:: 17.06.2016

  Робота комісій :: З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територі

  
17.06.2016

 

ПРОТОКОЛ   № 5
                   
комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку  сільських територій

13.06.2016р.                                                                                                                             м. Сокаль

Час роботи комісії:
початок роботи: 17 год. 00хв.
закінчення роботи: 19год. 30хв.

Присутні: Сенюк А.І. - голова комісії, Веклин М.Т. – заступник голови комісії, Іванчина О.А., Хомяк І.В.,
Відсутні:  Надорожна Г.Я., Марцинюк В.П.

Запрошені: Пасько М.М. – голова Сокальської районної ради, Бойко В. І. – заступник голови Сокальської районної ради, Бермес C.О. – начальник  відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, Тарасюк О.П. – начальник відділу агропромислового розвитку
СЛУХАЛИ:  Сенюка А.І – який запропонував розпочати засідання комісії.
ВИРІШИЛИ : розпочати роботу комісії
ГОЛОСУВАЛИ : ЗА – 4. ПРОТИ -0. УТРИМАЛИСЬ – 0.
СЛУХАЛИ:  Сенюка А.І – який запропонував обрати тимчасовим секретарем  комісії
Веклина М.Т.
ВИРІШИЛИ : обрати тимчасовим секретарем  комісії Веклина М.Т.
ГОЛОСУВАЛИ : ЗА – 4 - одноголосно

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ :
1.    Про затвердження порядку денного VІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VІІ скликання
2.    Про стан лісових насаджень у Сокальському районі
3.    Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення
4.    Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення
5.    Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення
6.    Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення
7.    Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної  ділянки  сільськогосподарського призначення
8.    Про скасування п.2 рішення Сокальської районної ради Львівської області  №53 від 12 січня 2016 року «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення»
9.    Розгляд листів та звернень

1. Про затвердження порядку денного VІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VІІ скликання

 СЛУХАЛИ: Сенюка А.І., який ознайомив присутніх з порядком денний  VІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VІІ скликання.

 ВИРІШИЛИ:  рекомендувати дане питання розглянути  на черговій сесії районної ради.

Голосували:      За - 4 – одноголосно
                                      
2.  Про стан лісових насаджень у Сокальському районі  

 СЛУХАЛИ: Тарасюка О.П. – який доповів про ситуацію з лісовими насадженнями на даний час.

 ВИСТУПИЛИ: Хомяк І.В., який запропонував надіслати звернення від комісії директорам лісгоспів з проханням надати більш повну інформацію по стану лісових насаджень у районі

 ВИРІШИЛИ: направити від  комісії звернення директорам лісгоспів з проханням надати більш повну інформацію по стану лісових насаджень у районі та рекомендувати дане питання розглянути  на черговій сесії районної ради.

Голосували:      За -  4 - одноголосно

3. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення фермерського господарства громадянину Ваньку Р.Ю. на території Карівської сільської ради.

 СЛУХАЛИ: Сенюка А.І. – по даному питанню не надані повністю необхідні документи

 ВИСТУПИЛИ: Веклин М.Т., Хомяк І.В., які запропонували дане питання винести на розгляд наступної сесії районної ради, попередньо підготувавши необхідні документи з земельного відділу.
 
 ВИРІШИЛИ: рекомендувати дане питання зняти з розгляду на черговій сесії районної ради і винести його на розгляд наступної сесії.

Голосували:      За - 4 - одноголосно

4. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянина Цюпи В.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомостівської міської ради.

 СЛУХАЛИ: Іванчину О.А., який запропонував рекомендувати черговій сесії районної ради розглянути дане питання і включити в проект рішення по даному питанню п.2 про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільсько-господарського призначення громадянина Довгополюка М.В. на території Острівської сільської ради та п.3 про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільсько-господарського призначення громадянки Юрочко О.В. на території Великомостівської міської ради.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати черговій сесії районної ради розглянути дане питання і включити в проект рішення по даному питанню п.2 про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільсько-господарського призначення громадянина Довгополюка М.В. на території Острівської сільської ради та п.3 про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільсько-господарського призначення громадянки Юрочко О.В. на території Великомостівської міської ради.


Голосували:      За -  4 - одноголосно

5. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Калиновському В.П. на території Варязької сільської ради.

 СЛУХАЛИ: Сенюка А.І., який запропонував рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення по даному питанню.

 ВИСТУПИЛИ: Веклин М.Т., який підтримав дану пропозицію.

 ВИРІШИЛИ: рекомендувати дане питання розглянути  на черговій сесії районної ради.

Голосували:      За - 4 - одноголосно

6. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Масинику В.П. на території Боб’ятинської сільської ради.

 СЛУХАЛИ: Хомяка І.В.., який запропонував рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення по даному питанню.

 ВИСТУПИЛИ: Іванчина О.А, який підтримав дану пропозицію.

 ВИРІШИЛИ: рекомендувати дане питання розглянути  на черговій сесії районної ради.

Голосували:      За -  4 - одноголосно

7. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Федейку Я.А. на території Карівської сільської ради.

 СЛУХАЛИ: Сенюка А.І., який запропонував включити  в проект рішення районної ради по затвердженню технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення товарного сільсько-господарського виробництва громадянину Масинику В.П. на території Боб’ятинської сільської ради п. 2  про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Федейку Я.А. на території Карівської сільської ради.

 ВИСТУПИЛИ: Веклин М.Т., який підтримав дану пропозицію.

 ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути дане питання, включивши його в проект рішення районної ради по затвердженню технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення товарного сільсько-господарського виробництва громадянину Масинику В.П. на території Боб’ятинської сільської ради п. 2 про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Федейку Я.А. на території Карівської сільської ради.

