Результати Сокальського району за підсумками областного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку за 2016 рік

 

Про головне:


Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів

Розпорядженням голови Сокальської райдержадміністрації від 12 серпня 2019 року №261 створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів Громадської ради при Сокальській районній державній адміністрації. До її складу увійшли: керівник апарату райдержадміністрації В.Левандовська, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Л.Луців, виконавчий директор БФ «КАРІТАС»-Сокаль М.Яремчук, керівник філії кредитної спілки „Вигода” Ж.Журавінська, уповноважений представник первинної організації Національної Спілки журналістів України при редакції газети «Голос з-над Бугу» Л.Пузич, голова Сокальська районна організація «Ветеранів України» А.Вавриньчук.

... більше »»»

Про головне:


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

13 серпня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Сокальської райдержадміністрації, яке провів голова РДА Андрій Дяченко. Члени комісії розглянули наступні питання: щодо розгляду листа КНП СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» відносно породіллі; про призначення опікуна над дитиною-сиротою; про надання дозволу на вчинення правочину – отримання грошової компенсації за відмову від отримання житлового приміщення від імені малолітньої доньки; про надання малолітнім дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про внесення змін до складу міждисциплінарної команди №2; про перезатвердження міждисциплінарною командою №1 та міждисциплінарною командою № 2 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019-2020 роки; про затвердження міждисциплінарною командою №1 та міждисциплінарною командою № 2 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 20

... більше »»»

Про головне:


Сокальщина готується до фестивалю “Гута Fest”

Триває підготовка до масштабного кулінарного фестивалю«Гута Fest», який проводиться на наших теренах 19 серпня. Даний захід проходитиме вже втретє.

В рамках фестивалю на Вас чекають: презентація української та польської кухонь, Козацькі забави, Дитячі квести та атракціони, Містечко майстрів, Насичена концертна програма.

Початок о 16.00 год

... більше »»»

Про головне:


В районі розпочато підготовку до відзначення Дня незалежності України

7 серпня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці незалежності України та Дня державного Прапора України, яке провів голова РДА Андрій Дяченко. У ньому взяли участь представники районної ради, Сокальської міської ради, керівники ряду структурних підрозділів РДА, установ та організацій району. В ході засідання вирішено 23 серпня, з нагоди Дня державного Прапора України, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Сокалі провести церемонію урочистого підняття Державного Прапора України.

24 серпня відбудуться наступні заходи: молебні за Україну в церквах району та міста; покладання квітів до пам’ятників Є.Петрушевичу, Т.Шевченку, могил борцям за волю України, меморіальних дошок С.Бандері та В.Чорноволу, стели пам’яті Героїв Небесної сотні; урочисте віче біля пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Сокалі; святковий концерт на площі Січових Стрільців у м. Сокалі; спортивні змагання, тощо. Також, в населених пунктах району, відбудуться віча за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, депут

... більше »»»

Про головне:


Мистецькі колективи Сокальського району відвідали Яворівський полігон

4 серпня мистецькі колективи Сокальського району відвідали Яворівський полігон з концертною програмою. Артисти побували у двох військових містечках: Старичі та Ложному.

Культуру Сокальщини представили: Народний аматорський ансамбль танцю «Бужани» Народного дому с.Ільковичі, керівник Світлана Батюк, тріо «Феєрія» Сокальського РНД, керівник Ольга Шевчук, ансамбль «Галицькі візерунки» Народного дому с. Комарів, керівник Галина Антонюк, Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Сокальського РНД, керівник Лілія Конончук.

В рамках поїздки учасники мали змогу ознайомитись з історією Яворівського полігону. Зокрема, довідались якою ціною був сформований полігон: 170 сіл та хуторів зрiвняно з землею. Дорогою до військового містечка «Ложний» відвідали церкву св. Архистратига Михаїла — пам`ятку сакральної архітектури першої половини XX століття, розстріляну церкву в колишньому селі Велика Вишенька. На стінах храму, що вціліли, збереглась одна єдина давня фреска – Архистратига Михаїла.

Військовослужбовці гостинно почастували артистів Сокальщини солдатським обідом, нагородили грамотами та б

... більше »»»

Про головне:


В селі Тартаків завершився волонтерський табір-резиденція

З 27 липня по 3 серпня в селі Тартаків тривав волонтерський ревіталізаційний освітньо-культурний табір-резиденція. Спочатку тижня волонтери впорядковували палац та територію навколо нього. Згодом до них долучилися місцева громада та представники районної державної адміністрації.

Окрім цього, під час табору відбулися панельні дискусії, майстер-класи, лекції та тренінги, а також дискурс із пристосування пам’ятки.

2 серпня організаторів та учасників табору привітали і подякували за проведену роботу заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів, голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова районної ради Микола Пасько, сільський голова Степан Орловський.

