:: 15.07.2011

  Документи :: Регуляторна діяльність

  
15.07.2011

Аналіз регуляторного впливу


проекту регуляторного акту рішення Сокальської районної ради "Про затвердження Положення про порядок списання майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району"1. Визначення і аналіз проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання


Даний регуляторний акт розроблений з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання основних засобів (рухомого та нерухомого майна), що перебуває на балансі підприємств, закладів, установ і належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району.


2. Цілі державного регулювання


Цілями регуляторного акту є:


- введення в дію єдиного «Положення про порядок списання майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району» для комунальних підприємств, установ, закладів районної комунальної власності;


- списання застарілої оргтехніки, медичного обладнання строк експлуатації яких закінчився;


- списання будівель, споруд, що підлягають знесенню у зв’язку з будівництвом нових об’єктів, та такі, що зруйновані і не підлягають відновленню.


3. Визначення та оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення встановлених цілей з аргументацією переваг обраного способу


Рішення підготовлено з метою реалізації повноважень районної ради як власника комунального майна, які визначені у ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».


4. Механізм реалізації мети


Списання майна здійснюється суб’єктом господарювання, на балансі якого воно перебуває, на підставі прийнятого органом управління (районна рада) рішення про надання згоди на його списання.


5. Обгрунтування можливості досягнення поставлених цілей у разі затвердження запропонованого регуляторного акта і оцінки можливості проведення і виконання вимог регуляторного акта


Застосування Положення дозволить ефективніше здійснювати фінансово-господарську діяльність суб’єктам господарювання, майно яких належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району.


6. Визначення очікуваних результатів ухвалення запропонованого регуляторного акта


Введення в дію Положення дасть можливість заощадити кошти комунальним підприємствам, на балансі яких перебуває рухоме майно (автотранспорт), термін експлуатації якого закінчився, а подальше використання якого є збитковим.


7. Обгрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акта


Строк дії регуляторного акта необмежений, зміни та доповнення вноситимуться в разі потреби та у разі внесення змін до чинного законодавства.


8. Визначення показників результативності регуляторного акта


Зменшення видатків господарюючих суб’єктів районної комунальної власності на утримання неліквідного майна.


9. Визначення способів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності регуляторного акта


Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися:


- керівником підприємства, закладу, установи, майно якої належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району;


- відділом управлінням майном районної ради.Примітка:


Дія цього Положення не поширюється на майно, порядок списання якого визначається окремими законами (об’єкти житлового фонду, об’єкти цивільної оборони), цілісні майнові комплекси підприємств, їх структурні підрозділи тощо.Голова районної ради Ігор Дацюк

30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»