Голосували:      За -  4 - одноголосно

8. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які перебувають в оренді  ПП „Козацький курінь” на території Острівської сільської ради.

 СЛУХАЛИ: Іванчину О.А., який запропонував рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення по даному питанню, виключивши з нього п. 2 по Федейку Я.А.

 ВИСТУПИЛИ: Хомяк І.В., який підтримав дану пропозицію.

 ВИРІШИЛИ: рекомендувати дане питання розглянути  на черговій сесії районної ради.

Голосували:      За - 4 - одноголосно

9. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходиться на території Телязької сільської ради.

 СЛУХАЛИ: Хомяка І.В., який сказав , що на даній ділянці виготовляють державний акт права власності на пай. В зв’язку з цим запропонував дане питання зняти з розгляду сесії районної ради
.
 ВИСТУПИЛИ: Бермес С.О., який підтвердив озвучену Хомяком І.В. інформацію.

 ВИРІШИЛИ: рекомендувати дане питання зняти з розгляду на черговій сесії районної ради.

Голосували:      За - 4 - одноголосно

10. Про скасування п.2 рішення Сокальської районної ради Львівської області  №53 від 12 січня 2016 року «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення»

 СЛУХАЛИ: Бойка В.І., який доповів , що на даний час чекається відповідь по даному питанню з Київа

 ВИСТУПИЛИ: Сенюк А.І., який запропонував зняти дане питання з розгляду чергової сесії районної ради та розглянути його на наступній сесії після отримання всіх необхідних документів.

  ВИРІШИЛИ: рекомендувати дане питання зняти з розгляду на черговій сесії районної ради.

Голосували:      За -  4 - одноголосно

11. Про затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення, що розташовані на території Смиківської та Телязької сільських рад (за межами населеного пункту) – всього 5 ділянок.

 СЛУХАЛИ: Сенюка А.І., який доповів що по даному питанню необхідно зробити виїзд профільної комісії на вищезазначені ділянки

  ВИРІШИЛИ: дане питання винести на розгляд наступної сесії районної ради та зробити виїздну комісію на огляд даних земельних ділянок

Голосували:      За - 4 - одноголосно
12. Розгляд листів та звернень.

 - лист релігійної громади УАПЦ м. Соснівка від 02.06.16р.– про розгляд на сесії районної ради питання виділення земельної ділянки лісосподарського призначення площею 0,20 га з метою обслуговування культової споруди – комісія не заперечує у виділенні земельної ділянки.

- лист управління Держпродспоживслужби в Сокальському районі від 256.05.2016р. № 13 – взяти до відома.

- розпорядження Львівської ОДА про створення робочої групи для напрацювання заходів із закриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів  від 07.06.2016р. № 357/0/5-16 - взяти до відома.

- лист Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області від 26.04.16р. № 22/308-РС щодо виділення коштів в сумі 120 тис. грн. на придбання компресора високого тиску – рекомендувати дане питання розглянути на бюджетній комісії Сокальської районної ради.

- лист Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області від 30.03.16р. № 22/216-РС щодо
виділення коштів на створення та фінансування підрозділів МПО в с. Хоробрів та с. Скоморохи - рекомендувати дане питання розглянути на бюджетній комісії Сокальської районної ради.

- інформацію Сокальської РДА від 07.06.2016р. про стан пасажирських перевезень та якість надання даних послуг на території Сокальського району - взяти до відома.

- лист Ванівської сільської ради від 27.05.16р. № 123/02-21 щодо виділення коштів в сумі 33280,00 грн. для виготовлення грошової оцінки земель населених пунктів Ванів, Глухів та Низи Ванівської сільської ради – комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Домашівської сільської ради від 27.05.16р. № 70/02-21  щодо виділення коштів в сумі 50830,43 грн. на оплату послуг з проведення грошової оцінки земель населених пунктів Домашівської сільської ради - комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Бутинської сільської ради від 27.05.16р. № 292/02-21 щодо виділення коштів в сумі 9031,55 грн. на оплату за виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Піддовге та с. Шишаки - комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Скоморохівської сільської ради від 07.06.16р. № 240 щодо виділення коштів на оплату за виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Перетоки та с. Ромош - комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Хлівчанської сільської ради від 27.05.16р. № 111 щодо виділення коштів в сумі 43151,43 грн. на оплату за виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Хлівчани та с. Тяглів - комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Двірцівської сільської ради від 06.06.16р. № 253/02-21 щодо виділення коштів в сумі 12000 грн. на оплату за виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земелі с. Заріка - комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Лучицької сільської ради від 27.05.16р. № 128/02-21 щодо виділення коштів в сумі 39500 грн. на оплату за виготовлення повторної технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Лучиці, с. Шарпанці та с. Ганівка - комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Мурованської сільської ради від 12.04.16р. № 150/02-18 щодо передбачення коштів з районного бюджету на розроблення проекту генерального плану с. Муроване - комісія рекомендує розглянути можливість фінансування з місцевого бюджету.

- лист Двірцівської сільської ради від 06.06.16р. № 251/02-21 щодо виділення коштів в сумі 30000 грн. для виготовлення детального плану кварталу індивідуальної житлової забудови для учасників АТО в с. Волиця Двірцівської сільської ради - комісія рекомендує надати в районну раду інформацію щодо кількості поданих заяв від учасників АТО, їх список та фактичну кількість  земельних ділянок для учасників АТО.

- листи по меліорації


Голова постійної комісії                                                          Сенюк А.І.


Секретар постійної комісії                                                      Веклин М.Т.
30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»