:: 21.11.2016

  Робота комісій :: З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територі

  
21.11.2016

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА


ПРОТОКОЛ


з обговорення питання,


«Щодо погодження проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради Сокальського району» за участю окремих членів постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій та представника Сокальської районної ради, заступника начальника  відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, керівництва та депутатів Соснівської міської ради. 16 лиcтопада 2016р.                                                                                                          м. Сокаль
Час роботи комісії:


початок роботи: 9 год. 40 хв.


закінчення роботи: 10 год. 00 хв.
Присутні: Сенюк А.І. – голова постійної комісії, Веклин М.Т. – заступник голови постійної комісії,   Марцинюк В.П. – члени постійної комісії.


Запрошені: Луговська О.А. – заступник начальник  відділу Держгеокадастру у Сокальському районі,  Cаїв В.П.- сільський голова с.Сілець, Харчук І.Т.- міський голова м. Соснівка, Гавалко Л.Я. – спеціаліст-землевпорядник  Соснівської міської ради, Гурик Т.М. та Заблоцький С.О.- депутати Соснівської міської ради; Гринюк О.Є. – спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу Сокальської районної ради.


Відсутні: Надорожна Г.Я. – секретар постійної комісії, Іванчина О.А. та Хом’як І.В.- члени постійної комісії, Cаїв В.П.- сільський голова с.Сілець, Харчук І.Т.- міський голова м. Соснівка.Порядок денний:


1. Погодження проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради Сокальського району.1. Погодження проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради Сокальського району.


Слухали:  Сенюка А.І –  який зазначив, що питання щодо погодження Проекту землеустрою є дуже нагальним, питання погоджено з Сілецькою сільською радою і зазначив, що на засідання цієї комісії представлено Проект землеустрою, який  раніше наданий не був. 


 Виступили: Гавалко Л.Я. – повідомила присутніх про потребу в прийнятті рішення щодо погодження проекту землеустрою, оскільки на цих землях вже є забудова, жителі не можуть прописатися, питання погоджено із Сілецькою сільською радою.Також вся подальша процедура зміни меж є довготривалою.


         Сенюк А.І.- запропонував рекомендувати сесії районної ради в проект рішення «Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Сілець» включити пунктом 3 питання щодо погодження проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради Сокальського району


         Веклин М.Т., Марцинюк В.П. – підтримали пропозицію Сенюка А.І.


         Сенюк А.І. який повідомив, що Іванчина І.А. підтримує дане рішення проте на комісію не встигає.


         Рішення за результатами  розгляду питання не приймалося по причині відсутності кворуму.
Голова постійної комісії                                                          Сенюк А.І.


30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»