Андрій Дяченко вручив подяки райдержадміністрації та районної ради волонтерам за вагомий внесок у збереження історичних пам’яток, популяризацію української культурної спадщини, активну громадську діяльність та відродження палацу XIX ст. в с.Тартаків.

Організатори проекту: департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА, Благодійний фонд «Софос», Благодійний фонд "Спадщина.УА". Проект реалізується за підтримки Укр

... більше »»»

Про головне:


Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

2 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядалися наступні питання: про ситуацію, яка склалась з підвищенням інфекційних захворювань на території району; про відшкодування пального, витраченого на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в екосистемах, а саме горіння сухої трави та торфополів у першому півріччі 2019 року Сокальському РС ГУ ДСНС України у Львівській обл., Белзькому МПК та третьому державно- рятувальному загону ГУ ДСНС України у Львівській обл. м.Чевонограда.

... більше »»»

Про головне:


Відбулась нарада - семінар з головами та секретарями місцевих рад

1 серпня відбулася нарада - семінар з головами та секретарями місцевих рад Сокальського району. В її ході розглядалися наступні питання: про повноваження місцевих рад щодо надання земель; встановлення меж населених пунктів; оформлення земельних ділянок фермерами; про стан протидії злочинності на території Сокальського району; про монетизацію пільг; виплата працівникам Народних домів доплати за вислугу років. Планування коштів в бюджеті на перевезення колективів, які функціонують при Народних домах; реєстрація статутів Народних домів у новій редакції; введення ставки технічного працівника у Народних домах (або встановлення доплати керівникам Народних домів за прибирання приміщень закладів культури та благоустрій навколо них); забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема закладів дошкільної освіти і закладів культури розташованих на території Сокальського району.

У нараді взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко, керівник апарату райдержадміністрації Віра Л

... більше »»»

Про головне:


Засідав оргкомітет з проведення фестивалю «Гута FEST» та Днів добросусідства

1 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів засідання оргкомітету з організації проведення українсько-польських Транскордонних Днів добросусідства та фестивалю «Гута FEST». У ньому взяли участь голова районної ради Микола Пасько, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, виконавчий директор Асоціації рад Сокальщини Віктор Притулко, Савчинський сільський голова Василь Калька, Корчівський сільський голова Галина Сідельник, представники служб району та структурних підрозділів РДА. Як вже повідомлялося, фестиваль «Гута FEST» відбудеться у с.Гута 19 серпня цього року. На свято запрошені близько 22 органи місцевого самоврядування з Польщі.

П’ятнадцять років поспіль, 28 серпня, на українсько-польському кордоні в с. Стаївці Сокальського району та в с.Корчмин Томашівського повіту (Республіка Польща) проходять Транскордонні Дні добросусідства. В ході засідання обговорили план даних заходів та визначили відповідальних осіб за їх виконання.

... більше »»»

Про головне:


"Жінка в полоні": до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми організували кінопоказ

З нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Львівському кіноцентрі відбувся безкоштовний показ документальної стрічки "Жінка в полоні".

"Жінка в полоні" - фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. З Маріш поводяться, як із твариною: вона харчується недоїдками і не має ліжка для сну. Дні й роки минають у страх, але жінка мріє повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона - не одна. У серці народжується довіра. Після двох років знімань вона набирається духу і розповідає про свій план: "Я втечу". Фільм простежує героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Мета показу - привернення уваги громадян України до проблеми сучасного рабства, тяжкого життя людей, які опиняються в такій ситуації та виборюють своє право на існування у торговців людьми.

До перегляду стрічки, зокрема, долучились безробітні, які перебувають на обліку у центрах зайнятості, клієнти центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей

... більше »»»

Про головне:


Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

28 липня в селі Домашів відбулося свято села під назвою:"Село моє - душі криниця." На святкуванні зібралось чимало місцевих жителів та гостей. Привітав громаду села голова райдержадміністрації Андрій Дяченко та вручив подяки райдержадміністрації і районної ради сільському голові Ользі Ващишин за плідну працю на користь територіальної громади та голові організаційного комітету по будівництві народного дому в с.Домашів Ганні Тригубі. Також голова райдержадміністрації висловив подяку футбольному клубі Домашева за виступи в першій лізі району та подарував два футбольні м`ячі. Святковий концерт присутнім підготували учасники ансамблю “Пролісок” Народного дому та учні місцевої школи.

... більше »»»

Про головне:


27 липня - 3 серпня у селі Тартаків триватиме волонтерський ревіталізаційний освітньо-культурний табір-резиденція, в межах якого відбудуться панельні дискусії, майстер-класи, лекції та тренінги.

Упродовж третього – шостого днів триватимуть роботи із впорядкування території та об’єкту, а також дискурс із пристосування пам’ятки.

