:: 15.11.2016

  Робота комісій :: З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територі

  
15.11.2016

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА


ПРОТОКОЛ


з обговорення питання,


«Щодо погодження проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради Сокальського району» за участю окремих членів постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій та представника Сокальської районної ради, начальника  відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, керівництва та депутатів Соснівської міської ради. 11 лиcтопада 2016р.                                                                                                          м. СокальЧас роботи комісії:


початок роботи: 9 год. 45 хв.


закінчення роботи: 10 год. 00 хв.Присутні: Сенюк А.І. – голова постійної комісії, Веклин М.Т. – заступник голови постійної комісії,   Хом’як І.В. – член постійної комісії, Бермес C.О. – начальник  відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, Cаїв В.П.- сільський голова с.Сілець, Харчук І.Т.-міський голова м. Соснівка, Гавалко Л.Я. – спеціаліст-землевпорядник  Соснівської міської ради, Гурик Т.М., Гулько Л.Є., Фетісов О.В.- депутати Соснівської міської ради, Гринюк О.Є. – спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу Сокальської районної ради.Порядок денний:


1. Щодо погодження проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради Сокальського району.


Слухали:  Сенюка А.І –  який зазначив, що для проведення комісії відсутній кворум (є 3 члени комісії з 6) та запропонував вислухати представників Соснівської міської ради.


Виступили: Гавалко Л.Я. – повідомила присутніх про потребу в прийнятті рішення щодо погодження проекту землеустрою, оскільки на цих землях вже є забудова та повідомила, що це питання погоджено із Сілецькою сільською радою.


 Сенюк А.І.- запитав представнків міської ради, враховуючи те, що проводиться територіальна реформа, чи при розробці вказаного Проекту передбачалося питання відведення землі на «коридор» для з’єднання м. Соснівка та м. Червонограда, оскільки м.Соснівка планує об»єднуватися в громаду з м. Червоноград, а Сілецька, Межирічанська, Волсвинська сільські ради в іншу громади.


Гавалко Л.Я. – повідомила що питання щодо «коридору» не передбачалося.


Саїв В.П. – зазначив, що Проект погоджувався при умові звернення від м. Соснівки щодо створення «коридора».


Бермес С.О. – треба буде зробити зміни до генплану.


Хом’як І.В. – запитав яким чином на землях, по яких пропонується погодити Проект, здійснена забудова.


Гавалко Л.Я.- повідомила, що ці забудови вже є дуже давно, люди які у них проживають не можуть прописатися.


         Сенюк А.І.- зазначив, що на попереднє засідання комісії (08.11.2016) не було надано Соснівською міською радою Проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради.


         Хом’як І.В. – запропонував відкласти розгляд вказаного питання на наступну комісію яку провести на наступний тиждень, оскільки воно до кінця не вивчено.


         Веклин М.Т. та Сенюк А.І. – підтримали пропозицію Хом’яка І.В.


            


          Рішення за результатами  розгляду питання не приймалося по причині відсутності кворуму.Голова постійної комісії                                                          Сенюк А.І.


30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»