:: 09.11.2016

  Робота комісій :: З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територі

  
09.11.2016

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА


ПРОТОКОЛ № 7


засідання постійної комісії


з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій08 литопада 2016р.                                                                                                          м. Сокаль
Час роботи комісії:


початок роботи: 15 год. 10 хв.


закінчення роботи: 18 год. 10 хв.Присутні: Сенюк А.І. – голова постійної комісії, Надорожна Г.Я. – секретар постійної комісії, Іванчина О.А., Марцинюк В.П. – члени постійної комісії.


Запрошені: Ребрина Л.Я. – керуючий справами Сокальської районної ради,  Пелих О.З. – голова Сокальської РДА, Леонова Г.С. – начальник фінансового управління Сокальської РДА, Бермес C.О. – начальник  відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, Тарасюк О.П. – начальник відділу агропромислового розвитку Сокальської  РДА, Cаїв В.П.- сільський голова с.Сілець, Бурко Н.М. – спеціаліст  по земельних питаннях міської ради м.Великі Мости, Тимчак О.Я.- начальник Сокальського районного сектору  ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, Новосад В.І. – начальник Сокальського управління водного господарства, Баралус М.Й.- начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА, Бучко Ю.Б.- юрист ТОВ «Сокальський вітропарк», Акімов О.А. – технічний директор ДП «Львіввугілля», Гринюк О.Є. – спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу Сокальської районної ради, Ходор С.П. - депутат районної ради.


Відсутні: Веклин М.Т. – заступник голови постійної комісії, Хом’як І.В. – член постійної комісії; Пелих О.З. – голова Сокальської районної державної адміністрації, Акімов О.А. – технічний директор ДП «Львіввугілля», Cаїв В.П.- сільський голова с.СілецьСлухали:  Сенюка А.І –  щодо початку роботи  засідання комісії.


Вирішили : розпочати роботу комісії


Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.Порядок денний:


1.    Про затвердження порядку денного XІІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VІІ скликання.


2.    Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2016 рік.


3.    Про  внесення змін до  Програми  розроблення    містобудівної   документації  у  Сокальському  районі  на  2016-2020 роки.


4.    Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки".


5.    Про планування діяльності Сокальської районної ради на 2017 рік.


6.    Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної  ділянки  площею 18,9303 на території Телязької сільської ради (за межами населеного пункту) сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.


7.    Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТзОВ «Молочні ріки».


8.    Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Сілець.


9.    Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення.


10.    Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельних  ділянок  несільськогосподарського призначення ТзОВ «Сокальський вітропарк».


11. Розгляд листів місцевих рад щодо розподілу коштів по Програмі “Захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від 


підтоплення на 2016рік”


12. Розгляд листів та  звернень.
1. Про затвердження порядку денного XІІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VІІ скликання.


 Слухали: Сенюка А.І.


 Виступили: Іванчина О.А.


Вирішили: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний сесії.


 Голосували : за – 4 – одноголосно, проти -0,  утримались – 0.2. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2016 рік.


Слухали: Леонову Г.С. – коротко ознайомлено про зміни, які пропонується внести до показників районного бюджету, зокрема щодо розподілу коштів від перевиконання дохідної частини районного бюджету.


Виступили: Сенюк А.І., повідомив, що депутатами надано поправки та пропозиції  по даному питанню.


Сенюк А.І.,  Іванчина О.А.- запропонували сесії районної ради розглянути дане питання на сесії.


 Вирішили: Рекомендувати сесії районної ради розглянути дане питання на сесії.


Голосували:  за – 4 – одноголосно, проти -0,  утримались – 0.3. Про  внесення змін до  Програми  розроблення    містобудівної   документації  у  Сокальському  районі  на  2016-2020 роки.


Слухали: Баралус М.Й.- коротко ознайомлено зі змінами, які пропонується внести до Програми  розроблення    містобудівної   документації  у  Сокальському  районі  на  2016-2020 роки, а також про виділення та використання  вже виділених коштів даної Програми та коштів, виділених на згадану ціль місцевими радами.


Виступили: Сенюк А.І.- запропонував проект рішення розглянути на сесії районної ради.


Вирішили: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення.


Голосували : за – 4 – одноголосно, проти -0,  утримались – 0.
4.Про внесення змін до Програми “Охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки".


