:: 19.09.2011

  Документи :: Регуляторна діяльність

  
19.09.2011

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ


до проекту рішення Сокальської районної ради Про затвердження умов концесійного


конкурсу, конкурсної документації та інформаційного оголошення про проведення конкурсу на право концесії цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72.Цей аналіз регуляторного впливу розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 року.


1. Опис проблеми.


Приміщення кінотеатру знаходиться в аварійному стані, для ремонту необхідно більше 4 млн. гривень, діяльність з кінопоказу не проводиться більше двох років, коштів у районному бюджет на ремонт приміщення немає.


2. Обґрунтування, чому визначена проблема не може бути розв`язана за допомогою ринкових механізмів і потребує державного регулювання


Дана проблема не може бути вирішена за допомогою ринкових механізмів в зв`язку з тим, що повноваження по визначенню та затвердженню відповідних умов надані чинним законодавством органам місцевого самоврядування.


3.Обгрунтування, чому визначена проблема не може бути розв`язана за допомогою діючих регуляторних актів.


Дана проблема не може бути вирішена за допомогою діючих нормативно - правових актів, оскільки є потреба у розроблені особливих умов проведення конкурсу.


4. Визначення очікуваних результатів запланованого регуляторного акту, розрахунок очікуваних витрат та вигод суб’єктів господарювання, громадян та держави внаслідок дії регуляторного акту.


У разі прийняття запропонованого регуляторного акту очікується, що буде :


- проведений конкурс на визначення переможця для передачі в концесію цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72.


5. Цілі регулювання.


Ціллю є конкурентний відбір юридичної або фізичної особи, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності в відношенні цілісного майнового комплексу комунального підприємства кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72 в відповідності з вимогами діючого законодавства України про концесію для задоволення потреб в послугах з кіноконцертної діяльності.


6. Опис альтернатив запропонованому регуляторному акту.


Альтернативи немає


7. Обґрунтування переваг обраного способу досягнення цілей.


Запропонований регуляторний акт забезпечить конкурентний відбір юридичної або фізичної особи, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності.


Регуляторний акт відповідає вимогам діючого законодавства, не потребує додаткових бюджетних витрат.


Після проходження процедури регуляторний акт має бути затверджений районною радою.


8. Опис механізмів для розв`язання проблеми.


Для рішення проблеми пропонується розробити регуляторний акт, яким буде затверджені умови проведення конкурсу передачі в концесію цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72.


9. Обґрунтування можливостей досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акту


Прийняття зазначеного регуляторного акта встановлює умови проведення конкурсу передачі в концесію цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72.


10. Обґрунтування, що досягнення запропонованих регуляторним актом встановлених цілей є можливим з найменшими витратами для суб`єктів господарювання, громадян, держави.


Розроблення умов проведення конкурсу передачі в концесію цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72.здійснюється безкоштовно.


11. Обґрунтування, що вимоги, які виникатимуть внаслідок дії запропонованого регуляторного акту, виправдовують відповідні витрати у випадку, якщо витрати або вигоди не можуть бути кількісно визначені.


Прийняття регуляторного акту сприятиме ефективному використанню комунальної власності територіальних громад Сокальського району та конкурентному відбору юридичної або фізичної особи, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності.


12. Оцінка можливості впровадження та виконання вимог


регуляторного акта залежно від ресурсів, якими розпоряджаються


органи місцевого самоврядування.


Можливість досягнення цілей, передбачених пунктом 5 цього аналізу в разі прийняття рішення є цілком реальною та обґрунтованою у зв`язку з тим, що метою створення проекту рішення є конкурентний відбір юридичної або фізичної особи, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності у відношенні цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72 в відповідності з вимогами діючого законодавства України про концесію для задоволення потреб в послугах якісного і надійного водопостачання та водовідведення.


13. Оцінка ризику впливу зовнішніх чинників на дію запропонованого регуляторного акту.


Найбільш впливовим зовнішнім чинником, що може вплинути на дію запропонованого регуляторного акту є можливість внесення змін до законодавства україни, що регламентують відносини концесії.


14. Обґрунтування запропонованого строку чинності регуляторного акту.


Термін дії регуляторного акта пропонується не обмежувати в часі.


В разі внесення змін до чинного законодавства України по даному питанню


можлива зміна терміну дії регуляторного акта.


15. Визначення показників результативності регуляторного акта.


Прийняття даного регуляторного акта сприятиме ефективному використанню комунальної власності територіальних громад Сокальського району та конкурентному відбору юридичної або фізичної особи, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності.


16. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності регуляторного акту в разі його прийняття.


Оцінка ефективності регуляторного акту буде здійснена за допомогою відстеження результативності регуляторного акту.


Базове відстеження результативності регуляторного акту буде проведено до набуття чинності даного регуляторного акту на підставі проведення наступного заходу:


- аналізу інформації про кількість наданих пропозицій щодо умов проведення конкурсу передачі в концесію цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72.


- повторне та періодичне відстеження результативності регуляторного акта будуть проведені відповідно через 1 рік та через 3 роки з набуття чинності регуляторного акту.
Голова районної ради Ігор Дацюк

30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»