Результати Сокальського району за підсумками областного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку за 2016 рік

 

Про головне:Прийміть щирі вітання з нагоди Новорічних свят! Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.


За кілька днів відійде в історію 2016 рік. Рік неоднозначний та складний для кожного українця, рік, коли у житті кожного з нас трапилися події, завдяки яким він запам’ятається на все життя.


У переддень Нового 2017 року хочу побажати всім нам Миру, міцного здоров’я, злагоди та віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.


Новий рік — це нові ідеї, нові проекти і нові досягнення! Але сьогодні саме час зануритися в Новорічну казку — загадати бажання й повірити в його виконання, подарувати близьким посмішки та тепло спілкування, радіти тому хорошому, що є в нашому житті.


Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей

... більше »»»

Про головне:Підписано угоду про співпрацю між Сокальським районом та Замойським повітом


6 грудня 2016 року було  підписано важливий документ для Сокальського району і Замойського повіту про співпрацю. Учасниками даного заходу були: староста Замойського повіту Хенрик Матей, віцестароста Замойського повіту Казимеж Мельніцкі, головний спеціаліст староства Замойського повіту Ельжбета Пашт, війт Гміни Комарув-Осада ВєславаСєнковска,  голова Сокальської РДА Олег Пелих, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, виконавчий директор Асоціації рад Сокальщини Віктор Притулко, заступник голови райради Василь Бойко, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, керуючий справами районної ради Любов Ребрина, керівник апарату РДА Віра Білець, Волицький сільський голова Надія Білик, Жвирківський селищний голова Іван Кошлай та Савчинський сільський голова Василь Калька.


Угода про співпрацю між Сокальським районом та Замойським повітом стала першим кроком у побудові довготривалих відносин між регіонами. Варто зазначити, що планується співпраця у 15-ти проектах в рамках Програми транскордонного співробітництва “Україна-Польща-Білорусь" (майже усі по дорогах).


~2

... більше »»»

Про головне:29 листопада 2016 року в Сокальській районній раді відбулась нарада-семінар по питанню, щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік.


    Виступила Гвоздик Олена Юріївна заступник начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв`язків Львівської обласної ради з підведенням підсумків реалізації мікропроектів у поточному році. Акцентувала увагу на основних проблемних питаннях по написанню та реалізації мікропроетів у 2016 році.


З нововведеннями по підготовці мікропроектів на 2017 рік ознайомив Собко Іван Михайлович начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв`язків Львівської обласної ради. Обласна рада прийняла рішення від 25.10.2016р. №270 «Про затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 – 2020 роки (в новій редакції)», яким потрібно керуватися при підготовці мікропроектів на 2017 рік.


Визначені пріоритети з реалізації обласного конкурсу мікропроектів міс

... більше »»»

Про головне:На Сокальщині вшанували пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій


26 листопада на Сокальщині відбулися заходи на вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів. У м.Сокалі, від катедрального собору св. Апостолів Петра і Павла, пройшов жалобний похід вулицями міста до абонентського відділу УЕГГ – колишньої катівні НКВД. У ньому взяли участь священнослужителі різних конфесій, представники влади району та міста, громадських та політичних організацій, школярі. Тут була відслужена панахида. До присутніх звернулися настоятель собору о. Ярослав Кащук, перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Задолинна, голова районної ради Микола Пасько, член районної станиці Братства вояків УПА Михайло Куцяба. Хвилиною мовчання сокальчани вшанували пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій та запалили свічки.


З метою належного відзначення Дня пам"яті жертв голодоморів у всіх церква району були відслужені панахиди; хвилиною мовчання та поминальними дзвонами жителі району вшанували жертв Голодоморів та взяли участь у Всеукраїнській акції "Запали свічку"; в бібліотеках району організовані експозиції; в навчальних закладах проведено тематичні науково-практичні ко

... більше »»»

Про головне:У четвер, 17 листопада, в сесійній залі Сокальської районної ради відбулась нарада міських, сільських, селищного голів для спільного обговорення  створення на території Сокальського району територіальних громад. Участь у нараді  взяли представники усіх гілок влади Сокальського району.


Обговорення було довге і важке. Великомостівська об`єднана громада - єдина, відносно якої не було жодних суперечок.  Белзьку громаду також досить швидко узгодили. Щодо  інших то відбувались тривалі дискусії. В результаті перемовин Сілецька територіальна громада на карті позначена на разі без м.Соснівки і Гірника, проте вони розглядаються у складі даної громади. Що ж стосується великої Сокальської громади, то її поділили на три.