Слухали: Сенюка А.І., який повідомив, що попередньо у березні 2016 року була затверджена вище вказана Програма. Фінансування заходів Програми не проводилося у зв`язку з незрозумілими зауваженнями фінансового управління  Сокальської РДА.


З незрозумілих причин Сокальська РДА протягом більше півроку не подавала відповідні зміни до Програми, як головним розпорядник коштів. Основновними заходами Програми на 2016рік є заходи щодо створення Національного природного парку. При цьому керівництво адміністрації публічно заявляло про  підтримку створення Національного природного парку на території району, однак до сьогодні не подало змін до Програми, які б сприяли створенню Національного парку.


 Так, проект рішення, який підготовлений начальником відділу агропромислового розвитку Сокальської  РДА Тарасюком О.П. та наданий Сокальською РДА, на чергову сесію, не містить додатків з відповідними змінами.


Виступили: Тарасюк О.П.- повідомив комісію, що попередньо він надав проект рішення з додатками першому заступнику голови Сокальської РДА Задолинній І.Р. Про причини ненадання додатків в районну раду йому невідомо.


Також Тарасюк О.П. запропонував за рахунок коштів екологічної Програми профінансувати роботи з очистки річок по території Сокальського району та зауважив, що ці кошти можуть залишитися неосвоєними.


Сенюк А.І. повідомив що  нерозуміє позиції представника Сокальської РДА (Тарасюка О.П.) по даному питанню, оскільки створення Національного природного парку буде сприяти збереженню природи та зникаючих видів, зменшенню вирубувань лісів, покращить інфраструктуру району, стан вод та атмосферного повітря, додатково будуть створені рекреаційні зони для відпочинку.


Також можуть бути залучені додаткові кошти через гранти, в тому числі міжнародні на розвиток територій.


Так, наприклад, у Яворівському районі Яворівський Національний природний парк, при площі орієнтовно 3тис.га, де працює 40 працівників сплачує до місцевих бюджетів приблизно 900тис. грн. податків та зборів. Фінансування парку проводиться з державного бюджету.


Враховуючи те, що деякі заходи Програми по створенню НПП мали проводитися під час вегетаційного періоду, зараз їх провести неможливо, пропонується  внести зміни до заходів Програми та додати Перелік природоохороних заходів, фінансування яких буде здійснюватися з районного бюджету у 2016-2017році згідно поправки  Сенюка А.І. до проекту даного рішення.


Вирішили: Комісія підтримує створення Національного природного парку та пропонує  внести зміни в пункт 1 до проекту рішення у редакції викладеній в поправці депутата Сенюка А.І., та доповнити програму додатоком 3.


Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.5.Про планування діяльності Сокальської районної ради на 2017 рік.


Слухали: Сенюка А.І., який запропонував в наступному році до плану роботи включити наступні питання:


    стан ведення лісового господарства в Сокальському районі;


    стан лісових насаджень та заходи щодо усунення масового всихання лісів на території Сокальського району ;


    щодо проведення інвентаризації та якісного стану меліоративних споруд і каналів у Сокальському районі та встановлення їх балансоутримувачів;


    інформацію про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувалися кошти районного бюджету протягом 2010-2016років.


    звіт Сокальської РДА про вжиті заходи в частині гасіння пожежі на териконі ПАТ “Львівська вугільна компанія”.


 Виступили: -


 Вирішили: рекомендувати сесії при формуванні плану роботи Сокальської районної ради на 2017рік включити вище вказані питання.


 Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.
6. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної  ділянки  площею 18,9303 на території Телязької сільської ради (за межами населеного пункту) сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.


Слухали: Сенюка А.І., який ознайомив присутніх з технічною документацією та повідомив, що грошова оцінка по даній земельній ділянці є дуже низькою. 


 Виступили: Марцинюк В.П. та Іванчина О.А., які запропонували дане питання виключити з порядку денного сесії.


Сенюк А.І. - підтримав пропозицію депутатів та повідомив, що якщо затвердити таку грошову оцінку, то сільський бюджет втратить значні надходження.


Іванчина О.А., Марцинюк В.П., Сенюк А.І., які спільно запропонували виключити з порядку денного дане питання, а документацію з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки направити на екпертизу в Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру (м.Київ). 


 Вирішили: рекомендувати сесії виключити дане питання з порядку денного, документацію з нормативно-грошової оцінки вище вказаної земельної ділянки направити на екпертизу в Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру (м.Київ). 


 Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.7.Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТзОВ «Молочні ріки».


Слухали: Сенюка А.І.  який ознайомив присутніх з технічною документацією.


 Виступили: Бермес С.О., який детально ознайомив присутніх з даним питанням.


Сенюк А.І., який повідомив, що до Сокальської районної ради звернулися громадяни щодо  затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для оформлення спадщини:


Василюк Галина Ярославівна, спадщина від Батюк Катерини Іванівни (Двірцівська сільська рада);


Чудійович Уляна Володимирівна, спадщина від Харчук Марії Михайлівни (Свитазівська сільська рада);


Мандрик Оксана Іванівна, спадщина від Сеньчука Івана Романовича (Тартаківська сільська рада);


Хорташко Галина Іванівна, спадщина від Ліщук Ганни Василівни (Варязька сільська рада);


Коваль Оксана Михайлівна, спадщина від Грицай Ольги Юхримівни (Княжівська сільська рада);


Горяча Ганна Михайлівна, спадщина від Горяча Софія Сильвестрівна (Корчівська сільська рада), та запропонував питання щодо затвердження вище вказаних технічних документацій нормативно-грошових оцінок землі включити пунктом 2 даного проекту рішення.


 Вирішили: рекомендувати сесії розглянути даний проект рішення та включити пунктом 2 питання щодо затвердження технічних документацій нормативно-грошових оцінок землі  вище перелічених вище громадян.


 Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.8.Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Сілець.


Слухали: Сенюка А.І. який ознайомив присутніх з технічною документацією, та повідомив  що з подібною заявою щодо погодження документації звернулася Великомостівська міська рада.


 Виступили: Бермес С.О., та Баралус М.Й., щодо необхідності погодження даних документацій.


Сенюк А.І. Запропонував доповнити проект рішення з даного питання пунктом 2 щодо погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі міста Великі Мости Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області.


Вирішили: рекомендувати сесії районної ради розглянути даний проект рішення та включити пунктом 2 питання щодо погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі міста Великі Мости Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області.


Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.9.Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення.


Слухали: Сенюка А.І.,  який ознайомив присутніх з технічною документацією з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, якими користується ТзОВ “Стенятинське”.


 Виступили: Бермес С.О., який проінформував комісію про вартість земельних ділянок.


Ходор С.П., який повідомив, що ТзОВ “Стенятинське” не здійснює ніякої господарської діяльності на земельних ділянках, нормативно-грошова оцінка яких пропонується до затвердження. Дані земельні ділянки по факту використовує ПП “Західний Буг”. Крім цього наявний конфлікт з приводу використання землі між громадою села Стенятин та ТзОВ “Стенятинське”.


Іванчина О.А., Надорожна Г.Я., Марцинюк В.П., Сенюк А.І., які спільно запропонували виключити з порядку денного дане питання, а документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок ТзОВ “Стенятинське” направити на екпертизу в Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру (м.Київ).


 Вирішили: виключити з порядку денного дане питання, а документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок ТзОВ “Стенятинське” направити на екпертизу в Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру (м.Київ).


 Голосували : за – 4– одноголосно; проти - 0,  утримались – 0.10. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельних  ділянок  несільськогосподарського призначення ТзОВ «Сокальський вітропарк».


Слухали: Сенюка А.І. який ознайомив присутніх з технічною документацією та повідомив що надійшов звернення від відділу Держгеокадастру у Сокальському районі про включення до проекту рішення додатково нормативно-грошових оцінок ще 5-ти ділянок, а саме:


- земельна ділянка площею 0,0500 га, кадастровий номер 4624884200:11:000:0032, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  48827,62 грн., в тому числі за І кв. м. –  97,66 грн;


- земельна ділянка площею 0,4694 га, кадастровий номер 4624884200:11:000:0031, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  458393,69 грн., в тому числі за І кв. м. –  97,66 грн;


- земельна ділянка площею 0,4767 га, кадастровий номер 4624884200:11:000:0033, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  465522,52 грн., в тому числі за І кв. м. –  97,66 грн;


- земельна ділянка площею 0,0500 га, кадастровий номер 4624884200:11:000:0034, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  48827,62 грн., в тому числі за І кв. м. –  97,66 грн;


- земельна ділянка площею 0,4560 га, кадастровий номер 4624884200:11:000:0035, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  445307,89 грн., в тому числі за І кв. м. –  97,66 грн;


Сенюка А.І., який запропонував внести поправку до проекту даного  рішення і додатково включити даних 5 земельних ділянок.