Замок в Тартакові один із тих, що перебувають у концесії. Під час табору обговорять проблематику відновлення історичних пам’яток, шляхи популяризації української культурної спадщини за кордоном та способи розпочати і монетизувати соціальний проект.

Організатори проекту: департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА, Благодійний фонд «Софос», Благодійний фонд "Спадщина.УА". Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

... більше »»»

Про головне:


На Сокальщині відбудуться традиційні Європейські дні добросусідства та фестиваль “Гута Fest”

24 липня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення міжнародного фестивалю кухні “Гута Fest” та щорічних Європейських днів добросусідства у Сокальському районі. У ньому взяли участь голова районної ради Микола Пасько, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, виконавчий директор асоціації рад Сокальщини Віктор Притулко, Савчинський сільський голова Василь Калька, представники ряду структурних підрозділів РДА та інші. В ході фестивалю “Гута Fest”, який пройде 19 серпня будуть представлені страви польської та української кухні та виступи колективів району.

На території розділеного державними кордонами польського села Корчмин та українського Стаївка 28 серпня традиційно пройдуть Європейські Дні Добросусідства. В рамках святкування відбудеться: урочисте відкриття кордону та зустріч учасників Європейських Днів Добросусідства з польської та української сторони; Служба Божа за участі представників українських і польських релігійних спільнот та освячення води; виставки народного мистецтва “Сокальська вишиванк

... більше »»»

Про головне:


На Сокальщині продовжують ремонтувати дороги

На даний час завершено ремонт автомобільної дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква на відрізку від с.Острів до границі з Волинською областю. Ямковий ремонт та суцільне асфальтування окремих відтинків дороги (понад 2,1 км) проведено підрядною організацією ПП «Рома», яке здійснює експлуатаційне обслуговування даної дороги. Одночасно, підрядною організацією ТОВ «ДРОГ-БУД» струменевими машинами проведено роботи по ліквідації деформацій дорожнього покриття (тріщин, швів,тощо). Також встановлено нові дорожні знаки на перехресті доріг Р-15 та Сокаль-Бояничі.

Жовківською ДЕД ДП «Львівський облавтодор» проведено поточні дрібні ремонти відтинків таких доріг: Сокаль-Червоноград (в с.Добрячин), Червоноград-Перетоки (від с.Бендюга до м.Сокаль та від м.Сокаль до с.Ільковичі), Сокаль-Бояничі (від с.Забужжя до с.Бояничі), Сокаль-Червоноград (в смт.Жвирка), Сокаль-Стоянів (від смт.Жвирка через м.Сокаль до с.Горбків), Комарів-Переспа (від дороги Червоноград-Перетоки до с.Волиця), Броди-Червоноград-Волсвин (по с.Волсвин). По окремих дорогах загального користування проведено підсипку аварійних ям та вибоїн.

Однак, основний об’є

... більше »»»

Про головне:


Відбулась нарада з керівниками народних домів та бібіліотек району

17 липня у Сокальському районному Народному домі відбулась нарада з керівниками народних домів та бібіліотек району за участю голови Сокальської райдержадміністрації Андрія Дяченка та голови районної ради Миколи Паська. В її ході обговорювалися наступні питання:

аналіз проведених заходів щодо підтримки та розвитку народних домів та бібліотек району; ознайомлення учасників наради з інтерактивною картою району; про дотримання протипожежних заходів в народних домах та бібліотеках району; аналіз роботи установ культури та методичні рекомендації.

По перших двох питаннях виступили Андрій Дяченко та Микола Пасько, які проінформували про результати фінансової підтримки установ культури з районного, обласного та державного бюджетів. Зокрема, щодо реалізації районної Програми підтримки та розвитку народних домів, яка затверджується сесією районної ради другий рік поспіль. Присутні також мали можливість ознайомитись з електронною інвестиційною картою Сокальського району «Інвестуй в Сокальщину», яка дає змогу отримати інформацію про здійснення бюджетних інвестицій у розрізі кожного об’єкта та населеного пункту. По т

... більше »»»

14.08.2019
 Володимир Зеленський проведе переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю  »»

14.08.2019
 Сокальська райдержадміністрація інформує  »»

14.08.2019
 В області відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща»  »»

14.08.2019
 На Львівщині зменшилась кількість захворюваності на туберкульоз  »»

14.08.2019
 Нарахування за податок на прибуток зросли на 106 млн грн  »»

14.08.2019
 Ветеринарів привітали із професійним святом  »»

14.08.2019
 Підприємців Львівщини запрошують взяти участь в ділових переговорах з чеськими компаніями  »»

14.08.2019
 Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів   »»

13.08.2019
 Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ  »»

13.08.2019
 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини   »»

13.08.2019
 Для збереження доріг на Львівщині вживатимуть додаткових заходів (+аудіо)  »»

13.08.2019
 У Львівській ОДА планують напрацювати план заходів щодо протидії контрабанді (+аудіо)  »»