культура
27.08.2007 24 серпня в Сокалі відбулося святкування Дня незалежності України. Урочистості сокальці розпочали спільною молитвою за Україну в храмі св. ап. Петра і Павла. Представники районної та міської влади, установ, організацій, партій поклали вінки та квіти до пам”ятника Т.Шевченку та до могили борцям за волю України. Під час святкування відбулася відкрита першість ДЮСШ “Буг” з міні-футболу серед підлітків, спартакіада серед інвалідів, фінал розіграшу районного кубка “Незалежність”, виступ дітей “Україну любимо, Україну славимо”. Привітали сокальців голова райдержадміністрації О.Кінах, голова районної ради О.Солодяк, заступник голови райдержадміністрації, депутат обласної ради М.Христинич, заступник голови Сокальської міської ради В.Козакевич, кандидат в депутати до Верховної Ради Володимир В”язівський. Вони вручили паспорти та подарунки ровесникам держави, дітям, які народилися 24 серпня 1991 року: Степану Музиці, Віті Демчук, Мар”яні Орловській, Олені Проць, Олегу Боровському, грамотами за вагомий внесок у розбудову держави відзначені видатні люди Сокальщини. Всі, хто підтримав акцію “Одягни вишиванку” отримали сувеніри. За сприяння райдержадміністрації, перед присутніми виступили чоловічий вокальний квартет “Акорд” (м.Луцьк) та заслужений артист України Павло Мрежук.
|