Виступили: Бучко Ю.Б. (уповноважений представник ТзОВ “Сокальський вітропарк”) - який розповів про проект встановлення вітряків для виробництва електроенергії та економічний ефект від впровадження даного проекту для підприємства ТзОВ “Сокальський вітропарк”.  Приблизна вартість даного проекту — 34 млн. євро. Аналогічний проект впроваджений в Старосамбірському районі. Також Бучко Ю.Б. повідомив присутніх  що у Сокальському районі після встановлення даних вітряків не буде проблем з відключенням світла.


Сенюк А.І., який запитав Бучка Ю.Б., чи укладений договір про пайову участь підприємства у розвитку інфраструктури населеного пункту  (населених пунктів Острівської сільської ради ), оскільки даний договір згідно законодавства  України укладається при будівництві нових об`єктів, або договір про співпрацю (наміри) з детальним вказанням, який соціальний пакет підприємство гарантує місцевій раді в разі впровадження проекту.


Бучко Ю.Б. повідомив, що ніяких вище вказаних договорів не укладалося, і запропонував Сенюку А.І. підготувати проект  договору про співпрацю між Острівською сільською радою та ТзОВ “Сокальський вітропарк”, або проект договору про пайову участь.


Сенюк А.І. повідомив уповноваженого представника Бучка Ю.Б, що згідно законодавства, це питання Острівської сільської ради та ТзОВ “Сокальський вітропарк”.


Баралус М.Й., яка запитала Бучка Ю.Б., чи підприємство підготувало вже довідку про зону руйнування   вітряка (електрогенеруючої установки), один з яких згідно проекту буде розміщений близько біля дороги Р- 15, що в свою чергу може створити аварійну ситуацію на даній дорозі, в разі падіння вітряка (енергоустановки) на дорожнє полотно. 


Бучко Ю.Б.  конкретної відповіді не надав.


Сенюк А.І.  Повідомив присутніх, що для Сокальського району та Сокальської районної ради даний проект є дуже важливим і ми зацікавлені в реалізації даного проекту на території району. Проте даний проект має бути впроваджений з дотриманням вимог чинного законодавства, а також з врахуванням інтересів місцевої громади. Тобто підприємство має  гарантувати певний соціальний пакет  місцевій громаді.


Тому  рекомендуємо  ТзОВ “Сокальський вітропарк” спільно з Острівською сільською радою підготувати відповідний проект договору щодо соціального пакету для місцевої громади, який буде впроваджений після будівництва вітропарку.  Крім цього до сесії, просимо надати лист щодо розповсюдження зони руйнування на дорогу Р-15.


 Вирішили: рекомендуємо до сесії районної ради ТзОВ “Сокальський вітропарк” спільно з Острівською сільською радою підготувати відповідний проект договору щодо соціального пакету для місцевої громади, який буде впроваджений після будівництва вітропарку.  До сесії надати лист щодо розповсюдження зони руйнування на дорогу Р-15. Рекомендувати сесії розглянути проект рішення з даного питання з поправкою Сенюка А.І.


 Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.11. Розгляд листів місцевих рад щодо розподілу коштів по Програмі “Захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016рік”


        Слухали: Сенюка А.І., який ознайомив присутніх з листами місцевих рад щодо виділення їм коштів на очистку меліоративних систем (каналів) та очистку річок.


 Виступили: Тарасюк О.П., який повідомив, що фінансуваання за даною Програмою з районного бюджету є недостатнім.


Сенюк А.І. розповів, що заходи щодо очистки меліоративних систем та річок фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в значних обсягах, проте з незрозумілих причин запити на відповідні роботи у 2016році Сокальською РДА не подавала.  Це недоопрацювання відділу агропромислового розвитку Сокальської  РДА.


Добре, що цього року декілька місцевих рад за допомогою профільної комісії районної ради подали запити на фінансування заходів з очистки каналів та річок з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017рік. Тому є ймовірність залучити додаткові кошти з обласного бюджету.