Найбільш обговорювалась приналежність до тієї чи іншої  громад  с.Хоробрів, Перв`ятичі, Волиці, Поториці (не відомо ще чи ввійде Поториця в Сокальську чи Тартаківську територіальну громаду, але в загальному на поділ це не повпливає).


Отож, в результаті дуже насиченої і плідної роботи 19 із 20 голів підтримали створення на території району семи територіальних громад. Це більш-менш консолідована позиція місцевих ра

... більше »»»

Про головне:17 листопада Сокальщину відвідала польська делегація у складі керівництва та самоврядників Підляського повіту Республіки Польща, бурмістрів та війтів, які об’єднані в асоціацію «Локальна група дій – Тигель долини Бугу». Їх тепло зустрічали голова Сокальської районної ради Микола Пасько та виконавчий директор Асоціації сільських та селищної рад Віктор Притулко. У сесійному залі районної ради, де відбувалася зустріч, яка мала на меті започаткувати співпрацю для спільної реалізації інвестиційних проектів в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», зібрались голови місцевих рад Сокальщини, які виявили бажання і мають можливість писати спільні з польською стороною транскордонні проекти. Гості побачили презентації Сокальського району та місцевих рад, опісля кожен війт розповідав про очолювану гміну, представляв результати вже реалізованих транскордонних проектів в рамках програми «Польща-Білорусь-Україна». Голова асоціації «Локальна група дій – Тигель долини Бугу» Агнєшка Войтковська розповіла, що ця асоціація складається з 25 гмін, з них 11 розташовані вздовж річки Буг, яка саме їх і об’єднує. Зазначила, що вони приїхали до нас, щоб налагод

... більше »»»

Про головне:20-24 липня ц.р. відбулась перша спільна поїздка членів АМР "Ради Львівщини " та волонтерів у зону АТО, аби, попри війну, збудувати міцний місток між Заходом та Сходом.


У рамках поїздки делегація у складі голови та депутатів  обласної ради, керівників 15 районних рад та міського голови м.Моршина відвідали 6 районів Луганської області та м. Рубіжне. В складі делегації АМР "Ради Львівщини " перебував і голова Сокальської районної ради Микола Пасько.


Під час зустрічі у Луганській військово-цивільній адміністрації делегації Львівської та Луганської областей обговорили напрямки співпраці в умовах військових дій та  домовились щодо підписання меморандумів про співпрацю між районами.


Окрім цього, на 29 липня 2016 року  заплановано  візит делегації у складі 50 чоловік (представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, волонтери та громадські активісти) з Луганщини з метою реалізації попередніх домовленостей та обміну досвідом з питань децентралізації.


В день річниці визволення від незаконних збройних формувань м.Сєвєродонецька львів`яни подарували спортивний дитячий майданчик обласн

... більше »»»

Про головне:


РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ ДЛЯ ДОБРА


УГРИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

На вулиці Зеленій в селі Угринів уже проведено капітальний ремонт дороги, який співфінансований з Європейського Фонду Регіонального Розвитку в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Особливо символічно це виглядає через те, що вулиця Зелена в Угринові є найближчою до митного переходу У грипів-Долгобичів, який недавно відкрили на українсько-польському кордоні.

Кажуть, що вулиця Зелена у селі Угринів споконвіків не мала дороги. Якщо у суху пору року ще якось можна було добратися до домівок, то у дощову - ні переїхати, ні перейти. Не дай Боже, коли в хаті ще хтось захворів, а ще гірше відійшов у вічність - от тоді і справді катастрофа, бо хворих і небіжчиків через городи переносили. А нині завдяки спільному польсько-українському проекту «Поліпшення доступності та якості транскордонної дорожньої інфраструктури Етап II - перебудова II повітової дороги №34321- Грубешів-Крилів-Долгобичів-Державний кордон та ремонт дороги в Угринові» на вулиці Зеленій збудована дорога і ще й тротуар.

Про проект та його результат ведуть мову його учасники та мешканці вулиці Зе

... більше »»»

30.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30 січня 2017р.  »»

30.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 30.01.2017року  »»

27.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від «26» січня 2017 р.  »»

27.01.2017
 ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва 26 січня 2017 р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ВИСНОВКИ постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку від «23» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 ПРОТОКОЛ № 12 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення від «24» січня 2017р.  »»

25.01.2017
 24 січня 2017 р. ВИСНОВОК постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  »»

19.01.2017
 Графік проведення засідань постійних депутатських комісій, президії та сесії Сокальської районної ради. XVІ сесія VІІ скликання  »»

19.01.2017
 Графік прийому громадян керівництвом Львівської обласної ради у 2017 році  »»

17.01.2017
 Про скликання чергової XVІ сесії VIІ скликання Сокальської районної ради  »»

17.01.2017
 Про проведення земельних торгів  »»