ в Асоціацію рад Сокальщини.

6. Про застосування електронних закупівель.

СЛУХАЛИ : голову комісію О Березу по питанню затвердження порядку денного XVІ сесії Сокальської районної ради VII скликання та ознайомила з переліком питань, що будуть розглядатися.

Голосували – одноголосно. Вирішили : рекомендувати сесії розглянути даний порядок , взяти його за основу та прийняти відповідне рішення.

СЛУХАЛИ: голову комісії О. Березу по питанню про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2017 році.

Виступив по даному питанню заступник голови районної ради В. Бойко та довів до відома, що у цьому році даною Програмою планується збільшення фінансового ресурсу у депутатів районної ради, оскільки минулого року було виділено 150 тис. грн., а зараз планується виділити 200тис. грн.

Голосували – одноголосно. Вирішили : рекомендувати сесії розглянути дану Програму та прийняти відповідне рішення.

СЛУХАЛИ : голову комісії О. Березу по питанню про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2017 рік.

Виступив по даному питанню заступник голови районної ради, проінформував про мету даної програми, навів дані щодо реалізованих мікропроектів місцевого розвитку у нашому районі, навів дані щодо їх фінансування в розрізі районного, обласного та місцевих бюджетів. Довів до відома по питанню фінансування даної програми, планується виділити 5 млн.180 тис. грн., з них – 5 млн. грн. для реалізації мікропроектів, 80 тис. грн.- для забезпечення інформаційно-презентаційної діяльності районної ради та органів місцевого самоврядування, 5 тис. грн.. – забезпечення діяльності веб-сайту Сокальської районної ради, 100 тис. грн.. – участь у регіональних та всеукраїнських асоціаціях.

Голосували – одноголосно. Вирішили : рекомендувати сесії розглянути дану Програму та прийняти відповідне рішення.

СЛУХАЛИ : голову комісії О. Березу по питанню, яке розглядалося на засіданні президії 23.01.2017 року, щодо розгляду листа першого заступника голови районної державної адміністрації від 19.01.2017 року № 79/02-25.

Виступила І. Задолинна, заступник голови районної державної адміністрації, яка довела до відома про те, що питання зазначене у листі щодо підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету, звернулася з проханням включити дане питання в порядок денний чергової сесії на 02.02.2017р. підтримати та прийняти позитивне рішення.

Голосували – одноголосно. Вирішили : рекомендувати сесії включити в порядок денний дане питання, розглянути його питання та прийняти відповідне рішення.

СЛУХАЛИ : голову комісії О. Березу по питанню про визнання роботи голови Сокальської районної державної адміністрації Пелиха Олега Зіновійовича незадовільною.

Виступила : І. Задолинна, заступник голови районної державної адміністрації, яка довела до відома про те, що перед тим як давати оцінку потрібно заслухати звіт про роботу, проінформувала про те, що О. Пелих – голова РДА, на даний час перебуває у стаціонарі Червоноградської міської лікарні та дане питання буде слухатися на наступній черговій сесії. Проінформувала про те, що згідно графіку голови ЛОДА , голова Сокальської РДА буде звітуватися перед громадою району 08.02.2017 року о 17.00 год.

Пропозиція від С. Мединської : внести зміни в назву проекту рішення та п. 2 даного рішення і викласти в наступній редакції : назва рішення : " Про визнання роботи голови Сокальської районної державної адміністрації Пелиха Олега Зіновійовича задовільною" та п. 2 рішення викласти в редакції : "Роботу голови Сокальської РДА Пелиха О. З. визнати задовільною".

Голосували за пропозицію С. Мединської – одноголосно. Вирішили : рекомендувати сесії включити в порядок денний дане питання, розглянути дане питання та прийняти рішення в редакції з прийнятою пропозицією від С. Мединської в частині визнання роботи задовільною.

СЛУХАЛИ : голову комісії О. Березу по питанню про вступ в Асоціацію рад Сокальщини.

Голосували – одноголосно. Вирішили : рекомендувати сесії розглянути дане питання та прийняти відповідне рішення.

СЛУХАЛИ : голову комісії О. Березу по питанню про застосування електронних закупівель.

Голосували – одноголосно. Вирішили : винести дане питання на розгляд сесії.

РОЗГЛЯД ЛИСТІВ :

- лист Сокальська РДА від 19.01.2017р. № 79/02-25, про включення в порядок денний на сесію питання. Вирішили : рекомендувати сесії включити дане питання в порядок денний та прийняти відповідне рішення.

- лист відділу освіти від 13.01.2017р. № 01-8/35 про звіт про виконання районної Програми підтримки обдарованих дітей за 2016 рік.

- лист відділу освіти від 19.01.2017р. № 01-8/56 про виділення додаткових коштів. Вирішили : рекомендувати депутатам врахувати дане звернення та обов"язково розглянути при розподілі вільного залишку.

- лист (відкритий) представників автотранспортних підприємств Львівщини щодо відсутності фінансування на відшкодування пільгових категорій громадян. Вирішили: ознайомилися та взяти до відома.

- лист громадська організація "П"ятий кут" щодо звернення з проханням подати подання до Міністерства культури України для представлення до відзначення відомчою нагородою Міністерства культури України.

Голосували по даному питанню : утримались – одноголосно.

Голова комісії Береза О. А.

Секретар комісії Ігнатюк М. В.30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»