Враховуючи звернення місцевих рад пропонується здійснити розподіл коштів по вище вказаній Програмі на загальну суму 223, 0тис.грн, зокрема:Бобятинська сільська рада — 10, 0тис.грн;


Княжівська сільська рада — 20,0тис.грн;


Волицька сільська рада — 40,0тис.грн;


Двірцівська сільська рада — 40,0тис.грн;


Свитазівська сільська рада — 30,0тис.грн;


Хоробрівська сільська рада — 40,0тис.грн;


Великомостівська міська рада — 23,0тис.грн;


Бутинська сільська рада — 20,0тис.грн.Вирішили: здійснити розподіл коштів по Програмі “Захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016рік” на загальну суму 223,0тис.грн, а саме: Бобятинська сільська рада — 10, 0тис.грн; Княжівська сільська рада — 20,0тис.грн; Волицька сільська рада — 40,0тис.грн; Двірцівська сільська рада — 40,0тис.грн;  Свитазівська сільська рада — 30,0тис.грн; Хоробрівська сільська рада — 40,0тис.грн; Великомостівська міська рада — 23,0тис.грн; Бутинська сільська рада — 20,0тис.грн. 


Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.
12.Розгляд листів та  звернень.


    лист Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі  від 02.09.2016 №17-1318-0.1-6328/2-16 (щодо  нормативної грошової оцінки с.г.угідь  по Сокальському району (в розрізі місцевих рад)) — взяти до відома.


Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.    лист Департаменту екології та водних ресурсів Львівської ОДА  №05-4037 від 12.09.2016 (про затвердження на сесії нормативної грошової оцінки для передачі в оренду за земельних торгах водних об"єктів (на території Свитазівської сільської ради та Жужелянської сільської ради)) — підготувати лист заявникові про те, що по даному питанню вже прийнято рішення сесії від 29.09.2016 №161.
    лист Сокальське управління водного господарства №08/268 від 20.09.2016  (про інформування  по зверненню мешканців м. Белз та прилеглих сіл  щодо відновлення гідротехнічних споруд) — підготувати лист у Сокальське управління водного господарства та надіслати копію листа №08/268 від 20.09.2016 в Белзьку міську раду та мешканцям м.Белз.


             Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.-    рішення Львівської обласної ради №249 від 27.09.2016  (про впорядкування лісокористування у Львівській області та внесення доповнень до рішення обласної ради від 16.02.2016 №77 «Про затвердження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області»)- взяти до відома та надіслати електронною поштою сканкопії депутатам районної ради та місцевим радам для ознайомлення.


     Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.    лист відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА  №01-07/782 від 11.10.2016 (про проект програми "Захист сільськогосподарських угіль від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік")-  направити листа щодо надання повного пакету документів Сокальською РДА з метою подальшого оприлюднення.


             Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.-лист Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі від 12.10.2016 №17-1318-0.3-7562/2-16 (про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с.г.призначення ТзОВ "Стенятинське» та земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що надаються в оренду ТОВ «Сокальський вітропарк» та розташовані на території Острівської сільської ради) — лист врахований при розгляді згаданих питань та відповідних проектів рішень.


     -лист Львівського обласного управління водних ресурсів №05/1736 від 12.10.16 (про передбачення на 2017 рік коштів на  утримання меліоративних систем та ремонту гідротехнічних споруд)- буде врахований при формуванні районного бюджету та при прийнятті профільних Програм у 2017році.


      Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.-лист Великомостівська міська рада від 26.09.2016 №442/02-09 (про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі м. Великі Мости) - лист врахований при розгляді згаданого питання та внесено поправки до проекту рішення, яке буде розглядатися на черговій сесії.


    


-лист Державного підприємства "Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості" від 17.10.2016 №07-06/56-143  (про реалізацію Міжнародного інвестиційного проекту "Високотехнологічний комплекс виробництва моторного палива з вугілля"(в т.ч. винесення на розгляд сесії та прийняття рішень щодо підтримки розгортання Проекту у Львівській області, підтримка прийняття постанови КМУ по Проекту, підтримка приватизації вугледобувних та допоміжних підприємств). - перенести розгляд даного листа з проектом рішення на наступну комісію, у зв`язку з відсутністю на засіданні комісії представника заявника, та по причині відсутності оприлюднення проекту рішення на сайті районної ради.


       Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.


