:: 18.04.2016

  Робота комісій :: З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територі

  
18.04.2016


                                            СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА


ПРОТОКОЛ № 4


                  


комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку  сільських територій15.04.2016р.                                                                                                                   м. Сокаль


Час роботи комісії:


початок роботи: 13 год. 30хв.


закінчення роботи: 14год. 00хв.Присутні: Сенюк А.І. - голова комісії, Веклин М.Т. – заступник голови комісії, Надорожна Г.Я. – секретар комісії, Марцинюк В.П., Іванчина О.А.


Відсутні: Хомяк І.В. 


Запрошені: Пасько М.М. – голова Сокальської районної ради.           


            СЛУХАЛИ:  Сенюка А.І – який запропонував розпочати засідання комісії.


ВИРІШИЛИ : розпочати роботу комісії


ГОЛОСУВАЛИ : ЗА – 5. ПРОТИ -0. УТРИМАЛИСЬ – 0.
ПОРЯДОК  ДЕННИЙ :


1. Про створення ініціативної групи щодо створення Національного природного парку на території Сокальського району.


2. Про вивчення питання можливості співфінансування з обласного бюджету заходів, які будуть фінансуватися відповідно до районної Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016 рік.  


3. Про звернення до Посла Канади в Україні та української громади у Канаді щодо вивчення питання можливості надання грантів, співфінансування чи іншої технічної допомоги для фермерських господарств чи окремих власників сільськогосподарських паїв з метою розвитку сільського господарства та переробки його продукції на території Сокальського району.


4. Призначення виїзного засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку  сільських територій з метою обстеження земельних ділянок в натурі, які розміщені на території Смиківської та Телязької сільських рад (за межами населеного пункту), державної власності, сільськогосподарського призначення, що включені в перелік земельних ділянок для продажі права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровими номерами: 4624886900:01:000:0077, 4624886900:07:000:0058, 4624886900:05:000:0229, 4624883100:15:000:0154, 4624883100:15:000:0155.1. Про створення ініціативної групи щодо створення Національного природного парку на території Сокальського району.


 СЛУХАЛИ: Сенюка А.І., який повідомив, що для виконання заходів які передбачені  Програмою охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки з метою збереження та покращення стану навколишнього природного середовища району, Сокальській районній раді необхідно звернутися з листом до директора Департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Гречаника Р.М., про створення ініціативної групи щодо створення Національного природного парку на території Сокальського району, а також запропонував рекомендувати директору вище вказаного департаменту включити до складу даної ініціативної групу за згодою усіх членів профільної постійної депутатської комісії Сокальської районної ради, голову Сокальської районної ради Паська М.М., голову Сокальської районної державної адміністрації Пелиха О.З., міського голову Великомостівської міської ради Ройка Я.Г. та професора, зав. кафедри екології  Національного лісотехнічного університету України Копія Л.І.


ВИСТУПИЛИ: Веклин М.Т., який підтримав Сенюка А.І., та запропонував доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. та голові комісії Сенюку А.І. звернутися з відповідним листом до Департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА.


ВИРІШИЛИ: Доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. та голові постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сенюку А.І. звернутися з листом до директора Департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Гречаника Р.М., про створення ініціативної групи щодо створення Національного природного парку на території Сокальського району, та рекомендувати включити до складу даної ініціативної групи за згодою наступних осіб згідно переліку:


Сенюк Андрій Іванович - голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (за згодою);


Веклин Михайло Тимофійович – заступник голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (за згодою);


Надорожна Ганна Яківна – секретар постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (за згодою);


Іванчина Олег Антонович – член постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (за згодою);


Марцинюк Василь Петрович – член постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (за згодою);


Хомяк Ігор Володимирович – член постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (за згодою);


Пасько Микола Миколайович – голова Сокальської районної ради ( за згодою);


Пелих Олег Зіновійович – голова Сокальської районної державної адміністрації ( за згодою);


Ройко Ярослав Григорович – міський голова Великомостівської міської ради (за згодою);


Копій Леонід Іванович – професор, зав. кафедрою екології Національного лісотехнічного університету України (за згодою);


Голосували:      За - 5  - одноголосно


                           Проти – 0.


                                       Утрим. – 0.2. Про вивчення питання можливості співфінансування з обласного бюджету заходів, які будуть фінансуватися відповідно до районної Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016 рік. 


СЛУХАЛИ: Сенюка А.І. – який ознайомив присутніх про можливість співфінансування з обласного бюджету заходів, які будуть фінансуватися відповідно до районної Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016 рік. 


ВИСТУПИЛИ: Іванчина О.А. – який запропонував детальніше вивчити дане питання.


Марцинюк В.П. – який запропонував доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. та голові комісії Сенюку А.І. вивчити питання можливості співфінансування з обласного бюджету заходів, які будуть фінансуватися відповідно до районної Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016 рік, та звернутися за відповідною інформацією та роз’ясненнями в Львівську обласну раду та Львівську ОДА.


ВИРІШИЛИ: доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. та голові комісії Сенюку А.І. вивчити питання можливості співфінансування з обласного бюджету заходів, які будуть фінансуватися відповідно до районної Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2016 рік, та звернутися за відповідною інформацією та роз’ясненнями в Львівську обласну раду та Львівську ОДА.


