:: 12.05.2016

  Документи :: Регуляторна діяльність

  
12.05.2016

Аналіз регуляторного впливу
проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області
"Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель у Сокальській районній раді Львівської області "
12 травня 2016 року                        м.Сокаль
1. Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати
    Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015       № 501-р "Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів", підтримано пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі стосовно реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України "Про здійснення державних закупівель" та Закону України «Про публічні закупівлі», який набере чинності з 01.08.2016р.
    Учасники пілотного проекту проводять електронні закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи, яка забезпечує прозорість результатів закупівель та до складу якої входять центральна база даних, єдиний модуль аукціону та кілька електронних майданчиків (сайтів у Інтернеті), що взаємодіють з центральною базою даних через відкритий програмний інтерфейс (АРI). Замовники самостійно приймають рішення щодо участі в пілотному проекті.
    25.12.2015 Верховна Рада України прийняла Закон України "Про публічні закупівлі.
    Частиною другою Перехідних положень цього Закону замовникам, для, яких цей Закон вводиться в дію з 1 серпня 2016 року дозволяється використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору, у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзаці першому частини першої статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.
    З 1 серпня 2016 року Закон України "Про публічні закупівлі» набере чинності для всіх замовників, в тому числі для Сокальської районної ради Львівської області.
У зв`язку із цим, з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель, економії бюджетних коштів та створення конкуренції при здійсненні закупівель за кошти районного бюджету виникає необхідність розробити та затвердити у Сокальській районній раді Положення про застосування системи електронних закупівель у Сокальській районній раді Львівської області.

            2. Визначення цілей регулювання

    Положення про застосування системи електронних закупівель у Сокальській районній раді Львівської області розроблене з метою встановлення порядку здійснення закупівель товарів, робіт і послуг у Сокальській районній раді Львівської області за кошти районного бюджету у системі електронних закупівель.

3. Визначення альтернативних способів досягнення зазначених цілей та аргументи щодо переваг обраного способу

Обрані способи    Альтернативні способи    Аргументи щодо переваги обраного способу
Прийняття зазначеного Положення дозволить  забезпечити прозорість та відкритість закупівель за бюджетні кошти, економію бюджетних коштів та створить реальну конкуренцію при здійсненні закупівель за кошти районного бюджету

     Альтернативні способи досягнення зазначених цілей відсутні.     Таким чином, на цей час обраний спосіб є єдиним та ефективним.

4. Опис механізмів і заходів, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта

    Проект рішення районної ради встановлює порядок використання під час проведення закупівель за кошти районного бюджету системи електронних закупівель, доступу суб`єктів підприємницької діяльності до цієї системи та порядку подання, розгляду пропозицій та визначення переможця.

5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

    Прийняття Положення про застосування системи електронних закупівель у Сокальській районній раді Львівської області дозволить  Сокальській районній раді Львівської області законно проводити закупівлі через систему електронних закупівель та надасть реальну можливість виконувати положення Закону України "Про публічні закупівлі".

6. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта

    Прийняття Положення про застосування системи електронних закупівель у  Сокальській районній раді Львівської області дозволить забезпечити прозорість та відкритість закупівель за кошти районного бюджету, економію таких коштів та створить чесну конкуренцію при здійсненні закупівель за кошти районного бюджету.                7. Строк дії регуляторного акта

    Строк дії проекту Положення необмежений.

8. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності акта

    Базове відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акту буде здійснюватись до дня набрання чинності цим актом за соціологічним методом шляхом збору пропозицій і зауважень та їх аналізу.
    Повторне відстеження результативності акту буде здійснюватися через рік після набрання чинності цим актом шляхом аналізу якісних і кількісних показників.
    У разі виявлення неврегульованих та проблемних питань, які передбачається встановлювати шляхом аналізу якісних та кількісних показників дії цього акту, буде розглядатись можливість їх корегування шляхом внесення відповідних змін.


Голова районної ради                                          Микола Пасько

30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»