-лист Сокальська районна громадська організація "Асоціація депутатів Сокальщини" від 29.09.2016 №29/09-01 (про виділення коштів на суму 8824,0 грн на співфінансування екопроекту "Збереження лісових деревостанів у Бутинському лісництві ДП Жовківське лісове господарство" із застосуванням феромональних пасток" (екопроект став переможцем обласного конкурсу екопроектів "Краща громадська ініціатива", попередньо з цього приводу райрадою надано гарантійний лист про співфінансування за умови перемоги в конкурсі) — враховуючи те, що Сокальська районна рада надавала гарантійний лист щодо співфінансування даного екопроекту, актуальність теми проекту — комісія підтримує виділення вище вказаних коштів, та пропонує врахувати лист при внесенні змін до показників районного бюджету на 2016рік під час чергової сесії.


      Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.-заява Чудійович  Уляни Володимирівни (с.Ільковичі) від 26.10.2016 (щодо затвердження техдокументації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для оформлення спадщини, що знаходилась у власності гр.Харчук Марії Михайлівни для ведення товарного с.г.виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Свитазівської сільської ради (за межами населених пунктів))- питання розглянуто комісією та винесене на розгляд чергової сесії.


       -заява Василюк Галини Ярославівни (с.Двірці) від 26.10.2016 (щодо затвердження техдокументації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для оформлення спадщини, що знаходилась у власності гр.Батюк Катерини Іванівни  для ведення товарного с.г.виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Двірцівської сільської ради (за межами населених пунктів)).- питання розглянуто комісією та винесене на розгляд чергової сесії.-листи Сокальського районного сектору  ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області від 31.10.2016 №22/684-рс та від 08.11.2016 року за №22/695-рс (щодо виділення коштів на придбання пожежних рукавів (на виконання Цільової  соціальної програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015–2017 роки та прогноз до 2018 року, затвердженої рішенням сесії від 12.03.2015 №664)), на придбання апаратів на стисненому повітрі та захисних масок) -  комісією розглянуто дані листи та  планується доопрацювати дане питання на черговому засіданні комісії спільно з комісією з питаню бюджету, та рекомендувати сесії виділити кошти на наступній сесії для закупівлі необхідних матеріальних ційностей.


     Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.-лист Карівської сільської ради від 31.10.2016 №263/02-18 (щодо надання копії договору на інвестиції  на сприяння загального розвитку с.Карів від 01.09.2016  (між Карівською сільською радою, гр. Ванько Р.Ю. та  ФОП "Леонченко В.В. на суму 70,0 тис.грн)) — розглянувши листа з копією договору комісія вирішила: звернутися до Карівської сільської ради щодо надання завіреної належним чином копії проектно-кошторисної документації з відповідними дозвільними документами на ремонт та реконструкцію фасадної стіни Народного Дому села Карів, а також завірену копію договору.


Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.    лист виконкому Соснівської міської ради від 19.10.2016року №1072 (щодо погодження проекту землеустрою про зміну меж міста Соснівки за рахунок включення в межі міста Соснівки земель Сілецької сільської ради) -  на комісію подана лише копія експлікації земель, проект землеустрою відсутній, проект рішення теж відсутній і неоприлюднений на сайті районної ради. Для розгляду комісією даного питання, відділу Держгеокадастру у Сокальському районі необхідно розробити відповідний проект рішення з метою його оприлюднення. Звернутися до Соснівської міської ради щодо надання повного пакету документів, та до Сілецької сільської ради щодо інформування її про можливий розгляд даного питання Сокальською районною радою.


Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.          - розгляд оголошень опублікованих у газеті “Голос з-над Бугу” від 13.10.2016 року щодо сумнівної інформації:


- місцевої аграрної компанії про безкоштовне оформлення спадщини на землю по Сокальському району (контактний тел. 067 552 39 90 (Олександр)) та  місцевої аграрної компанії про купівлю осг/паїв (контактний тел. 067 552 6936 (Олексій)) - комісія детально ознайомившись з даним оголошеннями, враховуючи те, що інформація розміщена в газеті містить ознаки шахрайських дій, вирішила доручити голові Сокальської районної ради звернутися з відповідними листами в правоохорпонні органи (поліцію, прокуратуру) щодо вивчення даної ситуації та відповідного реагування з метою недопущення вчинення злочину. 


          Голосували : за – 4 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.


 


Голова постійної комісії                                                          Сенюк А.І.Секретар постійної комісії                                                     Надорожна Г.Я.

30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»