Голосували:      За -  5 - одноголосно


                           Проти – 0.


                                       Утрим. – 0.3. Про звернення до Посла Канади в Україні та української громади у Канаді щодо вивчення питання можливості надання грантів, співфінансування чи іншої технічної допомоги для фермерських господарств чи окремих власників сільськогосподарських паїв з метою розвитку сільського господарства та переробки його продукції на території Сокальського району.


СЛУХАЛИ: Сенюка А.І. – який повідомив, що урядом Канади передбачено ряд програм підтримки сільського господарства в Україні, і необхідно використати дані можливості з метою розвитку сільського господарства та переробки сільськогосподарської продукції на території Сокальського району. Для цього необхідно Сокальській районній раді активізувати співпрацю з Посольсьтвом Канади в Україні та українською громадою в Канаді.


ВИСТУПИЛИ: Надорожна Г.Я. – яка підтримала дану пропозицію.


Веклина М.Т. – який запропонував доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. та голові комісії Сенюку А.І. детальніше вивчити дане питання та звернутися з відповідним листом до Посла Канади в Україні Романа Ващука та української громади в Канаді.


Іванину О.А. та Марцинюка В.П. – які повідомили, що фермери в Сокальському районі зацікавлені в даній співпраці.


ВИРІШИЛИ: доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. та голові комісії Сенюку А.І. детальніше вивчити дане питання та звернутися з відповідним листом до Посла Канади в Україні Романа Ващука та української громади в Канаді щодо вивчення можливості надання грантів, співфінансування чи іншої технічної допомоги для фермерських господарств чи окремих власників сільськогосподарських паїв з метою розвитку сільського господарства та переробки його продукції на території Сокальського району.


Голосували:      За - 5 - одноголосно


                           Проти – 0.


                                       Утрим. – 0.4. Призначення виїзного засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку  сільських територій з метою обстеження земельних ділянок в натурі, які розміщені на території Смиківської та Телязької сільських рад (за межами населеного пункту), державної власності, сільськогосподарського призначення, що включені в перелік земельних ділянок для продажі права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровими номерами: 4624886900:01:000:0077, 4624886900:07:000:0058, 4624886900:05:000:0229, 4624883100:15:000:0154, 4624883100:15:000:0155.


 СЛУХАЛИ: Сенюка А.І. – який доповів про необхідність виїзного засідання комісії з метою обстеження  вище вказаних ділянок, оскільки на попередньому засіданні комісії начальник відділу Держгеокадастру у Сокальському районі  Бермес С.О., не представив інформації про те, хто використовував і чи використовуються вище вказані земельні ділянки до цього і станом на 25.03.2016 року. Згідно його слів така інформація відсутня  у відділі Держгеокадастру Сокальського району. Також був наданий на комісію не весь пакет документів для розгляду щодо вище вказаних  земельних ділянок.


Сенюк А.І. запропонував доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. надіслати листа в відділ Держгеокадастру у Сокальському районі з метою представлення наступних документів до початку роботи виїзного засідання комісії щодо обстеження даних земельних ділянок та вивчення документації з їх нормативно-грошової оцінки, а саме: 


-    викопіювання з проекту роздержавлення сільської ради з нанесенням на неї місця розміщення вище вказаних земельних ділянок;


-    проекти відводу даних земельних ділянок;


-    проекти грошових оцінок по даних земельних ділянках;


-    довідки 6-зем по даних земельних ділянках;


-    довідку про те, хто використовував і використовує дані земельні ділянки до цього і станом на 25.03.2016 року та 15.04.2016року.


ВИСТУПИЛИ: Веклин М.Т., - який запропонував провести виїзне засідання комісії щодо обстеження даних ділянок орієнтовно кінець травня, на засіданні, яке має відбутися перед черговою сесією Сокальської районної ради.


ВИРІШИЛИ: 1. Виїзне засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку  сільських територій провести орієнтовно в кінці травня, перед черговою сесією Сокальської районної ради, з метою обстеження земельних ділянок в натурі, які розміщені на території Смиківської та Телязької сільських рад (за межами населеного пункту), державної власності, сільськогосподарського призначення, що включені в перелік земельних ділянок для продажі права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровими номерами: 4624886900:01:000:0077, 4624886900:07:000:0058, 4624886900:05:000:0229, 4624883100:15:000:0154, 4624883100:15:000:0155.


2.  Доручити голові Сокальської районної ради Паську М.М. надіслати листа в відділ Держгеокадастру у Сокальському районі з метою представлення наступних документів до початку роботи виїзного засідання профільної комісії щодо обстеження даних земельних ділянок та вивчення документації з їх нормативно-грошової оцінки, а саме: 


-    викопіювання з проекту роздержавлення сільської ради з нанесенням на неї місця розміщення вище вказаних земельних ділянок;


-    проекти відводу даних земельних ділянок;


-    проекти грошових оцінок по даних земельних ділянках;


-    довідки 6-зем по даних земельних ділянках;


-    довідку про те, хто використовував і використовує дані земельні ділянки до цього і станом на 25.03.2016 року та 15.04.2016року.


Голосували:      За -  5 - одноголосно


                           Проти – 0.


                                       Утрим. – 0.Голова постійної комісії                                                          Сенюк А.І.Секретар постійної комісії                                                     Надорожна Г.Я.
                                           30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»